هش ریت بیت کوین در پایین ترین میزان خود در سال ۲۰۲۰

0
74

نرخ هش یا همان هش ریت بیت کوین به کاهش هفتگی خود پس از هاوینگ سوم ادامه داده است، تا جایی که اکنون در پایین ترین سطح خود در سال ۲۰۲۰ واقع شده است.

اگرچه هش ریت بیت کوین به طور موقت قبل از هاوینگ به اوج خود رسیده بود، اما به نظر میرسد اکنون ماینرها چندان از شرایط موجود راضی نیستند. با کاهش پاداش ماینرها به نصف، بسیاری در تلاش هستند تا با وجود قیمتی حوالی ۹۰۰۰ دلار، سود خود را حفظ کنند.

– نرخ هش بیت کوین به پایین ترین میزان خود درسال ۲۰۲۰ رسیده است
– ماینرها در تلاش و تقلا برای حفظ سود خود با قیمت فعلی بیت کوین
– معاملات آتی نرخ هش در دستورکار برخی از صرافی‌ها

هش ریت بیت کوین در پایین ترین میزان خود در سال ۲۰۲۰

بیت کوین در سال جاری یک افت مشابه را در ماه مارس که در آن کل بازار حدود ۵۰ % سقوط کرد را تجربه کرده است. با این حال، این کاهش اخیر توسط عوامل بنیادین و در درجه اول، اقتصاد ماینینگ دیکته می‌گردد.

میزان نرخ هش اغلب برای قضاوت در مورد سلامت یک شبکه که از الگوریتم گواه اثبات کار بهره میبرد، استفاده می‌شود. برخی از صرافی‌ها حتی بازارهای آتی را نیز براساس هش ریت درحال گردش راه‌اندازی کرده‌اند. در اوایل این ماه، اکسچنج FTX به اولین پلتفرم معاملاتی آتی نرخ هش تبدیل شد.

نرخ هش بیت کوین برای سه ماهه سوم در روزهای آغاز معاملات بسیار صعودی بود، اما با توجه به کاهش معیار فعلی، معامله‌گران آتی می‌بایست از خوش بینی اولیه خود پشیمان شوند.

🗓

نوشته هش ریت بیت کوین در پایین ترین میزان خود در سال ۲۰۲۰ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید