اخبار ارز دیجیتال

هشدار کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در خصوص دارایی های دیجیتال

هشدار کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در خصوص دارایی های دیجیتال

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا (SEC) در خصوص اوراق بهادار دیجیتال هشدار داده است. این کمیسیون به فعالان بازار رمزارز، که دارایی‌های دیجیتال واجد شرایط شناخته شدن به عنوان اوراق بهادار را در اختیار دارند، هشدار داده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا به افرادی که دارایی‌های دیجیتالی دارند که می‌توانند به عنوان اوراق بهادار شناسایی شوند هشدار داده است. این نهاد نظارتی خاطرنشان کرده است که این نوع دارایی‌ها چالش‌ها و خطرات منحصر به فردی را برای سرمایه گذاران خود به همراه دارند و از شرکت‌های توسعه دهنده خواسته است تا هنگام طراحی و برنامه‌ریزی برای محصولات دیجیتال این مسائل را در نظر بگیرند.

درخواست کمیسیون بورس ایالات متحده از فعالان بازار برای رعایت مقررات

هشدار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا با هدف کمک به فروشندگان، کارگزاران، مشاوران سرمایه گذاری و نمایندگان نقل و انتقال است تا بهتر بتوانند برنامه‌های تطبیقی برای عرضه محصولات خود را پیش ببرند. این نهاد تنطیمی بورس اوراق بهادار به مشاوران سرمایه گذاری توصیه کرده است تا از سازگار بودن روش‌های مدیریت سبد سرمایه خود با مقررات مربوطه اطمینان حاصل کنند.

این شامل دقت کافی در مورد انتخاب دارایی‌های دیجیتال، ارزیابی و کاهش خطرات مربوط به فضاهای معاملاتی و مدیریت ریسک ناشی از فورک‌ها و ایردراپ‌ها است. آنها همچنین باید بر حریم خصوصی و مالکیت متمرکز شوند. بخصوص در مواردی که کارمندان به کلیدهای خصوصی دسترسی انحصاری دارند.

تعیین ارزش دارایی‌های دیجیتال می‌تواند چالش برانگیز باشد

این ناظر بازار اوراق بهادار همچنین اذعان کرد که تعیین ارزش دارایی‌های دیجیتال می‌تواند چالش برانگیز باشد. این امر می‌تواند به دلایل متفاوتی از جمله تکه تکه شدن بازار، وجود پتانسیل دستکاری قیمت و نوسان زیاد رخ دهد.

مشاوران سرمایه گذاری کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به این موضوع ورود کرده‌اند تا به بررسی “روش‌های ارزیابی استفاده شده، از جمله روش‌هایی که برای تعیین بازارهای اصلی، ارزش منصفانه، ارزیابی پس از وقایع مهم و شناسایی دارایی‌های دیجیتال فورک شده و ایردراپ” بپردازند. هشدار SEC، بخش‌هایی کلیدی را که مشاوران کارگزاری باید بر آنها تمرکز کنند به تصویر کشیده است تا هنگام رویارویی با قوانین تنظیمی ارزهای دیجیتال با آنها مطابقت داشته باشند.

این قوانین نگهداری امن بودجه، عملیات و شرایط ثبت نام را در بر می‌گیرند است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا خاطر نشان کرده است که:

“کراگزاری‌ها همچنین باید بر رعایت و انطباق فعالیت‌های خود با قوانین ضدپولشویی نیز تمرکز کافی را داشته باشند.”

نوشته هشدار کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در خصوص دارایی های دیجیتال اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا