تاریخ : دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳ Monday, 15 July , 2024
2

لورس :واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

 • کد خبر : 2608523
 • ۰۱ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۴۹
لورس :واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت نوسانی خود از بهترین مارکت‌ها برای کسب سودهای کوتاه مدت است، کافی است نگاهی به نقشه بازار ارز دیجیتال بیندازید و نوسانات جذاب دارایی‌های دیجیتال مختلف در طی یک هفته را بررسی کنید. در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال در بازار وجود دارند که البته همه آن‌ها هم ارزشمند نیستند. اما در این بین می‌توان ارزهایی را هم پیدا کرد که حجم معاملات خوبی داشته و نوسان گیری از آن‌ها، سودهای خوبی به همراه داشته باشد.
شاخص ورودی و خروجی صرافی‌ (Exchange Inflow/Outflow) شاخص سود/زیان محقق نشده (NPL) شاخص NUPL اما قبل از شروع می‌خواهیم روی چند نکته مهم تاکید کنیم:
مدیریت سرمایه را رعایت کنید؛ هرگز تمام دارایی خود را روی یک پروژه سرمایه گذاری نکنید. توجه داشته باشید که همانقدر که سودهای این بازار جذاب است، ضررهای آن نیز می‌تواند ویرانگر باشد. جو حاکم بر بازار، شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال و ارزش کل مارکت را قبل از شروع سرمایه گذاری در نظر بگیرید. این شاخص‌ها می‌توانند در تصمیم‌های سرمایه گذاری شما بسیار موثر باشند. آخرین و شاید مهم‌ترین نکته؛ تحلیل بیت کوین و همچنین ت..

فهرست مطالب

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت نوسانی خود از بهترین مارکت‌ها برای کسب سودهای کوتاه مدت است، کافی است نگاهی به نقشه بازار ارز دیجیتال بیندازید و نوسانات جذاب دارایی‌های دیجیتال مختلف در طی یک هفته را بررسی کنید. در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال در بازار وجود دارند که البته همه آن‌ها هم ارزشمند نیستند. اما در این بین می‌توان ارزهایی را هم پیدا کرد که حجم معاملات خوبی داشته و نوسان گیری از آن‌ها، سودهای خوبی به همراه داشته باشد.

 • شاخص ورودی و خروجی صرافی‌ (Exchange Inflow/Outflow)
 • شاخص سود/زیان محقق نشده (NPL)
 • شاخص NUPL

اما قبل از شروع می‌خواهیم روی چند نکته مهم تاکید کنیم:

 • مدیریت سرمایه را رعایت کنید؛ هرگز تمام دارایی خود را روی یک پروژه سرمایه گذاری نکنید. توجه داشته باشید که همانقدر که سودهای این بازار جذاب است، ضررهای آن نیز می‌تواند ویرانگر باشد.
 • جو حاکم بر بازار، شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال و ارزش کل مارکت را قبل از شروع سرمایه گذاری در نظر بگیرید. این شاخص‌ها می‌توانند در تصمیم‌های سرمایه گذاری شما بسیار موثر باشند.
 • آخرین و شاید مهم‌ترین نکته؛ تحلیل بیت کوین و همچنین تحلیل اتریوم را حتما دنبال کنید. آلت کوین‌ها شدیدا تحت تاثیر روند بیت کوین و اتریوم هستند و رشد یا ریزش این دو دارایی دیجیتال کل بازار را تحت تاثیر قرار می دهد.

واچ لیست پول نو (۲۱ تا ۲۸ خرداد)

همانطور که پیش‌بینی می‌شد، بازار در هفته گذشته با اصلاح همراه بود. در این بین همچنان ارزهای مستعدی برای خرید و فروش وجود دارند. در این شماره از واچ لیست اختصاصی پول نو، وضعیت سه ارز دیجیتال مستعد دیگر را برای شما شرح می‌دهیم:

۱. تحلیل تکنیکال اتریوم نیم سرویس (ENS)

ENS در تایم فریم هفتگی

با وجود اصلاح بازار کریپتو در هفته گذشته، توکن اتریوم نیم سرویس کندل هفتگی خود را به صورت صعودی بست. در نگاهی که به نمودار کلی این توکن داشتیم، روند نزولی شکسته شده و پس از پولبک به ناحیه شکست، وارد یک فاز صعودی جذاب شده است. همانطور که در تصویر می‌بینید، سایه کندل هفتگی قبل به یک محدوده حمایتی برخورد می‌کند. این محدوده یک ناحیه PRZ است که از انطباق چند سطح فیبوناچی به دست می‌آید. حال کمی دقیق‌تر می‌شویم و به سراغ تایم فریم ۴ ساعته می‌رویم.

نمودار 4ساعته اتریوم نیم سرویس

ENS در تایم فریم ۴ ساعته به وضوح در ناحیه رنج قرار دارد. محدوده قیمتی حال حاضر، تجمعی از ۵ تراز فیبوناچی است. درصورت شکست این ناحیه، مقومت‌های ۳۶.۵ و ۴۲ دلاری را در پیش داریم. در این حالت، معامله لانگ فرصت‌های خوبی در پیش خواهد داشت. در صورت عدم موفقیت، حمایت ۲۲.۵ و ۱۹.۵ دلاری همچنان پا برجا هستند. حمایت‌هایی که می‌توانند فرصت‌های ورود مجدد شگفت‌انگیزی تلقی شوند. ENS در حال حاضر در بالای میانگین متحرک ۹ کندل اخیر خود حرکت می‌کند. اصلاح تا محدوده ۲۲.۵ دلاری می‌تواند پولبک به میانگین متحرک نمایی محسوب شود. هر گونه اصلاح بیشتر، قیمت را به زیر محدوده میانگین متحرک می‌رساند.

بخوانید  OpenSea چیست؟

۲.تحلیل تکنیکال آوالانچ (AVAX)

نمودار روزانه آوالانچ

آوالانچ در حال تشکیل یک الگوی هد اند شولدر است و خط گردن نیز در این الگو شکسته شده. با تکمیل الگو و ادامه‌ی روند می‌توانیم فرصت‌های خرید جذابی در نواحی شکست خط روند نزولی که تارگت الگوی ما نیز هست، داشته باشیم. AVAX در حال حاضر پایین‌تر از میانگین متحرک ۹ کندل اخیر خود حرکت می‌کند. برگشت قیمت تا محدوده ۳۰ دلاری می‌تواند پولبک هم‌زمان به خط گردن و میانگین متحرک نمایی تلقی شود. هر گونه افزایش قیمت بیشتر از این میزان، تحلیل قبل را منقضی خواهد کرد و یا به تاخیر می‌اندازد.

۳.تحلیل تتافیول (TFUEL)

نمودار روزانه تتافیول

تتافیول در تایم فریم روزانه و به دید میان مدت، دو محدوده حمایتی و مقاومت جذاب دارد. هر دو می‌توانند فرصت‌های معاملاتی خوبی را به شما ارائه کنند. محدوده حمایتی در ناحیه شکست خط روند نزولی قرار دارد. بنا به تجمع نقدینگی در این ناحیه تقاضا، امکان پرایس کردن مجدد وجود دارد. ناحیه مقاومتی نیز از برخورد نمودار با خط روند نزولی به دست آمده و ناحیه معتبری برای تارگت میان مدت محسوب می‌شود. حال اگر بخواهیم کمی تایم فریم را کوچک‌تر کنیم تا به تارگت‌های نزدیک‌تری برسیم، نتیجه به این صورت است:

نمودار 4ساعته تتافیول

یک محدوده حمایتی و یک محدوده مقاومتی دیگر، از نظر پرایش اکشن به دست آمدند. از آنجایی که حرکت چارت شبیه به ناحیه تریدینگ رنج است، احتمالا کف و سقف TR محسوب می‌شوند. تا زمان شکست یکی از این نواحی، می‌توانیم انتظار داشته باشیم که نوسانات بیشتری را در دامنه TR تجربه کنیم. پس از شکست کف یا سقف، تارگت‌های میان مدت ما فعال خواهند شد.

واچ لیست پول نو ( ۱۴ تا ۲۱ خرداد)

تحت تاثیر داده‌های اقتصاد کلان، بازار اصلاحی را در هفته‌ گذشته تجربه کرد. این فاد همچنان ادامه دارد. بازار چشم به راه داده‌های CPI و جلسه دو روزه فدرال رزرو است. دو رویداد مهمی که می‌تواند دو سناریو مختلف را پیش روی بازار بگذارد:

در سناریوی اول؛ سیاست‌های سخت‌گیرانه فدرال رزرو ادامه خواهد داشت و اصلاح بیشتری را شاهد خواهیم بود. در سناریوی دوم؛ ممکن است داده‌ها به گونه‌ای باشد که فدرال رزرو را به کاهش نرخ بهره در آینده‌ای نزدیک ترغیب کند. در این حالت، می‌توانیم وزنه‌ی احتمالات صعودی را بیشتر کنیم.

در این شماره از واچ لیست اختصاصی پول نو، همچون هفته‌های قبل، وضعیت سه ارز دیجیتال مستعد را برای شما تشریح خواهیم کرد:

۱.تحلیل تکنیکال لایدو دائو (LDO)

تحلیل تکنیکال لایدو دائو

هم‌زمان با سایر ارزهای دیجتال، این ارز نیز در هفته‌ گذشته با اصلاح قیمتی همراه بود. با توجه به تشکیل تراکم کنج و شکست از کف، از نظر تکنیکالی تارگت اولیه ما محدوده ۱.۵ دلاری خواهد بود. در صورتی‌که در جلسه فدرال رزرو شاهد صحبت‌های سخت‌گیرانه و هاوکیش باشیم، ممکن است در میان مدت تا سطوح ۱.۱ دلاری نیز، اصلاح را تجربه کنیم.

محدوده قیمتی ۱۰۵ دلاری همچنان یک حمایت قوی محسوب می‌شود. اگر مومنتوم قوی در روند دیده نشود، احتمال بازگشت از این قیمت وجود دارد. درصورتی‌که شاهد مومنتوم قوی اصلاحی ناشی از فاد باشیم؛ تارگت دوم را مد نظر قرار خواهیم داد.

در حالت بعدی، اگر لحن داویش بر سیاست‌های پولی ایالات متحده آمریکا حکم فرما شود؛ تارگت‌های میان مدت ۲.۷ دلاری و ۳.۶ دلاری را می‌توانیم زیر نظر داشته باشیم.

۲.تحلیل تکنیکال رز (ROSE)

تحلیل تکنیکال رز (ROSE)

ارز دیجیتال رز در هفته گذشته عملکرد قابل قبولی را از خود به نمایش گذاشته است. با وجود اصلاح بازار، رز توانسته تا حد زیادی قیمت خود را حفظ کند. در نظر داشته باشید که در کندل هفتگی، ارز دیجیتال رز از میانگین متحرک نمایی خودعبور کرده و درصورتی‌که در بالای این اندیکاتور تثبیت شود، می‌تواند به حرکت صعودی‌اش ادامه دهد. تارگت قیمتی در این حالت محدوده ۰.۱۸۵ خواهد بود.

در حالتی که جلسه امروز فدرال رزرو با لحن هاوکیش همراه باشد و فاد ناشی از سیاست‌های انقباضی فدرال رزرو، گریبان‌گیر این ارز نیز بشود، می‌توانیم محدوده حمایتی ۰.۰۸ دلاری را متصور شویم.

۳. تحلیل تکنیکال تون کوین (TON)

تحلیل تکنیکال تون کوین (TON) 23 خرداد

تون کوین در تایم فریم روزانه خود به محدوده مقاومتی ۷.۶ دلاری رسید. پس از آن با اندکی اصلاح همراه بود. هنوز درتایم فریم روزانه کندل سیگنال و تاییدی مبنی بر ریزش از این ناحیه دریافت نکرده‌ایم. اگر اخبار اقتصاد کلان بر تون کوین اثر منفی بگذارد، در اولین تارگت، احتمال ثبت قیمت ۶ دلاری وجود دارد.

در سناریوی دوم، اگر توکن بازی همستر لیست شود و شرکت کنندگان ایردراپ برای انتقال توکن‌های خود نیاز به TON داشته باشند، حرکت صعودی به سمت قیمت ۸.۷ دلاری دور از ذهن نخواهد بود. برای پیش‌بینی بهتر روند تون کوین، اخبار اقتصاد کلان امروز را حتما از طریق اخباربلاگ پول نو دنبال کنید.

واچ لیست پول نو (۷ تا ۱۳ خرداد)

با تایید ETF های اتریوم در بامداد پنجشنبه (۳ خرداد)، خوشبینی بازار به آلت‌کوین‌ها دوچندان شد و امیدواری معامله‌گران مبنی بر آغاز آلت سیزن افزایش یافت. در هفته گذشته، اتریوم (ETH$) و پروژه‌های مبتنی بر این شبکه از جمله اتریوم نیم سرویس (ENS$) و یونی سواپ (UNI$) بودیم.

در واچ لیست اختصاصی پول نو، تصمیم داریم تا رمزارزهای مستعد رشد در هفته آتی را مورد بررسی قرار دهیم و با توجه به جو کلی بازار، شاید بتوان انتظار رشدهای قابل‌توجه را هم داشت.

۱. تحلیل تکنیکال لایدو دائو (LDO)

علی رغم رشد قابل‌توجه لایدو دائو (LDO) در هفته گذشته، لایدو دائو همچنان در محدوده قیمتی مناسبی قرار دارد و با نزدیکی به باکس بنفش مشخص‌شده (ناحیه ۲.۸ تا ۳ دلار)، به ناحیه مقاومتی مهمی می‌رسد. در صورت مومنتوم صعودی، می‌توانیم انتظار پیشروی قیمت تا ۳ دلار و حتی ۳.۵ را در کوتاه/میان‌مدّت داشته باشم.

بخوانید  جهش بزرگ بعدی برای استیکینگ مایع اتریوم
واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

با توجه به احتمال آغاز معاملات ETF های اتریوم و ورود نقدینگی به این صندوق‌ها، احتمالا پروژه‌های مبتنی بر اتریوم رشد قابل‌توجهی را تجربه کنند.

البته که این سناریو معطوف به رشد قیمت اتر و رشد نقدینگی صندوق‌های ETH هستند. امّا اگر LDO نتواند روند صعودی خود را حفظ کند و با فشار فروش مواجه شود، ریزش تا حمایت ۲ دلار محتمل خواهد بود.

حتما بخوانید:

لایدو دائو چیست و چه امکاناتی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد؟

اگرچه که بهتر است این کاهش قیمت را اصلاح (Correction) بنامیم. چرا که تاکنون قیمت همواره با برخورد به محدوده حمایتی مذکور، روندی صعودی را تا سطوح بالاتر پیش گرفته است.

۲. تحلیل تکنیکال پولکادات (DOT)

پولکادات (DOT) از جمله رمزارزهایی است که به حرکات دقیق و جذاب خود شهرت دارد. آپدیت‌های مداوم این بلاک چین و واکنش‌های حساب‌شده به سطوح مهم، از جمله دلایلی هستند که DOT را به رمزارزهای محبوب تحلیلگران تبدیل می‌کنند.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

اکنون پولکادات (DOT$) به ناحیه قیمتی حساسی رسیده است. همانطور که مشاهده می‌کنید، محدوده مقاومتی ۷.۸-۸ دلار، هدفی است که DOT به سوی آن پیشروی می‌کند. در صورت پیش گرفتنِ یک رشد شارپ و قدرت روند، می‌توانیم شانس صعود تا نزدیکی
۹ دلار را برای پولکادات قائل باشیم.

حتما بخوانید:

پولکادات Polkadot چیست؟ بررسی قیمت و آینده ارز دیجیتال دات

البته در صورت عدم توان خریداران، احتمال پولبک تا محدوده حمایتی ۶.۵- ۷ دلار وجود دارد. با حفظ این حمایت، امکان تجدید قوای خریداران و صعود تا مقاومت ۹ دلار وجود دارد. صورت از دست رفتن این ناحیه، احتمال ریزش تا ۶ دلار وجود دارد. با این حال، فعلا خریداران نبض بازار را در دست دارند.

۳. تحلیل تکنیکال آپتیمیزم (OP)

همانطور که می‌دانید، آپتیمیزم (OP) از مهم‌ترین پروژه‌های لایه ۲ اتریوم به حساب می‌آید. همانند لایدو، حرکات قیمتی آپتیمیزم هم تا حد زیادی به وضعیت اتریوم (ETH) ارتباط دارد. علاوه بر آغاز ETF های اتریوم، آپدیت زیرساختی بلاک چین Optimism در تاریخ ۳۱ می (۱۱ خرداد) هم می‌تواند روی قیمت OP تاثیرگذار باشد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

با تحلیل تکنیکال این رمزارز، متوجه می‌شویم که OP اکنون در وضعیت نسبتا خنثی قرار دارد. با این حال با توجه آپدیت شبکه، انتظار می‌رود که خوشبینی معامله‌گران به این رمزارز بیشتر و OP به دارایی محبوبی برای سرمایه‌گذاری تبدیل شود.

با نگاهی به نمودار قیمتی آپتیمیزم، می‌توان دریافت که محدوده مقاومتی ۲.۷-۳ دلار و محدوده حمایتی ۲-۲.۳ دلار، نواحی مستعد واکنشِ این رمزارز به شمار می‌آیند. در واقع با افزایش قیمت تا باکس مقاومتی مشخص‌شده، OP وارد فاز جدیدی می‌شود. یعنی در صورت پیش گرفتنِ یک روند قدرتمند، پتانسیل شکستن این ناحیه و صعود تا محدوده ۳.۵ دلار را دارد.

حتما بخوانید:

تحلیل فاندامنتال آپتیمیزم و نگاهی به آینده ارز دیجیتالOP

در صورت باطل شدنِ سناریوی مذکور، احتمالا روند بلاتکلیفی ادامه یابد و با افزایش فشار فروش، ریزش تا ۲ دلار محتمل است.

واچ لیست پول نو (۳۱ اردیبهشت تا ۶ خرداد)

با آرام گرفتن قیمت بیت کوین در محدوده ۶۷ هزار دلار، بسیاری از آلت کوین‌ها هم توانستند برایند مثبتی را تجربه کنند. از بین رمزارزهای بزرگ در هفته گذشته، چین لینک (LINK) توانست صحنه نمایش را از آن خود کند و با رشد ۲۲ درصدی، سودده‌ترین رمزارز بازار لقب گیرد.

قیمت ارزهای دیجیتال

اگر به خاطر داشته باشید، در واچ لیست هفته گذشته به پتانسیل بالای چین لینک اشاره کردیم.

تصمیم داریم تا در واچ لیست این هفته، رمزارزهای مستعد رشد در هفته جاری را بررسی کنیم. در این مطلب علاوه بر رمزارزهایی که تا کنون پامپ مناسبی را تجربه کرده‌اند، به رمزارزهایی که به کف قیمتی خود رسیده‌اند هم گریزی خواهیم داشت.

۱. تحلیل تکنیکال رندر (RNDR$)

تحلیلگران مراجع معتبر از جمله Coindesk، بر این باوراند که ریزش ۷.۵ درصدی قیمت رندر (RNDR)، این رمزارز را در موقعیت مناسبی برای خرید قرار داده است. طی ماه‌های اخیر، RNDR از بهترین رمزارزهای هوش مصنوعی به حساب می‌آمد و پس از رشد‌های فزاینده (به خصوص پس از رشد سهام کمپانی انویدیا (NVDA$)، به لیست رمزارزهای محبوب اضافه شد.

با نگاهی بر نمودار قیمتی این رمزارز، متوجه می‌شویم که اکنون در یک مثلث نزولی قرار دارد و حمایت ۹.۸ دلار چندین بار تست شده است. رندر اکنون در محدوده‌ای حساس قرار دارد. چرا که در صورت شکست مقاومت بعدی (۱۰.۳ دلار)، پتانسیل صعود تا سقف ۱۱ دلار را در کوتاه مدّت دارد.

رمزارزهای دیگر هوش مصنوعی همچون فِچ اِی‌آی (FET)، توانستند طی یک هفته اخیر عملکرد جذابی را از خود به نمایش بگذارند. در صورت مومنتوم بالا و رشد قدرتمند، می‌توانیم انتظار صعود تا مرز ۱۱.۴ دلار را از رندر داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال رندر

البته که در صورت فزونی فروشندگان بر خریداران، باید منتظر ریزش قیمت تا حمایت ۹.۸ باشیم. از آنجایی که این سطح درحال حاضر یک سطح نسبتا ضعیف به حساب می‌آید، در صورت تست شدن، ریسک ریزش تا سطوح پایین‌تر هم وجود خواهد داشت.

بسیاری از تحلیلگران، توصیه می‌کنند که در حال حاضر، معامله گران می‌توانند از استراتژی مارتینگل (Martingle) و خرید پله‌ای با هدف کاهش میانگین قیمت خرید استفاده کنند.

۲. تحلیل تکنیکال پپه (PEPE$)

طی ۲۴ ساعت گذشته، شاهد رشد جزئی قیمت پپه (PEPE)، بودیم. با وجود ثبت سقف تاریخی (ATH) جدید در هفته گذشته، این رمزارز روندی ریزشی را آغاز کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد که این روند هم چندان با دوام نباشد و با عبور از خط روند مشخص شده
( سطح ۰.۰۰۰۰۰۰۹۳۴ دلار)، بتوانیم رشد مجدد این رمزارز تا مقاومت اوّل که با خط افقی سفید مشخص شده را شاهد باشیم.

در صورت تداوم مومنتوم صعودی و وضعیت سبز بازار کریپتو، نزدیک شدن به سقف تاریخی قبلی در میان‌مدّت دور از انتظار نخواهد بود.

تحلیل تکنیکال پپه

البته که افزایش فشار فروش و از دست رفتنِ حمایت مشخص شده با رنگ قرمز، می‌تواند مقدمه ریزش مجدد PEPE را فراهم کند که شاید موقعیت مناسبی برای کف سازی و موقعیت‌های خرید بعدی هم به حساب بیاید.

بخوانید  باربد معصومی، اعجوبه‌ ‌بین المللی دنیای رمز ارز

۳. تحلیل تکنیکال بایننس کوین (BNB)

طی هفته‌های اخیر، قیمت بایننس کوین (BNB) روندی رکودی را پشت سر گذاشته و کمی هم به ریزش متمایل بوده. با این وجود اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، می‌توانیم بگوییم که BNB به کف مثلث نزولی خود رسیده و همانطور که مشاهده می‌کنید، پس از برخورد به سطح ۵۷۰ دلار، رشدی را تا ۵۷۵ دلار تجربه کرده است.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در صورت پیروی از یک روند صعودی، می‌توان انتظار رشد تا ناحیه مقاومتی ۵۸۶ دلار و حتی ۶۰۰ دلار (در صورت قدرت روند) را داشت. از آخرین باری که بایننس کوین در سطوح بالاتر از ۶۰۰ دلار معامله شد، نزدیک به یک ماه می‌گذرد.

البته در آن سوی چارت، می‌توانیم سناریوی دیگری را هم مشاهده کنیم. به طوری که اگر رشد جزئی بایننس کوین با فشار فروش یا اخباری ضد بازار روبرو شود، امکان از دست رفتنِ حمایت۵۷۰ و تداوم ریزش تا سطح ۵۶۰ دلار هم وجود خواهد داشت.

واچ لیست پول نو (۲۶ تا ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳)

هفته گذشته اتفاقاتی چون اتهام فعالیت غیرقانونی وارده به پلتفرم Robinhood، ریزش قیمت بیت کوین تا محدوده ۶۰ هزار دلار را به دنبال داشتند. با این حال، امروز فدرال رزرو نرخ تورم آمریکا را اعلام کرد که شاهد کاهش ۳.۴ درصدی آن بودیم. همین موضوع، رشد بیت کوین تا محدوه ۶۴ هزار دلار را به دنبال داشت.

با افزایش قیمت بیت کوین، انتظار می‌رود که آلت کوین‌ها هم بتوانند عملکردهای جذابی را از خود به نمایش بگذارند. در واچ لیست اختصاصی پول نو، برخی آلت کوین‌های مستعد رشد در هفته جاری را بررسی خواهیم کرد.

۱- تحلیل تکنیکال تون کوین (TON)

اکثریت تحلیلگران به ویژه تحلیلگران وبسایت Cointelegraph، از تون کوین (TON) به عنوان یک رمزارز مستعد رشد در ماه مِی یاد می‌کنند. اگرچه که این رمزارز به تازگی رشد خوبی را تجربه کرده، انتظار می‌رود که به دلیل آغاز معاملات رسمی میم کوین جنجالی این شبکه یعنی ناتکوین (NOT$)، به ارزش TON هم افزوده شود.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

تون در حال حاضر در میانه‌های یک کانال صعودی قرار گرفته و در صورتی که بتواند حمایت ۶.۵۷ دلار و مومنتوم صعودی یک ماه اخیر خود را حفظ کند، می‌توانیم به ادامه روند افزایش آن تا مرز ۸ دلار امیدوار باشیم.

تقریبا ۲ ماه قبل، TON توانست سقف تاریخی (ATH) جدیدی را در محدوده ۷.۷ دلار به ثبت برساند.

۲- تحلیل تکنیکال لایت کوین (LTC)

برخلاف تون کوین، لایت کوین و رمزارز بعدی که می‌خواهیم آن را مورد بررسی قرار دهیم، به تازگی روندی نزولی را پیش گرفته‌اند. با این حال، بسیاری از کارشناسان اعتقاد دارند که اکنون این آلت کوین‌ها در فاز انباشت و موقعیتی مناسب برای خرید قرار دارند.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

به نظر می‌رسد که در حال حاضر قیمت لایت کوین (LTC)، روی یک خط روند نزولی و در محدوده‌ قیمتی حساس قرار دارد. به طوری که در صورت از دست رفتنِ محدوده حمایتی ۸۰-۷۸ دلار، احتمال ریزش تا محدوده ۷۴ دلار و حتی ۷۰ دلار وجود دارد.

با این حال با توجه به مدّت زیادی که LTC در فاز رکودی و اصلاحی قرار داشته، انتظار می‌رود که به سبب انباشت نهنگ‌ها، این فاز پایان یابد و در یک بازه زمانی ۱ تا ۲ هفته‌ای، قیمت LTC از سطح ۸۰ دلار روند صعودی خود را آغاز و تا محدوده ۸۴-۸۸ دلار افزایش یابد.

در ماه آپریل، هاوینگ لایت کوین انجام شد و شاهد رشد نسبی این رمزارز بودیم. با این حال، LTC کمی از قافله بازار عقب به نظر می‌رسد و شاید موقعیت فعلی، فرصت مناسبی برای آغاز روند صعودی این ارز دیجیتال محسوب شود. در صورت آغاز روند صعودی قدرتمند و تداوم آن، تارگت ۱۰۰ دلار هم تا ماه آینده دور از ذهن نخواهد بود.

۳- تحلیل تکنیکال چین لینک (LINK)

همانند لایت کوین (LTC)، رمزارز چین لینک (LINK) هم مدّتی است که در یک کانال نزولی معامله می‌شود. در واقع طی بازه ۴۵ روزه اخیر، LINK تقریبا به طور کامل فازی نزولی را پیش گرفته است. با این حال، در روزهای اخیر این رمزارز محبوب درحال پیشروی به سمت سقف کانال است.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در صورت شکست مقاومت ۱۴ دلار با مومنتوم بالا، احتمال افزایش فشار خرید و رشد تا محدوده ۱۶ و حتی ۲۰ دلار تا هفته آینده، وجود دارد. البته که در بازار هیچ قطعیتی نیست و باید برای هر اتفاقی آماده باشیم.

به عنوان مثال در صورت ناتوانی در شکستن کانال نزولی از سقف، می‌توانیم انتظار ریزش تا ناحیه ۱۲ و حتی ۱۰ دلار را هم داشته باشیم. با این حال، با توجه به تعویقی که در آلت سیزن اتفاق افتاده، شاید بد نباشد اگر برای بازه میان‌مدّت، معامله‌گران بخشی از سبد خود را به چین‌لینک اختصاص دهند. (این یک توصیه خرید یا فروش نیست!)

پیشنهاد می‌کنیم که برای درک بهتر از بازار، مطالب استراتژی‌های سودآور، تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال را مطالعه کنید.

واچ لیست پول نو (۱۷ الی ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳)

هفتته گذشته بیت کوین ریزش شدیدی را تجربه کرد، اما در یک بازه زمانی کوتاه توانست بار دیگر امروز خود را به قیمت ۶۵ هزار دلار برساند. از آنجایی وضعیت کلی مارکت صعودی به نظر می‌رسد، در واچ لیست امروز ۳ رمز ارزی که پتانسیل رشد خوبی دارند را بررسی کرده‌ایم.

۱- تحلیل تکنیکال باب (BOB)

میم کوین باب ریزش خوبی را در هفته‌های قبل تجربه کرده و به نظر می‌رسد برای سرمایه گذاران پرریسک، خرید باب در ناحیه فعلی بتواند یک گزینه منطقی به شمار رود.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

اگر به چارت روزانه BOB نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار بعد از مدت‌ها توانسته خط روند نزولی خود را به سمت بالا بشکند. این ترندلاین پیش از این چندین برخورد داشته و اکنون شکست آن می‌تواند یکی از نشانه‌های رشد بیشتر BOB به شمار رود.

۲- تحلیل تکنیکال سینگولاریتی دائو (SDAO)

خرید SDAO یک گزینه جذاب برای سرمایه گذاران کم‌ریسک‌تر به شمار می‌رود. این پروژه که در حوزه دیفای فعال است در هفته‌های اخیر به خوبی اصلاح کرده و در ناحیه مناسبی قرار دارد.

بخوانید  بلاکچین Maker DAO بر روی استک برنامه‌نویسی سولانا | اخبار داغ🔥🔥
واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همانطور که در چارت مشخص است، سینگولاریتی دائو در تایم فریم روزانه به یک بیس دیمند برخورد کرده و یک الگوی دوقلو کف نیز ساخته است. در نتیجه می‌توان ریسک خرید این رمز ارز بعد از شکست نک لاین را داشت.

۳- تحلیل تکنیکال ایپ کوین (APE)

ایپ کوین یکی دیگر از میم کوین‌های بازار است که ریزش بسیار شدیدی را در هفته‌های اخیر تجربه کرده است. قیمت این رمز ارز به کف تاریخی خود رسیده و به همین دلیل به نظر می‌رسد خرید ایپ کوین البته با حجم کم یک گزینه سرمایه گذاری خوب باشد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همانطور که در تایم فریم هفتگی ایپ کوین نیز به خوبی قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال به کف تاریخی خود برخورد کرده و عملا با وضعیت صعودی فعلی بازار کریپتو به نظر می‌رسد احتمال ریزش بیشتر آن منتفی باشد. در نتیجه می‌توان با تریگر گرفتن مناسب ریسک ورود را داشت.

واچ لیست امروز ارزهای دیجیتال (۱۰ الی ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳)

در واچ لیست هفته قبل ۳ ارز ترون، هدرا و سینتروپی (NOIA) را بررسی کردیم که در این میان ترون به تارگت اولیه خود رسید، هدرا بیش از ۵۰ درصد رشد کرد و NOIA نیز حد ضرر خورد. در واچ لیست امروز نیز بار دیگر ارزهایی که پتانسیل رشد خوبی دارند را مورد بررسی قرار خواهیم داد، پس اگر قصد سرمایه گذاری در بازار کریپتو را دارید، حتما تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

۱- تحلیل تکنیکال آپتیمیزم (OP)

تحلیل آپتیمیزم

ارز دیجیتال OP در تایم فریم هفتگی به یک بیس دیمند بسیار مهم برخورد کرده و بعد از آن از این سطح ریجکت شده است. با این حال فعلا بازار در حال اصلاح است و از آنجایی که هدف قیمت در بیس سوپلای مشخص شده با کادر قرمز قرار دارد، می‌توانیم با مراجعه به تایم‌های پایین‌تر و مشخص کردن نواحی مناسب خرید، ریسک ورود داشته باشیم.

توجه داشته باشید که ریزش محدود فعلی این رمز ارز یک پول بک به شمار می‌رود و خرید OP می‌تواند گزینه خوبی برای سرمایه گذاران میان مدت باشد.

۲- تحلیل تکنیکال پندل (PENDLE)

تحلیل پندل

ارز دیجیتال پندل در تایم فریم روزانه خود در حال رسیدن به یک ساختار حمایتی مهم است که بازار می‌تواند با قدرت به آن واکنش دهد. البته مدیریت پوزیشن بعد از خرید ارز پندل بسیار حائز اهمیت است، چرا که تارگت قیمتی آن چندان بزرگ نیست و باید حتما به موقع ریسک فری کرد و حتی در صورت نیاز از پوزیشن خارج شد.

ارز دیجیتال پندل یک توکن با نوسان بالا است و به همین دلیل کسانی که در آن سرمایه گذاری می‌کنند، باید حتما پوزیشن خود را مدیریت کنند.

۳- تحلیل تکنیکال آدا (ADA)

تحلیل آدا

آدا در تایم فریم هفتگی خود به ناحیه بیس الگوی رالی بیس رالی خود برخورد کرده و این محدوده بطور کلی جای خوبی برای خرید ADA به شمار می‌رود. از آنجایی که این ناجیه در تایم فریم هفتگی است، سرمایه گذاران بزرگ نیز می‌توانند در این سطح ورود کنند و این مسئله درصد موفقیت ما را بالاتر خواهد برد.

البته نباید فراموش کنیم که زیر این ناحیه استاپ‌ لاس ما قرار دارد و در صورت ریزش بیشتر قیمت و بسته شدن کندل هفتگی زیر آن، باید از پوزیشن خرید خارج شویم.

واچ لیست هفته پول نو (۴ الی ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳)

این هفته هاوینگ بیت کوین اتفاق افتاد و بازار هم به همین دلیل توانست رشد کند، البته رشد اخیر چندان ممنتوم قدرتمندی ندارد، با این حال بازار آهسته و پیوسته در حال پیشروی به سمت سقف‌های قبلی خود است. از آنجایی که آلت کوین‌ها پیش از این ریزش سنگینی را تجربه کرده بودند و با رشد این مدت خود در یک محدوده بینابینی قرار گرفته‌اند، در واچ لیست امروز تنها چارت کوتاه مدت آن‌ها را بررسی خواهیم کرد.

۱- تحلیل تکنیکال ارز ترون (TRX)

تحلیل تکنیکال ترون

ترون ریزش خوبی را در یکی دو هفته اخیر تجربه کرد و خرید ترون تو ناحیه فعلی به نظر می‌رسد که یک گزینه منطقی‌ است. به خصوص که اگر به چارت آن نگاهی بیندازیم متوجه می‌شویم که بازار یک الگوی کنج شکل داده و سقف آن را شکسته در نتیجه می‌تواند تا بیس مشخص شده در چارت حرکت کند.

قطعا حد ضرر زیر آخرین کف تشکیل شده خواهد بود که البته یک مقدار استاپ بزرگی است و می‌توانیم منتظر ریزش بیشتر بازار و ورود در قیمت‌های پایین‌تر باشیم تا استاپ‌مان نیز کوچک‌تر شود.

۲- تحلیل تکنیکال ارز سینتروپی (NOIA)

تحلیل ارز NOIA

ارز دیجیتال نوا جزو توکن‌هایی‌ست که در ریزش اخیر بازار مقاومت بسیار خوبی از خود نشان داد و چندان نریخت. خرید NOIA در قیمت فعلی به دلیل برخورد آن به بیس دیمند ۴ ساعته و شکسته شدن خط روند نزولی یک گزینه جذاب به نظر می‌رسد.

حد ضرر در این پوزیشن زیر محدوده سبزرنگ که بیس دیمند ما است خواهد بود و هدف قیمتی نیز در حوالی بیس سوپلای مشخص شده با رنگ قرمز است.

۳- تحلیل تکنیکال ارز هدرا (HBAR)

تحلیل ارز HBAR

هدرا جزو ارزهایی بود که با ریزش اخیر بازار کاهش قیمت قابل توجهی را تجربه کرد، اما اکنون الگوی مثلث شکل گرفته در چارت ۴ ساعته آن و شکسته شدن سقف الگو نشانه این است که این رمز ارز پتانسیل رشد بیشتری را دارد.

در صورتی که قصد خرید ارز HBAR را دارید، حد ضرر شما زیر آخرین کف و حد سود نیز در بیس سوپلای مشخص شده با کادر قرمز خواهد بود.

این هفته چه ارزهایی را تحت نظر داشته باشیم؟ (۲۷ فروردین الی ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳)

در چند روز اخیر بازار ارزهای دیجیتال ریزش قابل توجهی را تجربه کرده و این اتفاق یک فرصت خرید خوب برای فعالان این بازار فراهم کرده است. اما چه ارزهایی این هفته مستعد رشد هستند؟ در واچ لیست امروز پول نو به این پرسش پاسخ می‌دهیم، پس اگر قصد سرمایه گذاری در بازار را دارید، تا انتها با ما همراه باشید.

۱- تحلیل تکنیکال پپه (PEPE)

پپه بعد از ریزش چند روز گذشته اکنون به خوبی حمایت شده است، اما این تازه ابتدای راه آن است و خرید پپه در سطوح قیمتی فعلی می‌تواند گزینه سرمایه گذاری میان مدت خوبی به شمار رود.

بخوانید  ویتالیک بوترین کیست؟ بیوگرافی کامل سازنده اتریوم
تحلیل امروز پپه

در صورتی که به چارت روزانه این رمز ارز نگاه کنیم متوجه می‌شویم که قیمت پپه با قدرت به یک بیس دیمند مهم واکنش نشان داده و از این سطح حمایت شده است. با این حال هنوز جای رشد زیادی دارد و با تریگر گرفتن در تایم‌های پایین‌تر می‌توان وارد شد.

۲- تحلیل تکنیکال لیدو (LDO)

لایدو نیز در چند روز گذشته کاهش ارزش قابل توجهی را تجربه کرد و اکنون قیمت آن به یک سطح بسیار مهم رسیده است. به نظر می‌رسد ناحیه فعلی برای خرید لایدو بسیار مناسب است، به خصوص برای معامله گران بلند مدت که به دنبال گرفتن روند‌ها هستند.

تحلیل امروز لایدو LDO

همانطور که در چارت مشخص شده، بازار به کف کانال هفتگی خود رسیده و این ناحیه بهترین جا برای خرید است. تارگت اولیه قیمت، در میانه کانال و تارگت نهایی نیز سقف کانال خواهد بود. البته در تایم فریم‌های پایین‌تر نیز با تریگر گرفتن می‌توان ریسک ورود داشت.

۳- تحلیل تکنیکال اینجکتیو (INJ)

اینجکتیو بعد از رشد خیره کننده خود در هفته‌های گذشته، اکنون با قدرت ریزش کرده و حتی قیمت آن چند روز پیش به ۱۸ دلار هم رسیده بود. با این حال ناحیه فعلی سطحی بسیار جذاب برای خرید INJ به شمار می‌رود که ارزش بررسی دارد.

تحلیل اینجکتیو

همانطور که در تایم فریم هفتگی قابل مشاهده است، این رمز ارز به بیس دیمند هفتگی خود برخورد کرده و به خوبی نیز حمایت شده است. در تایم فریم‌های پایین‌تر نیز درست مانند سایر ارزها می‌توان با استراتژی شخصی ریسک ورود داشت.

واچ لیست هفته پول نو (۲۰ الی ۲۶ فروردین ۱۴۰۳)

این هفته بیت کوین سقف الگوی مثلث صعودی خود را شکسته و در حال صعود است. در نتیجه در هفته فعلی آلت کوین‌ها نیز می‌توانند بار دیگر حرکات صعودی خوبی را تجربه کنند. پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که قصد سرمایه گذاری در آلت کوین‌ها را دارید، به هیچ وجه واچ لیست امروز را از دست ندهید.

۱- تحلیل تکنیکال نیر پروتکل

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

خرید نیر پروتکل در ناحیه فعلی به دلیل برخورد آن به یک بیس دیمند روزانه و واکنش به آن گزینه سرمایه گذاری خوبی‌ست. کما اینکه شاهد شکل گرفتن یک کف دوقلو نیز در این محدوده هستیم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته نیز می‌بینیم که قیمت سقف الگوی کنج خود را شکسته و در صورتی که در همین تایم فریم تثبیت دهد، می‌تواند یک گزینه ورود جذاب به شمار بیاید.

۲- تحلیل تکنیکال متیک

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

ارز متیک به یک گره معاملاتی مهم واکنش نشان داده و به نظر می‌رسد از آنجایی که در یکی دو هفته گذشته به خوبی اصلاح کرده، خرید متیک در این قیمت برای یک نوسان گیری کوتاه مدت مناسب باشد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد شکسته شدن تریگر لاین یا همان خط روند نزولی متیک هستیم که در صورت تثبیت می‌تواند سود کوتاه مدت خوبی داشته باشد.

۳- تحلیل تکنیکال سینگولاریتی دائو

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

ارز دیجیتال SDAO به یک بیس دیمند روزانه مهم برخورد کرده، اما نکته اصلی این است که ممنتوم ریزش آن در روزهای اخیر شادیدا کاهش پیدا کرده است. به همین دلیل می‌توان انتظار یک رشد جذاب را در صورت خرید ارز SDAO داشت.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته نیز بازار یک میکرو کانال نزولی تشکیل داده است و برای اطمینان بیشتر می‌توان بعد از شکست سقف کانال وارد شد و یک نوسان گیری خوب داشت.

این هفته چه ارزهایی را تحت نظر داشته باشیم؟ (۶ الی ۱۲ فروردین ۱۴۰۳)

بیت کوین درون یک کانال صعودی معامله می‌شود و اکنون بعد از برخورد به حمایت خود در حال حرکت به سمت سقف کانال است در نتیجه در صورتی کهاین سناریو به وقوع بپیوندد، آلت کوین‌ها نیز می‌توانند رشد خوبی را تجربه کنند. در واچ لیست امروز سه ارزی که بیشترین پتانسیل رشد را دارند مورد بررسی قرار می‌دهیم.

۱- تحلیل تکنیکال گراف (GRT)

تحلیل امروز GRT

گراف در تایم فریم روزانه خود به یک بیس دیمند بسیار مهم برخورد کرده و به نظر می‌رسد از آنجایی که در روزهای گذشته به خوبی اصلاح کرده است،‌ اکنون خرید گراف گزینه سرمایه گذاری خوبی برای کوتاه مدت باشد.

تحلیل ارز گراف

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد حمله بازار به سمت خط روند نزولی‌اش هستیم و در صورت تثبیت قیمت بالای این ترندلاین می‌توانیم انتظار رشد بیشتر گراف را داشته باشیم.

۲- تحلیل تکنیکال ورلد کوین (WLD)

تحلیل ارز WLD

خرید ورلد کوین به دلیل فاندامنتال قوی این پروژه به طور کلی گزینه سرمایه گذاری خوبی‌ست. همچنین در سطح قیمتی فعلی، شاهد تشکیل یک بیس و واکنش قیمت به آن هستیم که تاییدیه بهتری برای خرید است.

تحلیل امروز ورلد کوین

در تایم پایین‌تر مانند ۴ ساعته نیز بازار به خوبی اصلاح کرده و اکنون شدیدا به خط روند نزولی خود نزدیک شده است. در نتیجه با شکست این ترندلاین و بسته شدن کندل ۴ ساعته بالای آن، می‌توان ریسک ورود داشت.

۳- تحلیل تکنیکال اینجکتیو (INJ)

تحلیل ارز INJ

اینجکتیو بعد از رشد شارپ خود، اکنون به خوبی اصلاح کرده و به نظر می‌رسد خرید INJ با قیمت فعلی برای خریداران جذاب باشد. اگر به چارت روزانه نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم بازار بسیار به ناحیه حمایتی خود نزدیک است و احتمال رشد آن وجود دارد.

تحلیل ارز اینجکتیو

همچنین در تایم فریم ۴ ساعته بازار به خوبی کف سازی کرده و در حال خارج شدن از محدوده رنج خود است. در نتیجه با گرفتن تاییدیه می‌توان ریسک ورود داشت.

واچ لیست هفته پول نو (۲۸ اسفند ۱۴۰۲ الی ۵ فروردین ۱۴۰۳)

بیت کوین در چند روز اخیر فاز نزولی به خود گرفته بود و به همین دلیل آلت کوین‌ها نیز ریزش‌های خوبی را تجربه کردند. اکنون قیمت برخی آلت کوین‌ها به نواحی مناسبی برای خرید رسیده است و به همین دلیل ۳ ارزی که پتانسیل رشد خوبی دارند را در واچ لیست امروز بررسی خواهیم کرد. با پول نو همراه باشید.

۱- تحلیل تکنیکال اینترنت کامپیوتر (ICP)

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

ارز ICP جزو پروژه‌های مطرح بازار کریپتو است و به نظر می‌رسد آینده خوبی داشته باشد. با این حال در کوتاه مدت آیا خرید ICP می‌تواند سود خوبی داشته باشد؟ اگر به تایم فریم روزانه این ارز نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار به خط روند صعودی خود برخورد کرده و باید از همینجا بار دیگر رشد خود را شروع کند.

بخوانید  پیش‌بینی قیمت یک ارز دیجیتال موفق در بازار نزولی این هفته!
واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همچنین در تایم فریم ۴ ساعته نیز قیمت ICP به درون یک بیس داخلی شدوی کندل اسپایک رسیده و به آن واکنش داده است. در صورتی که خط روند نزولی شکسته شود بازار می‌تواند رشد بیشتری را تجربه کند. البته باید در نظر داشت که در صورت ریزش قیمت زیر خط روند روزانه سناریو فعلی باطل خواهد شد.

۲- تحلیل تکنیکال گالا (GALA)

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

خرید گالا یک گزینه سرمایه گذاری پربازده در بازه‌های مختلف بوده است، اما آیا در کوتاه مدت هم صعودی خواهد بود؟ اگر به چارت روزانه نگاهی بیندازیم، می‌بینیم که بازار به یک بیس بین دو کندل روزانه رسیده که می‌توان یک پله خرید در این ناحیه داشت و در بیس روزانه پایین‌تر هم می‌توان برای پله دوم وارد شد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته بیس مورد نظر ما با وضوح بیشتری قابل مشاهده است و اگر بخواهیم با اطمینان بیشتری وارد بازار شویم، بهتر است منتظر بمانیم تا خط روند نزولی شکسته شود.

۳- تحلیل تکنیکال لونا (LUNA)

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

لونا هم بعد از رشد اخیر خود اکنون چند روزی است که در حال ریزش است و به نظر می‌رسد اکنون به ناحیه خوبی رسیده است. بیس روزانه مشخص شده در چارت برای خرید لونا مناسب است.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته نیز می‌بینیم که همین بیس توانسته باعث واکنش قیمت شود و در صورتی که خط روند نزولی شکسته شود، می‌توان انتظار رشد بازار را داشت.

این هفته چه ارزهایی را تحت نظر داشته باشیم؟ (۲۱ الی ۲۷ اسفند ۱۴۰۲)

بیت کوین امروز توانست خود را به محدوده ۷۱ هزار دلار برساند و به نظر می‌رسد رشد آن همچنان ادامه خواهد داشت. رشد قیمت بیت کوین می‌تواند نهایتا منجر به صعود دوباره آلت کوین‌ها نیز بشود، در نتیجه پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد سرمایه گذاری در بازار کریپتو را دارید، به هیچ وجه واچ لیست این هفته را از دست ندهید.

۱- تحلیل تکنیکال آدا (ADA)

ارز دیجیتال آدا که توکن بومی شبکه کاردانو به شمار می‌رود، در دو سه ماه اخیر توانسته بار دیگر رشد خوبی را تجربه کند، اما با این حال همچنان قیمت آن بسیار پایین‌تر از سقف تاریخی‌اش است در نتیجه خرید کاردانو می‌تواند گزینه سرمایه گذاری خوبی باشد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

آدا در تایم فریم روزانه یک مقاومت استاتیک را شکسته است و بعد از پول بک به آن در حال رشد است. هرچند این پول بک عمیق بوده، اما کندل روزانه بالای فیلیپ زون بسته شده است و این نشان دهنده قدرت خریداران است.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته نیز می‌بینیم که بازار در حال شکستن خط روند نزولی خود است و در صورتی که قیمت بالای این ناحیه تثبیت شود، می‌توان انتظار رشد بیشتر کاردانو را داشته باشیم.

۲- تحلیل تکنیکال اکسی اینفینیتی (AXS)

اکسی اینفینیتی جزو پروژه‌های گیمینگ جذاب و متفاوت در دنیای کریپتو است که در سال ۲۰۲۱ سر و صدای بسیار زیادی به پا کرده بود. هرچند از آن به بعد محبوبیت این بازی رو به افول رفته، اما خرید ارز AXS به دلیل فاصله زیاد آن تا سقف تاریخی‌اش گزینه‌ای جذاب برای سرمایه گذاری است.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

اکسی در تایم فریم روزانه یک فیلیپ زون تشکیل داده و اکنون بازار بعد از پول بک به این ناحیه آماده رشد بیشتر است و می‌تواند در صورت وارد شدن سرمایه‌ها از بیت کوین به سمت آلت کوین‌ها، رشد خوبی را تجربه کند.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته بازار می‌تواند ریزش بیشتری را تا نواحی مشخص شده در چارت تجربه کند، اما به دلیل وضعیت صعودی بازار ممکن است حتی شاهد رشد بازار قبل از رسیدن آن به نواحی مورد نظر باشیم.

۳- تحلیل تکنیکال آپتیمیزم (OP)

آپتمیزم از پروژه‌های لایه دو مطرح بازار است و خرید ارز OP همواره از زمان عرضه آن حجم معاملاتی بالایی داشته است. در ادامه با تحلیل این رمز ارز همراه ما باشید.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

ارز دیجیتال OP چندین بار از یک مقاومت برگشته بود، اما چند روز پیش نهایتا توانست این مقاومت را با قدرت بشکند، بنابراین می‌توان انتظار رشد بیشتر آن را داشت.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته نیز می‌بینیم که بازار یک مقاومت استاتیک دیگر تشکیل داده و در صورتی که بتواند آن را بشکند می‌توانیم ریسک ورود را داشته باشیم.

واچ لیست هفته؛ چه ارزهایی را زیر نظر داشته باشیم؟ (۱۴ الی ۲۰ اسفند ۱۴۰۲)

در هفته‌ای که گذشت بار دیگر شاهد پامپ بیت کوین و آلت کوین‌ها بودیم. ارزهایی مانند شیبا، پپه، فلوکی و … رشدهایی بیش از ۱۰۰ درصدی را تنها در یک هفته تجربه کردند و سایر ارزهای دیجیتال نیز با قدرت سقف‌های قبلی خود را شکستند. دوشنبه‌ها بازار جهانی و موسسات مالی بزرگ باز می‌شوند و با شروع یک هفته جدید، حجم معاملات نیز افزایش پیدا می‌کند. اکنون قصد داریم ببینیم در هفته پیش رو چه ارزهایی می‌توانند بار دیگر سودهای خوبی را به ما بدهند، پس با پول نو همراه باشید.

۱- تحلیل تکنیکال ارز اینترنت کامپیوتر (ICP)

اینترنت کامپیوتر جزو ارزهایی‌ست که در بازه‌های صعودی بازار همواره رشد خوبی را تجربه کرده است. با این حال این رمز ارز در صعود اخیر بازار جزو جامانده‌ها به شمار می‌رود و چندان رشدی در این مدت نداشته است. بنابراین به نظر می‌رسد خرید ICP بتواند سرمایه گذاری خوبی به‌شمار رود.

تحلیل امروز ICP

همانطور که در تایم فریم روزانه ICP قابل مشاهده است،‌ قیمت یک الگوی مثلث در چارت شکل داده و در صورتی که سقف آن را بشکند، می‌تواند رشد خوبی را تجربه کند.

تحلیل ارز ICP

در تایم فریم ۴ ساعته نیز بازار درون یک کانال صعودی معامله می‌شود و در صورتی که شاهد شکست سقف آن باشیم، می‌توان انتظار رسیدن قیمت به سقف الگوی مثلث را داشت. این در حالی است که بسته شدن قیمت زیر کانال فعلی می‌تواند نشانه ریزش بیشتر بازار باشد.

۲- تحلیل تکنیکال ارز آربیتروم (ARB)

آربیتروم بعد از ایردراپ بزرگ خود نامش سر زبان‌ها افتاد. با این حال در روزهای اخیر چندان رشدی نداشته است و به همین دلیل خرید آربیتروم می‌تواند گزینه‌ای منطقی باشد.

بخوانید  میم کوین (Meme Coin) چیست؟ آیا یک شوخی ارزش سرمایه‌گذاری دارد؟
تحلیل ارز آربیتروم

همانطور که در چارت روزانه این ارز دیجیتال قابل مشاهده است، آربیتروم اکنون یک الگوی مثلث در چارت تشکیل داده و قیمت آن شدیدا به سقف الگو نزدیک شده است. در صورتی که امروز یا در روزهای پیش رو شاهد شکست این سقف باشیم، ARB می‌تواند رشد بسیار خوبی را تجربه کند.

تحلیل آربیتروم

در تایم فریم ۴ ساعته نیز بازار می‌تواند از حوالی محدوده ۵۰ درصد شدوی کندل اسپایک رشد کند و اینجا یک فیلیپ زون نیز برای قیمت به شمار می‌رود.

۳- تحلیل تکنیکال ارز ایپ کوین (APE)

ایپ کوین یکی دو روزی‌ست که در حال درجا زدن است، با این حال قیمت آن در محدوده‌ای قرار دارد که بنظر می‌رسد در صورت خرید APE احتمال رشد آن وجود داشته باشد.

تحلیل ارز ایپ کوین

در چارت روزانه می‌بینیم که بازار سقف قبلی خود را شکسته و به آن پول بک زده است. این ناحیه یک فیلیپ زون معتبر به شمار می‌رود که قیمت بعد از برخورد دوباره به آن می‌تواند رشد کند.

تحلیل امروز ایپ کوین

همچنین در تایم فریم ۴ ساعته بیس دیمندی که بازار به آن واکنش داده نیز قابل مشاهده است. البته این بیس به سمت پایین انگلف شده است، با این حال کندل بالای آن کلوز کرده است و احتمال رشد دوباره قیمت وجود دارد.

واچ لیست هفته پول نو (۷ الی ۱۳ اسفند ۱۴۰۲)

هفته گذشته بازار بار دیگر سودهای خوبی به سرمایه گذاران داد. در واچ لیست این هفته قصد داریم ۳ ارز دیجیتال دیگری که می‌توانند پتانسیل رشد خوبی داشته باشند را بایکدیگر بررسی کنیم، پس با پول نو همراه باشید.

۱- ارز دیجیتال XAI

ارز دیجیتال XAI پروژه‌ای در حوزه گیمینگ است و یک توکن نسبتا متاخر در بازار است که به تازگی عرضه شده است. اما آیا خرید XAI در قیمت فعلی منطقی است؟

تحلیل ارز XAI

اگر به چارت روزانه این رمز ارز نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم در حال حاضر XAI سقف قیمتی جدیدی زده و خرید آن در ناحیه فعلی ریسک بالایی دارد. می‌توانیم صبر کنیم بازار به ناحیه شکسته شده قبلی بار دیگر یک پول بک بزند و سپس خرید داشته باشیم.

تحلیل ارز دیجیتال XAI

در تایم فریم پایین‌تر شاهد تشکیل یک کانال صعودی هستیم و در اینجا می‌توان به چند روش ورود داشت. روش اول شکسته شدن سقف کانال فعلی است که نسبتا پرریسک است. روش بعدی این است که صبر کنیم بازار به کف کانال فعلی برسد و سپس خرید داشته باشیم. یا اینکه صبر کنیم تا کف کانال شکسته شده و نقدینگی زیر آن جمع آوری شود و در بیس دیمند معتبر چهارساعته وارد شویم.

۲- ارز دیجیتال API3

همانطور که از نامش پیداست، API3 یک پروژه برای برططرف کردن نیاز استفاده از APIهای نرم افزاری در حوزه بلاک چین و دنیای وب ۳ است. ارز دیجیتال API3 نام توکن این اکوسیستم است و به نظر می‌رسد در ناحیه خوبی برای خرید قرار دارد.

تحلیل تکنیکال API3

همانطور که مشخص است، API3 در تایم فریم روزانه به یک بیس دیمند برخورد کرده و چندین بار به آن واکنش داده است. از این ناحیه احتمال رشد مجدد قیمت وجود دارد،‌با این حال به دلیل برخورد زیاد کمی از اعتبار آن کاسته شده است.

تحلیل ارز API3

در تایم فریم ۴ ساعته نیز بیس مورد نظر ما با دقت بیشتری قابل مشاهده است، همانطور که در چارت مشخص است در صورت شکست خط روند صعودی بازار می‌تواند رشد بیشتری را تجربه کند با این حال توجه داشته باشید که اگر قیمت به زیر بیس فعلی نفوذ کند، فعلا سناریو صعودی باطل خواهد شد.

۳- ارز دیجیتال ICP

ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر یکی از ارزهایی است که همواره در بازارهای صعودی رشد خوبی داشته است با این حال اکنون قیمت آن در روزهای اخیر کمی ریزش کرده است. آیا قیمت فعلی برای خرید ICP مناسب است؟

تحلیل ارز ICP

همانطور که در تایم فریم روزانه مشاهده می‌کنیم، قیمت به بیس یک الگوی دراپ بیس رالی برخورد کرده و کمی حمایت شده است. با این حال به نظر می‌رسد چندان قدرتی برای شروع یک حرکت صعودی ندارد.

تحلیل ارز اینترنت کامپیوتر

در تایم فریم ۴ ساعته نیز گره‌های معاملاتی سد راه قیمت یکی پس از دیگری در حال انگلف شدن هستند و به نظر می‌رسد بازار ناحیه فعلی رانیز از دست داده و به گره ۴ ساعته پایین‌تر واکنش نشان دهد.

چه ارزهایی را در واچ لیست این هفته داشته باشیم؟ (۳۰ بهمن الی ۶ اسفند ۱۴۰۲)

این هفته بار دیگر بیت کوین به رشد خود ادامه داد و آلت کوین‌ها هم عملکرد درخشانی از خود به نمایش گذاشتند. در واچ لیست امروز قصد داریم ۳ ارز دیجیتالی که پتانسیل رشد بیشتری دارند را مورد بررسی قرار دهیم، پس با پول نو همراه باشید.

۱- تحلیل تکنیکال آوه

آوه یکی از مشهورترین پلتفرم‌های وام ارز دیجیتال است و ارز دیجیتال AAVE نیز توکن بومی این شبکه به شمار می‌رود. در ادامه سطوح مناسب خرید آوه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همانطور که در چارت روزانه آوه قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال در یک میکرو کانال روزانه معامله می‌شود و به سقف این کانال رسیده است. مارکت استراکچر آوه نیز به وضوح صعودی است و بازار می‌تواند رشد بیشتری را تجربه کند.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته آوه، بازار یک ناحیه مقاومتی داشته که قبلا چندین بار به آن واکنش نشان داده بود ولی نهایتا توانست این مقاومت را بشکند. در حال حاضر آوه در فاز پول بک قرار دارد و در صورتی که به این فیلیپ زون برگردد می‌توان انتظار رشد بیشتر قیمت را داشت.

۲- تحلیل تکنیکال دی وای دی ایکس

ارز دیجیتال DYDX در بازه‌های صعودی بازار همواره عملکرد درخشانی از خود نشان داده و به نظر می‌رسد اکنون هم بتواند بار دیگر رشد کند. در ادامه نواحی مناسب خرید دی وای دی ایکس را بررسی می‌کنیم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم روزانه که مشخص است بازار خط روند نزولی خود را شکسته و بعد از یک پول بک اکنون بار دیگر آماده رشد است، اما اصل ماجرا در تایم فریم ۴ ساعته DYDX قابل مشاهده است.

بخوانید  دوج کوین و XRP از لیست دپارتمان خدمات مالی نیویورک حذف شدند!
واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در چارت ۴ ساعته این رمز ارز، همانطور که مشخص است، بازار یک ناحیه مقاومتی دارد و در صورتی که بتواند آن را فیلیپ کند، می‌توان بعد از یک پول بک وارد بازار شد.

۳- تحلیل تکنیکال کوزاما

کوزاما اخیرا به وضوح فاز صعودی گرفته است و از آنجایی که مقاومت خاصی پیش روی آن قرار ندارد، به احتمال زیاد بتواند به رشد خود ادامه دهد. به همین دلیل خرید KSM می‌تواند فعلا گزینه خوبی باشد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همانطور که در چارت قابل مشاهده است، این رمز ارز در تایم فریم روزانه در یک میکرو کانال صعودی معامله می‌شود و توانسته سقف کانال را با قدرت بشکند.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته KSM، بازار به وضوح روندی صعودی دارد و با قدرت ناحیه مقاومتی خود را شکسته است. این رمز ارز اکنون می‌تواند بعد از یک پول بک بار دیگر به رشد خود ادامه دهد.

واچ لیست ارزهای دیجیتال هفته (۲۳ الی ۲۹ بهمن ۱۴۰۲)

در هفته گذشته شاهد رشد پرقدرت بیت کوین بودیم و به نظر می‌رسد احتمال رشد بیشتر آن هم وجود دارد. این در حالی‌ست که بسیاری از آلت کوین‌ها حرکات چندانی از خود نشان نداده‌اند‌ و سرمایه گذاران می‌توانند از این تاخیر حرکت بین رشد بیت کوین و آلت کوین‌ها استفاده نمایند. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بازار کریپتو را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه واچ لیست این هفته را از دست ندهید.

۱- تحلیل تکنیکال گالا

گالا در روزهای اخیر رشد خوبی کرده است و به نظر می‌رسد در محدوده خوبی برای خرید وجود دارد. در صورتی که قصد خرید گالا را دارید، تحلیل آن را در ادامه دنبال کنید.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

گالا در تایم فریم هفتگی به یک بیس دیمند معتبر و هم رسیده که بازار بعد از برخورد به آن به خوبی رشد کرده است. اما برای ورود دقیق‌تر بهتر است اکنون به سراغ تایم فریم پایین‌تر برویم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم روزانه گالا، شاهد تشکیل دو بیس دیمند هستیم که ناحیه بالا از اعتبار کمتری نسبت به بیس پایین برخوردار است. به همین دلیل بهتر است در ناحیه پایین ریسک ورود داشته باشیم.

۲- تحلیل تکنیکال رندر توکن

رندر یکی از ارزهای پرسود بازار در بازه‌های صعودی بوده است، اکنون نیز شاهد تشکیل یک ستاپ خوب برای خرید رندر هستیم و بنابراین می‌توان ریسک ورود به بازار را داشت.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم روزانه می‌بینیم که بازار یک ناحیه مقاومتی داشته و آن را فیلیپ کرده است. قیمت دوبار بعد از آن با برخورد به این فیلیپ زون به خوبی واکنش نشان داده است و به نظر می‌رسد این بار هم احتمال رشد آن وجود داشته باشد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته هم شاهد تشکیل یک سری گره‌های معاملاتی خوب هستیم که بازار بعد از رسیدن به آن‌ها می‌تواند به خوبی واکنش نشان دهد. البته در صورت بسته شدن کندل‌ها زیر فیلیپ زون مورد نظر ما، بازار می‌تواند ریزش سنگینی را تجربه کند.

۳- تحلیل تکنیکال پپه

پپه میم کوین (شت کوین) محبوبی‌ست که توجه سرمایه گذاران زیادی را به خود جلب کرده است و اکنون قیمت آن به سطحی رسیده که احتمال رشد بازار از آن وجود دارد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم روزانه می‌بینیم که قیمت به بیس دیمند خود برخورد کرده و اکنون می‌تواند از این ناحیه رشد بیشتری را تجربه کند. اما آیا نقطه ورود دقیق‌تری هم می‌توان پیدا کرد؟

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

یافتن نقاط ورود دقیق با حد ضرر کم هرچند حد سود ما را بیشتر می‌کند، اما ممکن است در موارد زیادی باعث جا ماندن از پوزیشن‌ها نیز بشود. با در نظر گرفتن این مسئله در صورتی که به چارت ۴ ساعته پپه نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که قیمت خط روندش را شکسته و در حال پول بک به یک بیس دیمند تایم پایین‌تر است. بنابراین این ناحیه می‌تواند نقطه ورود بهینه‌تری باشد.

واچ لیست پول نو (۱۶ الی ۲۲ بهمن ۱۴۰۲)

ممنتوم رشد بیت کوین در هفته گذشته کمی کاهش داشت و بیشتر شاهد درجا زدن آن بودیم. با این حال آلت کوین‌ها کمی ریزشی بودند و همین مسئله باعث شده به قیمت‌های مناسبی برای خرید برسند. اگر قصد سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها را دارید، پیشنهاد می‌کنیم واچ لیست این هفته را از دست ندهید.

۱- تحلیل تکنیکال ارز NOIA

ارز دیجیتال NOIA یک توکن جذاب در حوزه IOT است که در هفته‌های اخیر با رشد جذاب خود توجه سرمایه گذاران زیادی را جلب کرده است. اما آیا اکنون زمان مناسبی برای خرید این ارز دیجیتال است؟

تحلیل تکنیکال Syntropy

همانطور که در تایم فریم روزانه این رمز ارز قابل مشاهده است، Noia بعد از شکست یک مقاومت استاتیک، اکنون یک بیس روی این ناحیه تشکیل داده که اکنون بازار درون این بیس معامله می‌شود. در نتیجه می‌توانیم انتظار داشته باشیم این توکن رشد خود را از محدوده فعلی آغاز نماید.

تحلیل ارز NOIA

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد تشکیل فشردگی قیمت در یک محدوده مشخص هستیم که بازار می‌تواند بعد از شکست خط روند نزولی‌اش یک رشد خوب را تجربه کند.

۲- تحلیل تکنیکال ارز GMT

استپن یکی از پروژه‌های گیمینگ محبوب بازار است و توکن GMT ارز دیجیتال این بازی به شمار می‌رود. اما خرید GMT در چه سطحی مناسب است؟ همراه ما بمانید.

تحلیل GMT

قیمت استپن ریزش شدیدی را طی چند هفته گذشته تجربه کرده است. در تایم فریم روزانه این ارز دیجیتال اکنون به یک حمایت مهم رسیده است که بازار می‌تواند به آن واکنش داده و رشد کند.

تحلیل استپن

در تایم فریم ۴ ساعته نیز سطح حمایتی مورد نظر ما هانت شده است و به نظر می‌رسد اکنون در صورت شکست خط روند نزولی بازار بتواند بار دیگر رشد کند.

۳- تحلیل تکنیکال ارز CRV

ارز دیجیتال کرو فایننس جزو توکن‌هایی است که در چند هفته گذشته عموما فاز نزولی داشته است. به همین دلیل اکنون قیمت آن به سطحی رسیده که برای خرید مناسب به نظر می‌رسد. البته در صورتی که قصد خرید ارز CRV را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما مدیریت سرمایه را رعایت کنید.

بخوانید  صرافی Coins.ph پشتیبانی از دوج کوین را اضافه کرد
تحلیل CRV

در تایم فریم هفتگی قیمت کرو فایننس به یک حمایت مهم رسیده است و توانسته به این ناحیه واکنش دهد. از آنجایی که کرو بسیار به کف قیمتی خود نزدیک است، انتظار داریم از این ناحیه حمایت شود.

تحلیل ارز کرو فایننس

در تایم فریم‌های پایین‌تر مانند ۴ ساعته نیز شاهد تشکیل یک الگوی دوقلو کف در چارت هستیم و جدای از آن بازار خط روند نزولی‌اش را نیز به سمت بالا شکسته است.

واچ لیست پول نو؛ چه ارزهایی را زیر نظر داشته باشیم؟ (۹ الی ۱۵ بهمن ۱۴۰۲)

عموم آلت کوین‌ها در هفته گذشته فاز نزولی داشتند و به سطوح خوبی برای خرید رسیده‌اند. در واچ لیست این هفته ارزهایی که پتانسیل رشد خوبی دارند را مورد بررسی قرار می‌دهیم بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه این مطلب را از دست ندهید. شما همچنین می‌توانید برای بررسی واچ لیست این هفته ویدیو بالا را نیز مشاهده کنید.

۱- تحلیل تکنیکال سینگولاریتی دائو

ارز دیجیتال سینگولاریتی دائو یک توکن در حوزه هوش مصنوعی است و به همین دلیل سرمایه گذاری در آن می‌تواند یک گزینه هوشمندانه به شمار رود. اکنون قیمت این رمز ارز به ناحیه مناسبی رسیده بنابراین می‌خواهیم ببینیم که خرید SDAO در چه سطحی بهترین نقطه ورود را فراهم خواهد کرد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همانطور که در تایم فریم هفتگی این ارز دیجیتال قابل مشاهده است، SDAO در حال رسیدن به یک بیس دیمند هفتگی است و در صورتی که بتواند به این ناحیه برسد، می‌توانیم ریسک ورود به بازار را داشته باشیم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم روزانه نیز بازار پیش از این به ناحیه بیس یک الگوی رالی بیس رالی واکنش نشان داده است و می‌توان در صورت برگشت مجدد قیمت به این محدوده وارد بازار شد. همچنین می‌توانیم صبر کنیم تا بازار به بیس هفتگی برسد و در ناحیه روزانه ورود نداشته باشیم.

۲- تحلیل تکنیکال فانتوم

فانتوم یکی از پروژه‌های محبوب بازار است و بطور کلی خرید FTM می‌تواند برای سرمایه گذاری بلند مدت مناسب باشد. با این حال آیا می‌توانیم در کوتاه مدت هم از آن نوسان گیری داشته باشیم؟

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم هفتگی قیمت فانتوم به یک بیس دیمند مهم رسیده و واکنش خوبی هم نشان داده است. بنابراین اکنون یا می‌توانیم منتظر برگشت دوباره قیمت به بیس بمانیم یا با استراتژی شخصی‌مان در میانه روند وارد بازار شویم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم روزانه نیز بازار خط روند نزولی خود را شکسته و در حال ادامه روند صعودی خود است. اینجا هم یا می‌توان منتظر برگشت قیمت به بیس دیمند تازه شکل گرفته در بازار ماند یا در میانه روند وارد شد.

۳- تحلیل تکنیکال چیلیز

چیلیز ابزاری برای تسهیل معاملات هواداری بر بستر بلاک چین است. حجم خرید CHZ در بازار ارزهای دیجیتال در طی زمان رشد خوبی داشته و به نظر می‌رسد این روند در آینده هم ادامه داشته باشد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم روزانه شاهد نزدیک شدن قیمت چیلیز به یک بیس دیمند روزانه هستیم و ساختار بازار نیز کاملا صعودی است. اما اصلی‌ترین الگو در چارت ۴ ساعته چیلیز قابل مشاهده است.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در این تایم فریم شاهد تشکیل یک الگوی مثلث ادامه دهند هستیم که بازار سقف این الگو را شکسته است. اکنون چیلیز پول بک خود را نیز تکمیل کرده و آماده ادامه حرکت صعودی و رسیدن به تارگت اولیه مثلث است.

واچ لیست هفته ارزهای دیجیتال (۲ الی ۸ بهمن ۱۴۰۲)

بازار ارزهای دیجیتال این هفته بیشتر در حال رنج زدن بود و به نظر می‌رسد احتمال کاهش کوتاه مدت بیت کوین وجود داشته باشد. با این حال در صورت وقوع این مسئله آلت کوین‌ها می‌توانند به ناحیه خوبی برای خرید برسند، پس در واچ لیست هفته ارزهایی که می‌توانند در روزهای پیش رو رشد خوبی را تجربه کنند مورد بررسی قرار می‌دهیم. اگر قصد سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه این واچ لیست را از دست ندهید.

۱- تحلیل تکنیکال متیک (MATIC)

متیک یکی از توکن‌های جذاب برای خرید در بازه‌های صعودی بازار بوده است و به نظر می‌رسد اکنون هم قیمت آن به یک ناحیه مناسب رسیده و زمان خوبی برای خرید متیک است. اکنون بهتر است نگاهی به چارت متیک داشته باشیم.

تحلیل تکنیکال Matic

همانطور که در چارت قابل مشاهده است این ارز دیجیتال به یک ناحیه حمایتی مهم رسیده است و پیش از این بعد از برخورد به این ناحیه چندین بار رشد کرده است. در نتیجه این بار هم می‌توانیم انتظار رشد قیمت متیک را داشته باشیم.

تحلیل متیک

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد رسیدن بازار به یک بیس دیمند ۴ ساعته هستیم و در صورتی که خط روند نزولی ما شکسته شود، بازار می‌تواند رشد بیشتری را تجربه کند.

۲- تحلیل تکنیکال چیلیز (CHZ)

چیلیز یک توکن فوتبالی جذاب برای سرمایه گذاری است که در هفته‌‌های اخیر رشد بسیار خوبی را تجربه کرده است. این ارز دیجیتال اکنون به یک ناحیه خوب رسیده و به نظر می‌رسد خرید چیلیز گزینه سرمایه گذاری مناسبی باشد.

تحلیل تکنیکال چیلیز

در تایم فریم روزانه چیلیز، دو بیس دیمند سر راه بازار قرار دارد که به دلیل نزدیک بودن به همدیگر، می‌توانیم آن‌ها را یک ناحیه در نظر بگیریم. پیش از این بازار بعد از برخورد به بیس پایین رشد خوبی را تجربه کرده بود و این بار هم می‌توانیم انتظار داشته باشیم بعد از رسیدن به ناحیه مورد نظر رشد کند.

تحلیل امروز چیلیز

اگر نگاهی به تایم فریم ۴ ساعته چیلیز بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار یک خط روند صعودی تشکیل داده که این بار هم در صورت رسیدن بازار به آن می‌توانیم انتظار واکنش را داشته باشیم. البته از آنجایی که قیمت یک سقف پایین‌تر شکل داده ممکن است این خط روند شکسته شود.

۳- تحلیل تکنیکال الگوراند (ALGO)

الگوراند در روزهای اخیر به وضوح فاز نزولی داشته و در حال رسیدن به ناحیه مناسبی برای خرید است. اما در کدام ناحیه به خرید الگوراند بپردازیم؟ در ادامه این مسئله را بررسی می‌کنیم.

تحلیل امروز الگوراند

همانطور که در چارت مشخص است، الگوراند در تایم فریم روزانه در حال نزدیک شدن به یک بیس دیمند است که در صورت رسیدن قیمت به آن می‌توانیم انتظار رشد الگوراند را داشته باشیم.

بخوانید  عملیات الگوریتمی بازار (AMO) چیست؟ کنترل‌کننده‌های AMO چه کاربردی دارند؟
تحلیل الگوراند

در تایم فریم ۴ ساعته می‌بینیم که بازار به یک گره معاملاتی بسیار مهم برخورد کرده و چندین بار از این ناحیه حمایت شده است. این بار هم شاهد واکنش قیمت به این گره بوده‌ایم با این حال ممکن است به دلیل برخوردهای زیاد شاهد شکست آن و رسیدن قیمت به ناحیه تایم فریم روزانه باشیم.

واچ لیست هفته (۲۵ دی الی ۱ بهمن ۱۴۰۲)

در روزهای اخیر شاهد ریزش بیت کوین بودیم و این مسئله باعث سقوط قیمت آلت کوین‌ها نیز شد. در واچ لیست این هفته قصد داریم ببینیم چه سرنوشتی در انتظار بازار است پس اگر قصد سرمایه گذاری در بازار کریپتو را دارید، پیشنهاد می‌کنیم حتما واچ لیست امروز را مطالعه کنید.

۱- تحلیل تکنیکال مانا

مانا در دو سه هفته اخیر بیشتر فاز نزولی داشته است و به نظر می‌رسد اکنون محدوده مناسبی برای خرید مانا است. در ادامه سطوح تکنیکالی مهم این رمز ارز را بررسی می‌کنیم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همانطور که در چارت مشخص است، مانا اخیرا به یک بیس دیمند برخورد کرده و رشد کرده است. اکنون بازار بار دیگر در حال نزدیک شدن به این بیس است و در این ناحیه می‌توان ریسک ورود را داشت.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد برخورد قیمت به یک بیس دیمند هستیم که قیمت به این بیس هم بسیار نزدیک است و در صورت برخورد دوباره قیمت به آن می‌توان انتظار رسیدنش به تارگت کوتاه مدت را داشت.

۲- تحلیل تکنیکال فانتوم

فانتوم در دو سه هفته اخیر به وضوح روندی نزولی را در پیش گرفته و به نظر می‌رسد در صورتی که کمی بیشتر کاهش پیدا کند، خرید فانتوم بتواند یک گزینه سرمایه گذاری مناسب در میان مدت باشد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همانطور که در چارت هفتگی فانتوم قابل مشاهده است، این رمز ارز در حال رسیدن به بیس Demand خود است و در این ناحیه می‌توان ریسک ورود به بازار را برای رسیدن قیمت به سقف بالاتر را داشت.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم روزانه هم بازار به یک بیس دیمند برخورد کرده که رشد خوبی را هم بعد از آن تجربه کرده است. در صورتی که بخواهیم در این ناحیه هم وارد شویم می‌توانیم با این حال بیس دیمند هفتگی محدوده امن‌تری برای ورود است.

۳- تحلیل تکنیکال آوه

آوه یک پروتکل وام دهی بر بستر بلاک چین است و یک پروژه قدرتمند برای سرمایه گذاری به شمار می‌رود. با این حال باید ببینیم آیا محدوده فعلی برای خرید آوه مناسب است یا خیر؟

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم روزانه چیزی که مشهود است، این است که بازار در حال معامله در یک کانال صعودی است و اکنون قیمت به نزدیکی کف کانال رسیده است. از طرف دیگر یک بیس دیمند روزانه نیز در ناحیه فعلی در چارت آن مشاهده می‌شود.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همچنین در تایم‌های پایین‌تر مانند ۴ ساعته،‌ بازار به یک بیس دیمند رسیده و حمایت شده است. می‌توانیم انتظار داشته باشیم قیمت از ناحیه فعلی به رشد خود ادامه داده و حداقل تا خط روند نزولی‌اش رشد کند.

واچ لیست ارز دیجیتال چیست؟

واچ لیست ارزهای دیجیتال یک لیست از رمز ارزهایی است که به دلیل پتانسیل رشدی که دارند، باید توسط معامله‌گر زیر نظر گرفته شوند تا فرد در زمان مناسب به بازار وارد شود. از آنجایی که بیشتر افراد دانش تکنیکال ندارند و به دنبال سرمایه گذاری هستند، ما در پول نو سعی کرده‌ایم هر هفته ارزهایی که می‌توانند رشد خوبی داشته باشند را در تایم فریم‌های مختلف تحلیل کنیم. در نتیجه می‌توانید با ترکیب استراتژی شخصی‌تان، تحلیل‌های ما را نیز دنبال کرده و با مسئولیت خودتان وارد معامله شوید. توجه داشته باشید که واچ لیست ارز دیجیتال پول نو به هیچ وجه توصیه به سرمایه گذاری نیست.

مزایای داشتن واچ لیست

هنگامی که یک واچ لیست متناسب با بودجه، افق سرمایه گذاری، میزان ریسک پذیری و … داشته باشیم، می‌توانیم با توجه به استراتژی شخصی‌مان به خوبی و در زمان مناسب وارد بازار شده و از آن سود بگیریم. بنابراین با داشتن یک واچ لیست، تنها کافی است یک بار ارزهای مورد نظرمان را تحلیل کنیم و سپس منتظر تاییدیه ورود باشیم. با همه این‌ها نباید معایب واچ لیست را هم فراموش کنیم.

معایب واچ لیست ارز دیجیتال این است که اگر بخواهیم صرفا با تحلیل یک فرد دیگر وارد بازار شویم، احتمال ضرر کردن‌مان زیاد خواهد شد چرا که استراتژی مشخصی نداریم و احتمال رعایت نکردن مدیریت سرمایه نیز برای ما بالا است. در نتیجه بهترین کار این است که اگر هم قصد استفاده از واچ لیست ارز دیجیتال شخص دیگری را داریم، حتما آن را با سیستم معاملاتی خودمان ترکیب کنیم تا نتایج بهتری کسب نماییم.

سوالات متداول

واچ لیست ارز دیجیتال چیست؟

واچ لیست ارز دیجیتال پول نو شامل یک لیست از ارزهایی است که می‌توانند رشد خوبی را در کوتاه مدت تجربه کنند و ما در این مطلب به صورت هفتگی هر دوشنبه، به تحلیل وضعیت ارزهایی که موقعیت خرید خوبی دارند می‌پردازیم.

چرا باید واچ لیست ارز دیجیتال داشته باشیم؟

از آنجایی که بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال در دنیای کریپتوکارنسی‌ها وجود دارد و تعداد زیادی از آن‌ها نیز ارزش سرمایه گذاری ندارند، داشتن یک واچ لیست مشخص می‌تواند به عنوان راهنمای ما ظاهر شود و ما را از سردرگمی رها کند. در این صورت تنها با یک بار تحلیل بازار می‌توانیم بعد از دیدن تاییدیه ورود، سرمایه گذاری خود را انجام دهیم.

چگونه از واچ لیست پول نو استفاده کنیم؟

ارزهایی که ما در این مطلب برای شما تحلیل می‌کنیم، اکثرا جزو دارایی‌هایی هستند که ریسک سرمایه گذاری کمتری داشته و شناخته شده هستند. همچنین هر هفته این مقاله آپدیت می‌شود و ارزهایی که برای هفته پیش رو مناسب هستند خدمتتان ارائه خواهد شد، بنابراین دوره انقضا تحلیل‌های ارائه شده در واچ لیست، یک هفته خواهد بود.

نوشته واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2608523

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها