اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل گری اسکیل: روند قیمت بیت کوین به شدت صعودی خواهد بود!

روند صعودی بیت کوین قدرتمندتر از همیشه

مایکل ساننشاین (Michael Sonnenshein)، مدیرعامل گری اسکیل، ادعا کرده است که عملکرد صندوق گری اسکیل بیت کوین تراست (GBTC) بهتر از هر زمان دیگری است و روند قیمت بیت کوین را صعودی ارزیابی کرده است.

مدیرعامل گری اسکیل (Grayscale) بیان کرده است که صندوق بیت کوین تراست این شرکت، سرمایه قابل توجهی را از سوی شرکت‌های بزرگ جذب کرده است. از ابتدای ماه نوامبر، صندوق GBTC در حدود ۵ میلیارد دلار افزایش سرمایه داشته و این در حالیست که این صندوق تنها یکی از گزینه‌های پیش روی سرمایه گذاران برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال به حساب می‌آید.

ساننشاین، امروز در گفتگویی با شبکه CNBC اظهار داشت که شرکت وی شاهد ورود سرمایه‌ای شش برابر بیشتر از بازه زمانی مشابه در سال گذشته است. به گفته وی، این حجم قابل توجه از سرمایه توسط بزرگترین سرمایه گذاران سازمانی دنیا در حال روانه شدن به بازار رمزارزها است.

رشد ۶ برابری سرمایه ورودی به بازار بیت کوین

ساننشاین در ارتباط با افزایش سرمایه ورودی به بازار رمزارز گفته است:

“جریان ورودی سرمایه به صندوق گری اسکیل حدوداً ۶ برابر بیشتر از مقدار مشابه در سال گذشته است. مشتریانی که سرمایه خود را به این کار اختصاص داده‌اند، در زمره بزرگترین سرمایه گذاران در دنیا هستند و بودجه بسیار بزرگتر از هر زمان دیگری را به این کار اختصاص داده‌اند.”

به گفته وی، سرمایه گذاری این شرکت‌ها در بازه زمانی میان مدت تا بلندمدت انجام گرفته است. از ابتدای ماه نوامبر تا کنون، کل سرمایه جذب شده در صندوق گری اسکیل بیت کوین تراست، بیش از ۵ میلیارد دلار افزایش یافته است. در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۰، این صندوق در حدود ۱۱۵۲۳۶ BTC را به دارایی‌های خود اضافه کرده است. در حدود ۴۸ درصد از بیت کوین‌های اضافه شده در هفته‌ای انجام شده است که روند کاهشی قیمت بیت کوین رخ داد. این صندوق هم اکنون مدیریت ۱۲ میلیارد دلار BTC را از طرف مشتریان خود بر عهده دارد.

رشد دارایی صندوق بیت کوین گری اسکیل (GBTC)

دارایی صندوق بیت کوین گری اسکیل

سهام رمزارز گری اسکیل

سهام‌های بیت کوین گری اسکیل، در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده‌اند. این امر شرایط خاصی را بر سرمایه گذارای تحمیل می‌کند. سرمایه گذارانی که این سهام‌ها را خریداری ‌می‌کنند با لحاظ شرایطی خاص خواهند توانست مالیات کمتری را نیز پرداخت کنند، اما این سهام‌ها برای مدت ۶ ماه قفل خواهند شد و سرمایه گذاران در این مدت امکان فروش آنها در بازار را نخواهند داشت.

بسیاری از سازمان‌ها با هدف و نیت معاملات آربیتراژ بیت کوین و نه نگهداری آن به عنوان یک دارایی، وارد این بازار می‌شوند. به همین دلیل، صندوق بیت کوین گری اسکیل تنها یکی از گزینه‌های این سازمان‌ها برای سرمایه گذاری خواهد بود. صرف نظر از این موضوع، ورود سرمایه‌ای هنگفت و قفل شدن ۶ ماهه آن، در دورانی که BTC در بالاترین رنج قیمتی خود به سر می‌برد، انتظارات صعودی در خصوص روند حرکت بیت کوین را تقویت خواهد کرد.

شرکت مدیریت دارایی گری اسکیل هم اکنون در حدود ۵۷۰ هزار بیت کوین را در اختیار دارد و از این نظر کنترل ۳ درصد از کل سرمایه در گردش این رمزارز را مدیریت می‌کند.

نوشته مدیر عامل گری اسکیل: روند قیمت بیت کوین به شدت صعودی خواهد بود! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا