مکس کایزر: قیمت بیت کوین ۶ رقمی خواهد شد

0
15

بیت کوین ۶ رقمی !

مکس کایزر یکی از مشهورترین و با تجربه‌ترین چهره‌های وال استریت پیش‌بینی می‌کند که روند صعودی قیمت بیت کوین که تاکنون به مرز ۱۱۳۸۰ دلار رسیده است، همچنان ادامه خواهد داشت.

مکس کایزر باتوجه به اینکه بیت کوین در طی یک هفته چیزی بیش از ۲۰% رشد داشته است، معتقد است که روند صعودی قیمت این ارز دیجیتال مشهور تا زمانی که به ۲۸۰۰۰ دلار نرسد متوقف نمی‌شود. وی در مجموعه‌ایی از توییت‌های خود در تاریخ ۲۷ ژوئیه، پیش‌بینی کرد که قیمت جفت ارز BTC/USD پس از یک اصلاح نزدیک به نرخ ۳۰۰۰۰ دلار، قیمتی ۶ رقمی را تجربه خواهد کرد..

پیتر شیف باید تکانی به مغزش بدهد

پیش‌بینی کایزر بر این اساس انجام شد که بیت کوین در طی یک روز به طرز غافلگیر کننده‌ایی از مرز ۱۱۰۰۰۰ دلار گذشت. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، این ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، موفق شد بیش از چند ساعت قیمت خود را روی ۱۰۰۰۰ دلار نگه دارد. بنابراین میتوان چنین نتیجه‌گیری کرد که این حرکت آخر بیت کوین به سمت یک قیمت پنج رقمی در سال ۲۰۲۰ بسیار محکم‌تر از دفعات قبل است. کایزر در این باره چنین اظهار نظر کرد:

“ما قبل از اینکه شاهد یک پولبک باشیم، ۲۸۰۰۰ دلار را تجربه خواهیم کرد و سپس به سمت یک قیمت شش رقمی حرکت خواهیم کرد.”

کایزر که به خوش‌بینی و علاقه شدیدش به بیتکوین معروف است، در ادامه طعنه‌ایی به پیتر شیف زد و گفت:

“شیف که صعود قیمت طلا در برابر دلار آمریکا را جشن گرفته است، کسی بود که پیش از این، نظریه افزایش قیمت بیت کوین را رد کرده و معتقد بود که بیت کوین هرگز بالاترین قیمت تاریخی خود را تجربه نخواهد کرد.”

این گزارشگر و تحلیلگر مشهور در جریان بحث و گفتگو با آنتونی پومپلیانو، بنیانگذار مورگان کریک دیجیتال در روز یکشنبه در کانال یوتیوب خود نوشت:

“چه خوشتان بیاید چه بدتان بیاید، باید قبول کنیم که بیت کوین آماده است که قیمت ۱۰۰۰۰ دلار را حفظ کند.”

کایزر برای اثبات ادعاهای اشتباه شیف به صورت خیلی خلاصه گفت که در واقع ، این فرد بدبین به بیت کوین در باطن خود، از انتخاب طلا پشیمان است. وی در همان توئیت گفت که:

“پیتر شیف باید تکانی به مغزش بدهد.”

قیمت بیتکوین بسیار جالب خواهد شد

با توجه به اینکه تزریق حجم زیادی پول از سوی فدرال رزرو، همراه با تنش‌های ژئوپلیتیکی و بحران ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا، این روزها نگرانی‌ها را در بین سرمایه گذاران بیشتر و بیشتر کرده است، طلا به بخشی از یک پناهگاه امن تبدیل شده است که با تضعیف دلار آمریکا، عملکرد چشمگیری در بین دیگر دارایی‌ها پیدا کرده است.

در زمان نوشتن این خبر، جفت ارز BTC/USD پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخی محلی خود یعنی ۱۱۳۸۰ دلار طی شب گذشته، اکنون در حدود نرخ ۱۱۲۰۰ دلار در گردش است.

با این حال، به اعتقاد یکی از تحلیلگران برجسته، حتی نزول آرام تا سطح حمایت ۱۰۵۰۰ دلار می‌تواند نقطه عطفی برای بیت کوین باشد، چون این ناحیه در گذشته مقاومت شدیدی را در برابر صعود قیمت از خود نشان داده است.

“شکست مقاومت! ۱۰۵۰۰ دلار سطحی است که نیاز به حمایت دارد … پس از آن … همه‌چیز جالبتر می‌شود.”

منبع: cointelegraph

🗓

نوشته مکس کایزر: قیمت بیت کوین ۶ رقمی خواهد شد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید