ایران

مهراد جم خواننده ای جوان اما محبوب

مهراد جم را می توان از دسته خواننده های خوب در زمینه موسیقی داخلی دانست که اکنون توانسته است شهرت خوبی را بدست بیاورد. شاید بتوان گفت شهرت و یا هوادار شدن برای یک خواننده نوعی سلیقه ای باشد. سلیقه ای که ممکن است برای هر کس متفاوت باشد که امروزه به دلیل ظهور خواننده های بسیار زیاد و جوان این سلیقه همیشه درحال تغییر و تحول است.

مهراد جم را نیز می توان از دسته خواننده های بسیار محبوب و جوان نامید که نوظهور دنیای موسیقی داخلی بحساب می آید و موزیک های جوان پسند بسیاری را به انتشار رسانده است. ممکن است ریتم این اهنگ ها باب میل هرکسی نباشد اما به هرحال همه چیز دارد به سمت انتخاب های جوان کشیده می شود.

اهنگ جدید مهراد جم ریتمی امروزی دارند و اکنون که در فصل پاییز به سر می بریم می توان گفت همه این موزیک ها را می توان به نوعی اهنگی پاییزی تلقی کرد تا خاطرات خوبی را برای خود و شنونده های اطرافمان ایجاد کنیم. در ادامه سعی داریم خود مهراد جم و برخی اهنگ های پاییزی این خواننده را برای شما هواداران شرح دهیم.

مهراد جم شروع پله های شهرت

همه شما شنونده های موزیک این هنرمند را به نام محسن سعیدی کیا می شناسید. محسن سعیدی کیا و یا همان مهراد جم متولد 14 مرداد 1376 در آبادان خواننده و اهنگسازی و ترانه سرا می باشد. این هنرمند نیز به مانند سایر خواننده های درون کشور استعداد های خود را در همان زمان کودکی کشف کرد و اکنون این استعداد ها را گسترش داده است.

مهراد جم خواننده ای جوان اما محبوب

محسن سعیدی کیا پس از شروع فعالیت های هنری خود نام هنری مهراد جم را برای خود برگزید. در ابتدا می توان مهراد جم را از بازیگری وی در سن پایینش شناخت. این هنرمند در سن 14 سالگی و یا همان در سال 1390 در سریال چای شیرین به کارگردانی پیمان ماندگار نقشی را ایفا کرد که در آن نقش از صدای خود استفاده کرده بود.

به گونه ای می توان گفت این اولین آشنایی مردم با صدای مهراد جم بود. 7 سال بعد مهراد جم رؤیای خوانندگی را بهتر و تخصصی تر گسترش داد و توانست اولین فعالیت هنری خود را بصورت ترانه سرایی را گامی مهم در حوزه خوانندگی بشمار بیاورد. در بهمن ماه سال 1397 مهراد جم اهنگ «جام جان» میثم ابراهیمی را ترانه سرایی کرد و این موزیک نقد های مثبت بسیار زیادی به همراه داشت.

وی که در این مسیر آغاز فعالیت داشت مسیر ترانه سرایی را ادامه داد و حتی در آهنگسازی نیز فعالیت هایش را گسترش داد. دیگر زمان آن بود که قطعه های هنری مهراد جم روانه بازار موسیقی شوند. در این زمان بود که مهراد جم توانست همت به خرج دهد و اولین موزیکش به نام «شمال» را در اردیبهشت سال 1398 زمانی که 22 سال سن داشت به بازار موسیقی عرضه کرده باشد.

شمال از تک آهنگ های بسیار زیبا و شنیدنی مهراد جم می باشد که اکنون نیز در پلی لیست ها به گوش میرسد. اکنون بهتر است با برخی اهنگ های مهراد جم جدید آشنا شوید تا بتوانید برای فصل بارانی و احساسی پاییز پلی لیستی مناسب تهیه کرده باشید.

آهنگ های بارانی و احساسی مهراد جم

مهراد جم نیز به مانند خواننده های دیگر دنیای موسیقی و یا حتی بهتر از اکثر این خواننده ها حال عشاق را به خوبی درک میکند. او برای فصل پاییز و هوای بارانی اهنگ های شنیدنی بسیار زیادی به انتشار رسانده است. برخی از این موزیک زیبا عبارت اند از:

مهراد جم چتر

اهنگ چتر مهراد جم یکی از بهترین موزیک های احساسی این خواننده است که اکنون توانسته در پلی لیست بسیاری از عشاق جا باز کند. این موزیک در بهمن ماه سال 1398 روانه بازار شد و به عنوان یکی از اهنگ های بارانی شناخته شده است و مورد استفاده قرار می گیرد. تهیه کنندگی این کار توسط مسعود جهانی انجام شده است.

مهراد جم دلی

اهنگ دلی مهراد جم واقعا کاری دلی است که اکنون تبدیل به یکی از تک اهنگ های شنیدنی این هنرمند محبوب شده است. این موزیک ریتمی احساسی و آرام دارد و می توان مفهوم آن را عاشقانه و احساسی دانست که برای هوای بارانی زمانی که در حین رانندگی هستید مناسب و خوب می باشد.

مهراد جم خوابم برد

اهنگ مهراد جم خوابم برد اولین اهنگ غمگین و بسیار احساسی وی است که نقدهای مثبت بسیار زیادی داشت. این موزیک برای مدت ها در فضای مجازی دست به دست می چرخید و بر روی بسیاری از کلیپ های احساسی مشاهده میشد.

در کل نمی توان همیشه موزیک هایی احساسی با ریتمی آرام گوش داد می توانید در انتخاب های شاد از موزیک مهراد جم دلمو بردی استفاده کنید.

اهنگ دلمو بردی از اثر بخش ترین آهنگ های شاد جدید مهراد جم بشمار میرفت که اوج احساسات در آن استفاده می شد. مهراد جم حتی در این موزیک از آخه نباشی دلم میگیره، دلم بد به دل تو گیره… استفاده کرده و سریعا از بهترین کلمات عاشقانه استفاده کرده است.

فول آلبوم مهراد جم

شما کاربران و علاقه مندان به اهنگ های مهراد جم می توانید با مراجعه به رسانه موزیکیشو و فول آلبوم مهراد جم تمامی آهنگ های قدیمی و جدید این هنرمند را با کیفیت هایی متفاوت دانلود کرده تا لذت ببرید. اهنگ مهراد جم جدید نیز به نام «قسم» نیز که به تازگی به انتشار رسیده است اکنون در این فول آلبوم با کیفیت های خوب و عالی قرار دارد.

امیدواریم از مطالب فوق نهایت لذت و استفاده را برده باشید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا