اخبار ارز دیجیتال

هکرها روی اپ Blockfolio پیام نژادپرستانه ارسال کردند: سیاه‌ها حق ندارند از این نرم‌افزار استفاده کنند!

پس از انتشار پیام‌های نژادپرستانه در بخش سیگنال‌های بلاکفولیو، این شرکت ضمن عذرخواهی از کاربران اعلام کرد که ۱۰ دلار به حساب‌های معاملاتی روی این پلتفرم اضافه کرده است.

به گزارش کوین دسک، مسئول پلتفرم مدیریت پورتفوی بلاکفولیو (Blockfolio) پس از اینکه پست‌های نژادپرستانه‌ای در اپلیکیشن آن که به پورتفولیو و اخبار ارزهای دیجیتال اختصاص دارد منتشر شد عذرخواهی کرد.

دوشنبه‌شب دست‌کم دو پیام که به نظر می‌رسید از طرف پلتفرم‌های مشهور ارزهای دیجیتال هستند، در حالی در بخش سیگنال‌های بلاکفولیو منتشر شد که دربردارنده محتوای نژادپرستانه بود.

بخش سیگنال‌های بلاکفولیو یک فید ارتباطی است که به پروژه‌های توکنی امکان می‌دهد با جامعه کاربران خود ارتباط و تعامل داشته باشند.

بلاکفولیو روز سه‌شنبه در یک پیام توییتری نوشت:

به‌خاطر پیام‌های توهین‌آمیزی که امروز پست شد، بی‌نهایت متأسفیم.

این شرکت تأکید کرد که هیچ حسابی تحت‌تأثیر این اتفاقات قرار نگرفته است و این حادثه روی هیچ یک از ویژگی‌های معاملاتی تأثیری نگذاشته است. بلاکفولیو افزود:

دسترسی ارسال‌کننده پیام‌ها را به سیگنال لغو و پیام‌ها را حذف کردیم.

سم بنکمن فراید (Sam Bankman-Fried)، مدیرعامل صرافی FTX که مالک بلاکفولیو است، در توییتی نوشت که به همه حساب‌های معاملاتی این نرم‌افزار ۱۰ دلار به رسم عذرخواهی داده می‌شود.

او نوشت:

هیچ‌یک از اعضای تیم بلاکفولیو نمی‌خواست چنین اتفاقی بیفتد. با این حال ما همه مسئول محصول‌مان هستیم و هر کاری که بتوانیم برای اصلاح آن انجام می‌دهیم. من به همراه شماری از دیگر اعضای تیم امروز کمکی مالی به ACLU [اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا] خواهیم کرد.

بلاکفولیو در پاسخ به سؤال رسانه‌ها مبنی بر به این پرسش کوین دسک که مشخصاً چه برنامه‌ای برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های این‌چنینی از سیستم سیگنال در آینده دارد، پاسخی فوری نداد.

The post هکرها روی اپ Blockfolio پیام نژادپرستانه ارسال کردند: سیاه‌ها حق ندارند از این نرم‌افزار استفاده کنند! appeared first on ارزدیجیتال.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا