اخبار ارز دیجیتال

همزمان با کاهش قیمت ، نهنگ‌ها در حال خرید بیت کوین‌ های بیشتری هستند

در حالی که شما در حال فروش هستید، نهنگ‌ها در حال خرید بیت کوین بیشتر هستند

اینطور به نظر می‌رسد که قیمت بیت کوین (Bitcoin) نزول زیادی داشته و بسیاری از مردم معتقدند که فصل آلتکوین‌ها از راه رسیده است. اما در حالی که شما در حال فروش هستید، نهنگ‌ها در حال خرید بیت کوین های بیشتری هستند.

اخیرا رمزارزهایی مانند چین لینک (LINK)، اتریوم (ETH)، بایننس کوین (BNB) و پولکادات (DOT) به بالاترین سطح قیمتی در تمام دوران خود رسیده‌اند. با این حال، بیت کوین به عنوان بزرگترین رمزارز دنیا، پس از چند روز سقوط از بالاترین تراز قیمتی تمام دوران خود، در تلاش است تا دوباره تراز ۴۰۰۰۰ دلار را بشکند.

در زمان نگارش این مطلب، بیت کوین با قیمت ۳۵۸۴۳ دلار معامله می‌شود و ارزش بازار آن برابر با ۶۶۶ میلیارد دلار است. در حالی که برخی از سرمایه گذاران ممکن است دارایی‌های خود را به فروش برسانند، سرمایه گذاران دیگری نیز هستند که هنوز هم روند بازار رمزارزها را صعودی می‌بینند. اطلاعاتی که به تازگی توسط گلسنود (Glassnode) منتشر شده، در روز چهارشنبه تأیید کرد که آدرس‌های متعلق به نهنگ های بیت کوین ، با وجود سقوط این رمزارز به زیر تراز ۴۰۰۰۰ دلار، همچنان رو به افزایش است.

نهنگ‌های بیت کوین به خرید خود ادامه می‌دهند

بر اساس گزارش گلسنود در حالی که مردم مسیر این رمزارز مهم را نزولی می‌دیدند، نهنگ های بیت کوین در حال اضافه کردن مقادیر بیشتری از این رمزارز به سبد دارایی‌های خود بودند. به گزارش گلسنود، آدرس های بیت کوین که حداقل ۱۰۰۰ واحد از این رمزارز را در اختیار دارند، امروز به یک رکورد جدید رسیده‌اند. نهنگ‌ها سال را با اطمینان به بیت کوین آغاز کردند. چرا که در حدود ۱۶۴ آدرس بیت کوین حاوی بیش از ۱۰۰۰ واحد از این رمزارز که ارزش آنها باید به بیش از ۶ میلیارد دلار برسد، فقط در سال جاری ایجاد شده‌اند.

با نگاهی جامع به سایت بیت اینفوچارتز (Bitinfocharts) می‌توان دریافت که در حال حاضر در حدود ۲۳۳۴ آدرس نهنگ بیت کوین بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بیت کوین را در اختیار دارند. ۹۹ آدرس نیز بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ بیت کوین را در خود جای داده‌اند.

روز دوشنبه آرکین ریسرچ (Arcane Research)، اطلاعاتی را در توییتر خود به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد آدرس‌های بیت کوین دارای بیش از ۱۰۰۰ BTC از اول سال ۲۰۲۱ تا کنون افزایش چشمگیری را تجربه کرده‌اند. از سال گذشته تا کنون، چنین آدرس‌هایی تنها ۶.۷ درصد افزایش یافته‌اند. با این حال، از دسامبر ۲۰۲۰ تا ۱۸ ژانویه ۲۰۲۱، این آدرس‌ها ۷.۲ درصد افزایش یافته‌اند که از کل آدرس‌های ۱۰۰۰ بیت کوینی ایجاد شده در سال ۲۰۲۰ بیشتر است.

نوشته همزمان با کاهش قیمت ، نهنگ‌ها در حال خرید بیت کوین‌ های بیشتری هستند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا