اخبار ارز دیجیتال

معرفی ۲ رمزارز NFT با امکان رشد انفجاری قیمت در آینده نزدیک

معرفی ۲ رمزارز NFT با امکان رشد انفجاری قیمت

جاش راجر (Josh Rager)، تحلیلگر محبوب ارز دیجیتال، ۲ رمزارز غیر قابل تعویض یا غیرمثلی (NFT) که اعتقاد دارد در آینده نزدیک با رشد انفجاری قیمت از سمت طرفداران مواجه خواهند شد، را معرفی کرده است.

راجر می‌گوید که دو کوین ارزشمند با حجم بازار کوچک در آستانه جلب توجه بسیار گسترده جامعه رمزارز قرار دارند. وی ارزش بازار این دو ارز دیجیتال را با پلتفرم گیمینگ میلیارد دلاری انجین (Enjin)، مقایسه کرده است. وی در این خصوص گفته است:

“قطعاً، انجین (ENJ) پلتفرم خوبی است اما مردم در حالی در این پلتفرم سرمایه گذاری می‌کنند که ارزش بازار آن به ۱.۵ بیلیون دلار رسیده است. این در حالی است که ارزش بازار گیم سواپ (Gameswap) و شروم فایننس (Shroom.Finance) به ترتیب ۱۷ و ۳۴ میلیون دلار است. این در حالیست که عرضه این کوین‌ها در صرافی‌های غیرمتمرکز ارز دیجیتال (DEX) به زودی و طی هفته‌های آینده آغاز خواهد شد.

اگر که ارزش بازار این پروژه‌ها حتی به نصف ارزش بازار اینجین برسد، این بدان معناست که می‌توانیم رشدی ۳۰ و ۱۵ برابری را برای GSWAP و SHROOM شاهد باشیم.”

شروم فایننس در حال یک پروتکل NFT برای ضرب و مبادله توکن‌های غیرمثلی است و پلتفرم مکمل آن گیم سواپ به طور خاص برای قادر ساختن گیمرها در تبادل دارایی‌های مجازی درون بازی طراحی شده است. راجر به کنترینگ کلارک (Cantering Clark)، یک تریدر رمزارز، که سرمایه گذاری خود در شروم را رسماً اعلام کرده، پیوسته است.

راجر همچنین بیت کوین که طی هفته گذشته موفق شد ناحیه قیمت ۵۷۵۰۰ دلار را بار دیگر لمس نماید از نزدیک زیر نظر داشته است. وی در این خصوص گفته است:

“بالاخره این امر محقق شد، لمس دوباره اوج قیمت قبلی و بسته شدن کندل روزانه در این تراز. منتظر هستم که قیمت بالاتر از تراز ۵۷۵۰۰ دلار بسته شود و سپس حرکت خود را به سمت قله‌های قیمتی جدید آغاز کند.”

از آنجا که بیت کوین در هفته گذشته برای بار دوم این تراز را لمس کرده است، راجر خوشبین است پادشاه رمزارزها بتواند حرکت خود به سمت قله‌های قیمتی جدید را آغاز نماید.

“دیدن اینکه بیت کوین مقاومت روزانه خود را دو بار پیاپی و طی دو روز لمس کرده، لذت بخش است.

این امر به من می‌گوید که فروشندگان جایی در این بازار نخواهند داشت.”

نوشته معرفی ۲ رمزارز NFT با امکان رشد انفجاری قیمت در آینده نزدیک اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا