اخبار ارز دیجیتال

میزان پاداش ایردراپ اسپارک برای هولدرهای ریپل (XRP) مشخص شد!

پاداش ایردراپ اسپارک

شبکه فلر (Flare) پاداش ایردراپ اسپارک (FLR) برای دارندگان توکن ریپل را مشخص کرد. این شبکه پس از بررسی‌های به عمل آمده میزان پاداش اهدایی به هر یک از دارندگان XRP را مشخص کرده است.

این توکن‌ها تنها به هولدرهای ریپلی که واجد شرایط اعلامی باشند تعلق خواهد گرفت.

تعداد اسپارک اهدایی از سوی شبکه Flare مشخص شد

شبکه فلر مشخص کرده است که چه مقدار توکن رایگان اسپارک (FLR) را به شرکت کنندگانی که ریپل خود را در کیف پول‌ها یا صرافی‌های بخصوصی هولد کرده بودند و در ایردراپ اخیر نیز مشارکت داشته‌اند اهدا خواهد کرد. فلر روز جمعه در یک پست وبلاگی اعلام کرد که در نظر دارد تعداد ۴۵،۸۲۷،۷۲۸،۴۱۲ توکن FLR را به صورت رایگان میان افرادی که از ۱۱ دسامبر XRP خود را در کیف پول یا صرافی‌های واجد شرایط نگهداری کرده‌اند توزیع نماید.

هوگو فیلیون (Hugo Philion)، مدیر عامل و بنیانگذار شبکه فلر، عنوان کرد که تعداد هولدرهای XRP و FLR مساوی خواهد بود و به همین دلیل به ازای هر توکن ریپل تعداد ۱.۰۰۷۳ توکن FLR به افراد واجد شرایط داده خواهد شد. همه به صورت رایگان! هولدرهای ریپل در صرافی‌هایی مانند بایننس، کوین بیس، کراکن یا در کیف پول‌هایی همچون لجر و بالت بدون نیاز به انجام کاری این توکن را دریافت خواهند کرد. ولی ممکن است بعضی از هولدرها نیاز داشته باشند برای دریافت توکن‌های خود پیگیری‌های لازم را از این شرکت به عمل آورند.

شبکه فلیر ریپل

ریپل سومین رمز ارز برتر

هیچ نوع ضمانتی در خصوص اینکه توکن‌های FLR ارزشمند خواهند بود یا نه، وجود ندارد. ۴۵ میلیون توکن اهدایی FLR، چیزی در حدود ۴۵ درصد از کل توکن‌هایی که سال آینده در زمان راه‌اندازی شبکه فلر ضرب خواهند شد را شامل می‌شود. شرکت بلاکچینی فلر نتورک (Flare Networks)، در تلاش است تا به دیگر بلاکچین‌ها کمک کند با XRP تعامل داشته باشن. توکن XRP سومین ارز رمزنگاری شده از نظر حجم بازار است و در سال ۲۰۱۸ توسط شرکت رمزنگاری Ripple، مستقر در سانفرانسیسکو، راه‌اندازی شده است.

ریپل هم اکنون برای افزایش ارزش رمزارز برتر خود به سختی در تلاش است و باید دید که آیا پروژه فلر می‌تواند به این شرکت کمک کند تا ارزش توکن خود را بالاتر ببرد یا خیر.

نوشته میزان پاداش ایردراپ اسپارک برای هولدرهای ریپل (XRP) مشخص شد! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا