اخبار ارز دیجیتال

مورگان استنلی بیش از ۲۸,۰۰۰ سهم در صندوق بیت کوین گری اسکیل خریداری کرده است

اسناد کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) نشان می‌دهد که یکی از صندوق‌های سرمایه‌گذاری وابسته به مورگان استنلی (Morgan Stanley) بیش از ۲۸,۰۰۰ سهم از صندوق بیت کوین گری اسکیل خریداری کرده است.

به گزارش «The Block»، صندوق آپرتونیتی (Europe Opportunity Fund)، وابسته به مورگان استنلی، ۲۸,۱۸۹ سهم از صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین گری اسکیل خریداری کرده است. ارزش این سهم‌ها چیزی در حدود ۱.۳ میلیون دلار است. صندوق آپرتونیتی به بسیاری از شرکت‌های اروپایی خدمات سرمایه‌گذاری ارائه می‌کند. مورگان استنلی ماه آوریل (فروردین) اعلام کرد که به برخی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری وابسته به خود، اجازه سرمایه‌گذاری در ابزارهای مختلف مالی را داده است. صندوق سرمایه‌گذاری نهادی مورگان استنلی و صندوق اینسایت (Insight Fund) از جمله دیگر صندوق‌هایی هستند که این شرکت به آنها مجوز سرمایه‌گذاری داده است. این مجوز شامل سرمایه‌گذاری در ابزارهایی است که به‌صورت غیرمستقیم به بیت کوین مرتبط هستند.

اسناد منتشرشده نشان می‌دهد که مورگان استنلی اجازه داده است تا برخی شرکت‌های وابسته تا ۲۵ درصد از کل سرمایه تحت‌مدیریت خود را در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند.

گری اسکیل که بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در دنیا است، امکان سرمایه‌گذاری امن و بدون دردسرهای قانونی را برای شرکت‌های بزرگ فراهم می‌کند. سهم‌های گری اسکیل در بیشتر مواقع با قیمت بیت کوین در صرافی‌های آنی متفاوت است.

سرمایه‌های تحت‌مدیریت گری اسکیل در ماه‌های گذشته و همزمان با سقوط بازار ارزهای دیجیتال کاهش یافته است. داده‌های تازه نشان می‌دهد که صندوق بیت کوین گری اسکیل ۲۱ میلیارد دلار سرمایه تحت‌مدیریت در اختیار دارد.

مورگان استنلی بیش از ۲۸,۰۰۰ سهم در صندوق بیت کوین گری اسکیل خریداری کرده است

در این باره بیشتر بخوانید

  • صندوق‌های بازنشستگی هم بیت کوین می‌خرند
  • تا سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۰۰ میلیون نفر وارد حوزه ارزهای دیجیتال شده‌اند
  • شرکت آمریکایی Greenpro قصد دارد ۱۰۰ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند
  • بیت‌کوین حالا در جمع ۱۰ دارایی ارزشمند دنیا قرار دارد
  • آمریکایی‌ها برای سرمایه‌گذاری بیت کوین را به طلا ترجیح می‌دهند

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا