اخبار ارز دیجیتال

معرفی ۵ رمزارز با امکان رشد بالا از سوی تحلیل گر شناخته شده

معرفی ۵ رمزارز با امکان رشد بالا از سوی تحلیل گر شناخته شده

ون د پوپه (Van de Poppe) در صحبت‌های اخیر خود به معرفی ۵ رمزارز با امکان رشد بالا پرداخته است که احتمالا با افزایش قیمت بیت کوین (Bitcoin) روندی صعودی در پیش خواهند گرفت.

جفت ارز کاوا و دلار (KAVA/USD) در حال آماده شدن برای یک ماراتن صعودی است. بخش مالی غیرمتمرکز کاوا (KAVA)، موسسات مالی بسیار مهم متمرکز یا سنتی را در فضای دیفای (DeFi) و زیرساخت‌های این صنعت یکپارچه سازی کرده است. این پروژه در ادامه ماه مارس سال جاری، به کاوا ۵ ارتقا پیدا خواهد کرد.

ارزش رمزارز کاوا نسبت به بیت کوین (KAVA/BTC) در حال حاضر حدود ۰.۰۰۰۰۹۸ BTC می‌باشد. این جفت ارز این پتانسیل را دارد که تا ۳۵۰ درصد نسبت به قیمت فعلی خود افزایش یابد. این تحلیل‌گر پیش‌بینی می‌کند که تا قبل از شروع روند صعودی، این رمزارز به صورت فنر جمع شده و در مدت زمان اندکی تا حدود قیمت ۰.۰۰۰۴۴ BTC رشد خواهد کرد.

رمزارز بعدی که پیش‌بینی می‌شود رشد خوبی داشته باشد سویپ (Swipe)، دارایی دیجیتالی مرتبط با اکوسیستم مالی غیرمتمرکز (DeFi)، است. به گفته پوپه پلتفرم سویپ و رمزارز آن SXP هم اکنون دست کم گرفته شده و در قیمت ۰.۰۰۰۴۳ BTC در حال معامله است، اما در بلندمدت پتانسیل بالایی برای رشد دارد.

اخیرا اخبار قابل توجهی در مورد رمزارز ون چین (Wanchain) در حوزه دیفای منتشر شده است. راه اندازی ون فارم (WanFarm)، یکپارچه سازی با شبکه XRP و راه‌اندازی جفت ارز معاملاتی بیت کوین و اتریوم در شبکه اصلی، از موارد مهم و حائز اهمیتی هستند که می‌توان به آنها اشاره کرد. قیمت ون چین در حاضر ۰.۰۰۱ BTC می‌باشد.

“ون چین در تلاش است تا برخی از ترازهای مقاومتی مستحکم پیش روی خود را بشکند. اما در حال حاضر هیچ کسی در مورد این پروژه بحث نمی‌کند.”

قیمت رمزارز دیا (DIA) نسبت به بیت کوین امروز در حدود ۰.۰۰۰۰۴۷۰ BTC می‌باشد. این تحلیل‌گر خاطر نشان کرده است که این جفت ارز بزرگترین دوره تثبیت قیمت خود را سپری می‌کند و نسبت عملکرد آن بسیار خوش بین است.

آخرین رمزارزی که این تحلیل‌گر معرفی می‌کند لایت کوین (Litecoin) می‌باشد. لایت کوین در حال حاضر با افزایش ۲۶۶ درصدی رو به رو است و به نظر می‌رسد که تا رسیدن به تراز ۰.۰۰۳۶ BTC صعودی باشد. در صورت عبور لایت کوین از این تراز می‌توان انتظار داشت که قیمت آن تا ۰.۰۱۱ BTC نیز افزایش یابد.

نوشته معرفی ۵ رمزارز با امکان رشد بالا از سوی تحلیل گر شناخته شده اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا