اخبار ارز دیجیتال

معرفی ۳ رمزارز ناشناخته بازار که دست کم گرفته شده اند

۳ رمزارز ناشناخته بازار که می‌توانند آینده درخشانی داشته باشند

تایلر سووپ (Tyler Swope)، مجری کانال یوتیوب چیکو کریپتو (Chico Crypto)، ۳ آلتکوین با پتانسیل کشف نشده را معرفی می‌کند. او معتقد است که این ۳ رمزارز ناشناخته به شدت دست کم گرفته شده‌اند و ارزش آن‌ها در آینده خیلی بیشتر خواهد بود.

در ویدئویی جدید، این معامله‌گر و تحلیلگر رمزارز، لیست خود را با ایردراپ اخیر امپلفورس (Ampleforth) با توکن حاکمیتی فورس (FORTH) شروع می‌کند. در حالی که توکن AMPL امپلفورس از سال ۲۰۱۹ وجود داشته و معامله می‌شود، توکن فورس به تازگی راه اندازی شده و به سرعت توسط صرافی رمزارز کوین بیس (Coinbase) پذیرفته شد.

سووپ خاطرنشان می‌کند که قرارداد ورژن ۲ گیسر (geyser) امپلفورس به زودی منتشر خواهد شد، و احتمالاً درست قبل از راه اندازی جدیدترین نسخه یونی‌سوآپ (Uniswap) در ۵ مه منتشر شود.

“دوستان، ورژن ۲ AMPL هنوز منتشر نشده است. همانطور که در مورد توکن آلکمیست (MIST) دیده شد، این قراردادها صندوق‌های توکن‌های غیر مثلی (NFT) با قابلیت چند استیکی دارند و بازار را تغییر خواهند داد و با توجه به همزمانی آپدیت‌های امپلفورس و یونی‌سوآپ ممکن است که به هم متصل شوند.”

رمزارز فورس، با ارزش بازار ۳۵۶ میلیون دلاری، در حال حاضر رتبه ۱۸۸ ام در ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

یونی‌برایت و مورفیوس نتورک

توکن دیگری که سووپ از آن یاد می‌کند نیز ارزش بازار کوچکی دارد. این پروژه، برنامه یکپارچه سازی مبتنی بر فضای ابری به نام یونی‌برایت (Unibright) است. این تحلیلگر در حین تحقیقات خود در خصوص این پروژه کشف می‌کند که وجود یک همکاری چشمگیر بین کونا (CONA) و یونی‌برایت محتمل است. سووپ اظهار داشت که یونی‌برایت برای تبدیل کردن فاکتورها به توکن در پروژه‌های تجاری به کونا کمک خواهد کرد.

در زمان نوشتن مقاله، یونی‌برایت ارزش بازاری معادل ۲۴۷ میلیون دلار دارد، که آن را در رتبه ۲۰۴ ام بازار قرار می‌دهد.

آخرین پروژه برجسته مورد نظر سووپ، زنجیره تأمین بلاکچین مورفیوس نتورک (Morpheus Network) است که به صنعت تجارت جهانی خدمت رسانی می‌کند. تحقیقات سووپ وی را به این باور می‌رساند که مورفیوس ممکن است در آستانه مشارکت با شرکت بزرگ کوکا-کولا فمسا (Coca-Cola FEMSA) باشد.

مورفیوس با ارزش بازار ۸۰ میلیون دلاری در زمان نوشتن این مطلب، کمترین ارزش بازار در میان سه دارایی یاد شده را دارا است.

نوشته معرفی ۳ رمزارز ناشناخته بازار که دست کم گرفته شده اند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا