اخبار ارز دیجیتال

میزان سپرده‌های اتریوم ۲ به ۶.۵۶۸ میلیارد دلار رسید

میزان سپرده‌های اتریوم ۲ به ۶.۵۶۸ میلیارد دلار رسیده‌اند

میزان سپرده‌های اتریوم ۲ (Ethereum 2.0) به ۶.۵۶۸ میلیارد دلار رسیده‌ است. سپرده‌های اتریوم (Ethereum) در قراردادهای ETH 2.0 به بالاترین رقم خود یعنی ۳.۴۹۳ میلیون واحد اتر رسیده است. این مبلغ تقریبا معادل ۶.۵۶۸ میلیارد دلار است و در تصویر زیر، که توسط دپ رادار (DappRadar) منتشر شده، قابل مشاهده است.

سپرده های اتریوم 2

میزان سپرده‌ در قراردهای اتریوم ۲

سرمایه گذاران اتریوم آماده اثبات الگوریتم سهام هستند

سرمایه گذاران اتریوم به طور مداوم ETH را به قراردادهای ETH 2.0 واریز می‌کنند و این موضوع بیان کننده این است که کاربران آماده نقل مکان از الگوریتم فعلی اثبات کار (PoW) به الگوریتم اثبات سهام (PoS) هستند. لازم به ذکر است که تنها ۵۲۴۲۸۸ واحد اتر برای راه اندازی بیکن چین (Beacon Chain) مورد نیاز بود که آغازگر روند نقل مکان به ETH 2.0 بوده است. میزان فعلی سپرده‌ها حدوداً ۶۶/۶ برابر مبلغ مورد نیاز است.

اوایل امروز، جاستین دریک (Justin Drake)، محقق ETH 2.0 در توییتی تاکید کرد که جامعه اتریوم آماده حذف هر چه سریعتر الگوریتم اثبات کار است.

فاصله اندک اتریوم تا تراز ۲۰۰۰ دلار

با توجه به قیمت اتریوم، این رمزارز بار دیگر در مسیری قرار گرفته که تراز ۲۰۰۰ دلاری را آزمایش کند. در تجزیه و تحلیل‌های قبلی و زمانی که اتریوم در نزدیکی تراز ۱۴۰۰ دلار قرار داشت و همچنین در آستانه رسانه‌ای شدن انجام به روز رسانی EIP-1559 در این تراز قیمتی، مشخص شد که این رمزارز دوباره برای آزمایش بالاترین تراز قیمتی خود تلاش خواهد کرد.

با این حال، استخراج کنندگان اتریوم مخالف پیشنهاد به روز رسانی اتریوم (EIP-1559) هستند که هدف آن تعدیل میزان ETH در کارمزدهای پرداخت شده در هر معامله است. در نتیجه استخراج کنندگان برنامه ریزی کرده‌اند که نرخ هش خود را به عنوان “نمایش قدرت” در برابر این پیشنهاد، به مدت ۵۱ ساعت در اول آپریل به استخر استخراج اتریوم ماین (Etheremine) منتقل کنند.

استخراج کنندگان که قصد اعتراض به بروزرسانی EIP-1559 را دارند، خاطر نشان کرده‌اند که نقل مکان به مکانیزم اثبات سهام دیر یا زود بالاخره اتفاق خواهد افتاد. اگر نقل مکان به مکانیزم اثبات سهام تسریع شود، حجم سپرده‌ها در ETH 2.0، با این ذهنیت که پاداش‌های مربوط به آن افزایش خواهد یافت، بیشتر خواهد شد. با ادامه کاهش عرضه ETH قابل معامله، قیمت اتریوم نیز افزایش خواهد یافت.

نوشته میزان سپرده‌های اتریوم ۲ به ۶.۵۶۸ میلیارد دلار رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا