معرفی ۳ آلتکوین با پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدت

0
7

معرفی ۳ آلتکوین دارای پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدت

اینفلوئنسر و معامله‌گر بازار رمزارزها، آستین آرنولد (Austin Arnold)، از ۳ آلتکوین که دارای پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدت هستند رونمایی کرد. چرا که این پروژه‌ها هر روز بیشتر و بیشتر با اقبال جامعه رمزارز روبرو می‌شوند.

در یک ویدئوی جدید، آرنولد در ابتدای لیست خود از رقیب اتریوم (Ethereum)، کاردانو (Cardano) صحبت می‌کند، که به تازگی در همکاری‌های چشمگیر در اتیوپی و تانزانیا ظهور پیدا کرده است.

آرنولد خاطرنشان می‌کند که اینپوت اوتپوت هنگ کنگ (IOHK)، تیم مرکزی کاردانو، قصد دارد راه حل هویت غیرمتمرکز آتالا پریسم (Atala PRISM) خود را به ۳۵۰۰ مدرسه در کشور اتیوپی بیاورد و به روند هوشمند سازی مدارک شناسایی پنج میلیون دانش آموز کمک کند.

پروتکل بنچمارک

رمزارز بعدی این لیست، توکن پروتکل بنچمارک (Benchmark Protocol) است. توکن با موجودی منعطف یا ریبیس (Rebase Token) به معنای یک دارایی غیر همبسته و همراه با عرضه الاستیک است. توکن مارک (MARK) احتمالاً با گذشت زمان در همین قیمت باقی خواهد ماند، اما تعداد توکن‌های در گردش دائماً در حال نوسان است. آرنولد تأکید می‌کند که مارک دارایی است که وظیفه حفظ ثبات را در دوره‌هایی با نوسانات شدید برعهده دارد.

“پروژه بنچمارک می‌گوید که اگر دنیا به هرج و مرجی کشیده شود، ما به نقدینگی نیاز خواهیم داشت. و ما به نوعی از نقدینگی نیاز داریم که واقعاً بدون همبستگی باشد… فضای DeFi (امور مالی غیرمتمرکز) به یک ابزار وثیقه محور نیاز دارد که در دوره‌هایی با نوسان و ناپایداری بالا، کارآیی خود را حفظ کند و نقدینگی پایه را افزایش دهد.”

بنچمارک در میان لیستی که آرنولد نام می‌برد با ارزش بازاری در حدود ۴۰ میلیون دلار، دارای کمترین ارزش بازار است.

چین لینک

آخرین آلتکوین با پتانسیل رشد بسیار زیاد که به اعتقاد آرنولد می‌تواند آینده درخشانی داشته باشد، چین لینک (Chainlink) است ،زیرا جدیدا مشارکتی را با صندوق نوآوری یونیسف (UNICEF) برای حمایت از برنامه‌های بلاکچین در بازارهای نوظهور شروع کرده است.

تیم چین لینک در پست اخیر وبلاگ خود، همکاری و جزئیات ابتکاری این مشارکت را اعلام کرد. چین لینک در زمان نوشتن مقاله ۷ درصد رشد کرده است و برای اولین بار در هفته گذشته بالای سطح ۴۰ دلاری معامله می‌شود.

نوشته معرفی ۳ آلتکوین با پتانسیل رشد بسیار زیاد در بلند مدت اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید