تاریخ : دوشنبه, ۲۰ آذر , ۱۴۰۲ Monday, 11 December , 2023
1

لورس :واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

  • کد خبر : 2608523
  • ۱۸ آذر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۵
لورس :واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت نوسانی خود از بهترین مارکت‌ها برای کسب سودهای کوتاه مدت است، کافی است نگاهی به نقشه بازار ارز دیجیتال بیندازید و نوسانات جذاب دارایی‌های دیجیتال مختلف در طی یک هفته را بررسی کنید. در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال در بازار وجود دارند که البته همه آن‌ها هم ارزشمند نیستند. اما در این بین می‌توان ارزهایی را هم پیدا کرد که حجم معاملات خوبی داشته و نوسان گیری از آن‌ها، سودهای خوبی به همراه داشته باشد.
اما قبل از شروع می‌خواهیم روی چند نکته مهم تاکید کنیم:
مدیریت سرمایه را رعایت کنید؛ هرگز تمام دارایی خود را روی یک پروژه سرمایه گذاری نکنید. توجه داشته باشید که همانقدر که سودهای این بازار جذاب است، ضررهای آن نیز می‌تواند ویرانگر باشد. جو حاکم بر بازار، شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال و ارزش کل مارکت را قبل از شروع سرمایه گذاری در نظر بگیرید. این شاخص‌ها می‌توانند در تصمیم‌های سرمایه گذاری شما بسیار موثر باشند. آخرین و شاید مهم‌ترین نکته؛ تحلیل بیت کوین و همچنین تحلیل اتریوم را حتما دنبال کنید. آلت کوین‌ها شدیدا تحت تاثیر روند بیت کوین و اتریوم هستند و ر..

فهرست مطالب

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

بازار ارزهای دیجیتال به دلیل ماهیت نوسانی خود از بهترین مارکت‌ها برای کسب سودهای کوتاه مدت است، کافی است نگاهی به نقشه بازار ارز دیجیتال بیندازید و نوسانات جذاب دارایی‌های دیجیتال مختلف در طی یک هفته را بررسی کنید. در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال در بازار وجود دارند که البته همه آن‌ها هم ارزشمند نیستند. اما در این بین می‌توان ارزهایی را هم پیدا کرد که حجم معاملات خوبی داشته و نوسان گیری از آن‌ها، سودهای خوبی به همراه داشته باشد.

اما قبل از شروع می‌خواهیم روی چند نکته مهم تاکید کنیم:

  • مدیریت سرمایه را رعایت کنید؛ هرگز تمام دارایی خود را روی یک پروژه سرمایه گذاری نکنید. توجه داشته باشید که همانقدر که سودهای این بازار جذاب است، ضررهای آن نیز می‌تواند ویرانگر باشد.
  • جو حاکم بر بازار، شاخص ترس و طمع ارزهای دیجیتال و ارزش کل مارکت را قبل از شروع سرمایه گذاری در نظر بگیرید. این شاخص‌ها می‌توانند در تصمیم‌های سرمایه گذاری شما بسیار موثر باشند.
  • آخرین و شاید مهم‌ترین نکته؛ تحلیل بیت کوین و همچنین تحلیل اتریوم را حتما دنبال کنید. آلت کوین‌ها شدیدا تحت تاثیر روند بیت کوین و اتریوم هستند و رشد یا ریزش این دو دارایی دیجیتال کل بازار را تحت تاثیر قرار می دهد.
بخوانید  بحران نظارتی همچنان گریبان‌گیر بایننس؛ سقوط سنگین حجم معاملات این صرافی!
واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

واچ لیست این هفته؛ چه ارزهایی بخریم؟ (۱۳ الی ۲۰ آذر ۱۴۰۲)

بیت کوین توانسته خود را به بالای ۴۱ هزار دلار برساند که این یک سیگنال مثبت برای رشد بیشتر آلت کوین‌ها به شمار می‌رود. اما چه ارزهایی می‌توانند در هفته پیش رو (۱۳ آذر الی ۲۰ آذر) با قدرت رشد کنند؟ در واچ لیست امروز با پول نو همراه باشید تا به این پرسش پاسخ دهیم.

۱- تحلیل تکنیکال ارز کرو (CRV)

کرو جزو ارزهایی است که از زمان عرضه خود ریزش‌های شدیدی را تجربه کرده، با این حال در زمان صعود بازار عملکرد خوبی از خود نشان داده است. به نظر می‌رسد در حال حاضر نیز چارت آن پتانسیل رشد بیشتری برای این دارایی دیجیتال نشان می‌دهد. اما چه سطوحی برای خرید ارز کرو (CRV) مناسب هستند؟

تحلیل ارز کرو

در تایم فریم روزانه کرو، شاهد تشکیل یک مقاومت هستیم که در صورت شکسته شدن آن بازار می‌تواند بعد از یک پول بک به این فیلیپ زون، رشد خود را تا تارگت اصلی، یعنی بیس سوپلای روزانه، ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال CRV

اگر به چارت ۴ ساعته CRV نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که این رمز ارز اکنون به یک بیس سوپلای رسیده و در صورتی که به این ناحیه واکنش دهد، می‌تواند تا بیس Demand چهارساعته عقب نشینی کند. در این صورت می‌توانیم در این ناحیه وارد شویم و منتظر شکست بیس ۴ ساعته و سپس رشد بیشتر بازار تا تارگت روزانه‌اش باشیم.

۲- تحلیل تکنیکال ارز دی وای دی ایکس (DYDX)

ارز دیجیتال دی وای دی ایکس یکی از توکن‌های محبوب معامله‌گران با حجم بالای خرید و فروش است. در صورتی که خرید ارز DYDX توسط سرمایه گذاران بزرگ ادامه پیدا کند، می‌توانیم شاهد رشد بیشتر این رمز ارز در روزهای پیش رو باشیم.

تحلیل دی وای دی ایکس

اگر به چارت روزانه DYDX نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار بعد از ریزش تا بیس Demand روزانه، به خوبی از این ناحیه حمایت شده است و اکنون در حال پیشروی به سمت بیس Supply خود است.

تحلیل ارز DYDX

در تایم فریم ۴ ساعته نیز قیمت دی وای دی ایکس خط روند نزولی خود را شکسته و در حال حرکت به سمت بیس مورد نظر است. انتظار داریم بازار در وهله اول به این ناحیه برسد، اما در صورتی که شاهد یک پول بک تا خط روند شکسته باشیم نیز می‌توان ریسک ورود داشت.

۳- تحلیل تکنیکال ارز چیلیز (CHZ)

چیلیز در هفته‌های اخیر عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان داده است و به نظر می‌رسد احتمال رشد بیشتر آن وجود داشته باشد. در ادامه سطوح کلیدی که می‌توانند برای خرید چیلیز مناسب باشند را بررسی می‌کنیم.

بخوانید  هویت خالق شیبا اینو فاش شد | ارتباطات مشکوک بنیان‌گذار شیبا با حزب کمونیست چین
تحلیل تکنیکال چیلیز

چیلیز در تایم فریم روزانه در حال پیشروی به سمت بیس سوپلای مهم خود است که یک ناحیه مقاومتی نیز در این محدوده شکل گرفته است. اکنون در این تایم فریم برای ورود به بازار نقطه مناسبی وجود ندارد، اما در صورت فیلیپ کردن محدوده مقاومتی می‌توانیم ریسک ورود داشته باشیم.

تحلیل ارز چیلیز

در تایم فریم ۴ ساعته نیز بازار خط روند نزولی خود را شکسته و در حال رسیدن به یک بیس Supply چهارساعته است. انتظار داریم در صورتی که قیمت به این ناحیه واکنش دهد، شاهد ریزش آن تا بیس Demand باشیم و در این ناحیه نیز می‌توان ریسک ورود داشت.

واچ لیست ارز دیجیتال هفته؛ چه ارزهایی پامپ خواهند شد؟ (۶ الی ۱۳ آذر ۱۴۰۲)

هفته گذشته بازار رشد خوبی را تجربه کرد و آلت کوین‌ها توانستند به روند صعودی خود ادامه دهند. این هفته نیز انتظار داریم فاز صعودی بازار حفظ شود در نتیجه ارزهایی که در ادامه معرفی می‌کنیم می‌توانند رشد خوبی را تجربه کنند. اگر به سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال علاقه مند هستید، پیشنهاد می‌کنیم واچ لیست این هفته پول نو را از دست ندهید.

۱- تحلیل تکنیکال ارز ARK

ارز دیجیتال ARK توانسته در مدت کوتاهی رشد بسیار خوبی را تجربه کند. قیمت این ارز دیجیتال فعلا در حال اصلاح است و به نظر می‌رسد احتمال رشد مجدد آن وجود داشته باشد. در ادامه پیشنهاد می‌کنیم پیش از خرید ARK ابتدا تحلیل آن را مطالعه کنید.

تحلیل امروز ارز ARK

اگر به تایم فریم روزانه ARK نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار یک الگوی رالی بیس رالی شکل داده و اکنون بازار در حال رسیدن به ناحیه بیس این الگو است. بنابراین می‌توانیم ریسک ورود داشته باشیم.

تحلیل ارز دیجیتال ARK

در تایم فریم ۴ ساعته نیز دو ناحیه بسیار خوب برای ورود داریم. این دو بیس Demand می‌توانند تارگت‌هایی خوبی برای ما به ارمغان بیاورند. در صورتی که بازار به بیس اول واکنش نشان ندهد، می‌توانیم در محدوده پایین‌تر نیز وارد شویم. تارگت این دو محدوده نیز در مقاومت شکل گرفته بالای تصویر قابل مشاهده است.

۲- تحلیل تکنیکال ارز FLUX

فلاکس جزو ارزهایی است که در روزهای اخیر رشد بسیار خوبی را تجربه کرده و به نظر می‌رسد بتواند به روند صعودی خود ادامه دهد. اما آیا قیمت فعلی برای خرید ارز FLUX مناسب است؟

تحلیل ارز FLUX

اگر به چارت هفتگی ارز فلاکس نگاهی بیندازیم، متوجه می‌شویم که بازار توانسته خط روند نزولی هفتگی خود را بشکند و بنابراین می‌توانیم منتظر رشد بیشتر این دارایی دیجیتال در بلند مدت باشیم. اما برای ورود باید به سراغ تایم فریم‌های پایین‌تر برویم.

بخوانید  آیا بیت کوین حمایت ۷,۰۰۰ دلار را دوباره خواهد شکست؟
تحلیل ارز فلاکس

در تایم فریم روزانه، این ارز دیجیتال ناحیه مقاومتی خود را شکسته و اکنون می تواند بعد از یک پول بک به فیلیپ زون، رشد خود را ادامه دهد. البته یک پول بک کندلی در این ناحیه داشته‌ایم، اما در پول بک بعدی نیز می‌توانیم وارد شویم.

۳- تحلیل تکنیکال ارز Fantom

فانتوم توانسته در روزهای اخیر همچنان روند صعودی خود را حفظ کند. انتظاری که داریم این است که بعد از یک پول بک شاهد رشد مجدد این دارایی دیجیتال باشیم. اما چه محدوده‌ای برای خرید فانتوم مناسب است؟ با ما همراه باشید.

تحلیل امروز فانتوم

در تایم فریم روزانه شاهد برگشت قیمت به یک بیس دیمند نسبتا قطور هستیم و باید صبر کنیم بازار کمی بیشتر درون این بیس نفوذ کند. بعد از اینکه بازار توانست نقدینگی بیشتری جمع کند، نهایتا می‌تواند به روند صعودی خود ادامه دهد.

تحلیل تکنیکال فانتوم

در تایم فریم پایین‌تر مانند ۴ ساعته نیز شاهد تشکیل یک بیس Demand هستیم که بازار در برخورد قبل به آن واکنش داده است. این بار نیز از آنجایی که خط روند نزولی بازار شکسته شده می‌توانیم انتظار داشتیم بعد از برخورد قیمت به این ناحیه شاهد رشد ارز فانتوم باشیم.

واچ لیست ارز دیجیتال این هفته (۲۹ آبان الی ۶ آذر ۱۴۰۲)

با توجه به این موضوع که بسیاری از ارزهای دیجیتال رشدهای شدیدی را تجربه‌کرده‌اند، یاقتن یک ارز دیجیتال پرپتانسیل که هنوز رشد قیمتی نداشته، کار سختی است. اگر اهل سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو هستید و قصد سرمایه‌گذاری در این بازار پرریسک و پرسود را دارید واچ لیست این هفته ما را از دست ندهید.

در واچ لیست این هفته به سراغ ارزهای دیجیتال SEI، SUI و ARKM خواهیم رفت.

۱- تحلیل تکنیکال SEI

نمودار قیمت ارز دیجیتال SEI در تایم فریم روزانه

اگر به نمودار ارز دیجیتال SEI در تایم فریم روزانه نگاهی داشته باشیم متوجه خواهیم شد که این ارز دیجیتال در این تایم فریم روزانه در حال تشکیل یک الگوی Cup and Handle است.

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال SEI در تایم فریم ۴ ساعته

اگر در تایم فریم ۴ ساعته به ارز دیجیتال SEI نگاهش داشته باشیم متوجه خواهیم شد که این ارز دیجیتال کانال خود را شکسته و به کانال بعدی وارد شده است. اکنون نیز SEI دو سناریو در تایم فریم ۴ ساعته پیش رو دارد به همین دلیل اگر قصد سرمایه‌گذاری دارید بهتر است در دو کف کانال با رعایت مدیریت سرمایه اقدام به خرید این ارز دیجیتال کنید.

۲- تحلیل تکنیکال ARKM

بررسی و تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ARKM

ارز دیجیتال ARKM نیز در تایم فریم روزانه در حال تشکیل یک الگوی فنجان است.

بررسی ارز دیجیتال ARKM در تایم فریم ۴ ساعته

در تایم فریم ۴ ساعته ارز دیجیتال ARKM در یک روند صعودی قرار دارد و در حال نزدیک شدن به خط روند صعودی خود است. علاوه بر این موضوع وجود یک واگرایی شانس صعود این ارز دیجیتال را بیشتر می‌کند.

بخوانید  دست کشیدن خدمات رسانی به ایالات متحده به مدت 5 تا 10 سال

برای ارز دیجیتال ARKM می‌توان دو سناریو را در نظر گرفت. اگر قصد معامله این ارز دیجیتال را دارید با روش معاملاتی خود و به صورت پله‌ای وارد این ارز دیجیتال شوید.

۳- تحلیل تکنیکال SUI

تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال SUI در تایم فریم روزانه

ارز دیجیتال SUI در تایم فریم هفتگی پس از چند ماه روند نزولی، توانسته خط روند نزولی خود را بشکند و این موضوع می‌تواند، برای این ارز دیجیتال بسیار مثبت باشد.

بررسی و تحلیل تکنیکال SUI در تایم فریم ۴ ساعته

در تایم فریم ۴ ساعته ارز دیجیتال SUI در محدوده حمایت داینامیک خود قرار دارد و می‌تواند دو نوع واکنش را به این خط روند داشته باشد. این دو نوع واکنش در تصویر بالا مشخص شده است.

واچ لیست ارز دیجیتال این هفته (۲۲ الی ۲۸ آبان ۱۴۰۲)

هفته گذشته بازار کریپتو توانست رشد خوبی را تجربه کند و شاخص توتال نیز توانسته روند صعودی خود را حفظ کند. بنابراین به نظر می‌رسد آلت کوین‌ها در هفته پیش رو نیز بتوانند رشد داشته باشند. در صورتی که قصد سرمایه گذاری در بازار کریپتو را دارید، پیشنهاد می‌کنیم واچ لیست این هفته را از دست ندهید.

۱- تحلیل تکنیکال پپه (PEPE)

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

پپه در حال رسیدن به یک محدوده مهم در تایم فریم روزانه است که پیش از این نیز بعد از برخورد به آن رشد کرده بود. البته این ناحیه کمی از قیمت فعلی دور است و باید آن را در تایم فریم پایین‌تر بهینه کنیم. اما به صورت کلی اگر قصد خرید پپه را دارید، بهتر است کمی صبر کنید.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته میبینیم که بازار نزدیک یک خط روند صعودی است و در صورتی که آن را به سمت پایین بشکند، می‌تواند به ناحیه بیهنه شده ما در تایم فریم ۴ ساعته برسد. از این محدوده می‌توان ریسک ورود را داشت.

۲- تحلیل تکنیکال آوه (AAVE)

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

آوه در تایم فریم روزانه در حال رسیدن به یک بیس Demand است که می‌تواند باعث توقف ریزش فعلی و رشد دوباره این ارز دیجیتال شود. اما بهتر است برای خرید آوه ابتدا به تایم فریم پایین‌تر برویم تا نقطه ورودمان بهینه شود.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم پایین‌تر می‌بینیم که بازار یک ناحیه‌ فیلیپ شده تشکیل داده که قیمت می‌تواند بعد از ریزش تا این ناحیه، یک رشد خوبی را تجربه کند. در حقیقت این ریزش فعلی را می‌توان پول بک به فیلیپ زون به شمار آورد.

۳- تحلیل تکنیکال گالا (GALA)

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

گالا در تایم فریم روزانه در حال رسیدن به یک بیس Demand است که البته یک بار پیش از این برخورد داشته است. انتظار داریم این بار نیز بازار بعد از رسیدن به این ناحیه بتواند رشد کند. اگر قصد خرید گالا را دارید، بیایید سری هم به تایم فریم‌های پایین‌تر بیندازیم.

بخوانید  استخراج با کارت گرافیک؛ تجربه‌های یک ماینر
واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته بازار هم یک ناحیه فیلیپ شده تشکیل داده و هم اینکه محدوده ۵۰ درصد شدوی اسپایک نیز می‌تواند برای برگشت قیمت محدوده خوبی باشد.

واچ لیست هفته؛ چه ارزهایی می‌توانند رشد خوبی را تجربه کنند؟ (۱۵ الی ۲۱ آبان ۱۴۰۲)

بیت کوین می‌تواند تا تارگت ۳۷ هزار دلاری خود رشد کند و در نتیجه احتمال پامپ دوباره آلت کوین‌ها نیز وجود دارد. در واچ لیست این هفته سه رمز ارزی که بیشترین پتانسیل رشد را دارند، مورد بررسی قرار می‌دهیم. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارید، به هیچ وجه این واچ لیست را از دست ندهید.

۱- تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین (LTC)

لایت کوین در حال حاضر با قیمت ۷۱٫۹۴ دلار در بازار معامله می‌شود و اخیرا رشد خوبی را تجربه کرده است. اما آیا الان زمان خرید لایت کوین است؟ با ما همراه باشید.

تحلیل لایت کوین

همانطور که در چارت روزانه لایت کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال ناحیه مقاومتی خود را فیلیپ کرده و اکنون باید منتظر یک پول بک برای ورود باشیم. در صورتی که این پول بک اتفاق بیفتد با تریگر گرفتن در تایم فریم‌های پایین‌تر می‌توانیم ریسک ورود داشته باشیم. تارگت قیمتی این رمز ارز می‌تواند در حوالی ۸۰ دلار باشد.

تحلیل چارت لایت کوین

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد تشکیل یک بیس Demand مهم هستیم که بازار می‌تواند به آن واکنش نشان داده و رشد کند. همچنین یک خط روند صعودی نیز در چارت قابل ترسیم است که می‌تواند قیمت لایت کوین را در صورت برگشت قیمت به سمت بالا برگرداند.

۲- تحلیل تکنیکال ارز دی وای دی ایکس (DYDX)

ارز دیجیتال DYDX جزو توکن‌هایی است که در بازه‌های صعودی مارکت کریپتو همواره عملکرد خوبی از خود نشان داده است و این بار هم به نظر می‌رسد فرصت خوبی برای خرید DYDX است.

تحلیل دی وای دی ایکس

قیمت دی وای دی ایکس بعد از برخورد به یک بیس سوپلای روزانه کمی ریزش کرده، اما توانسته ناحیه مقاومتی بسیار مهم خود را به سمت بالا بشکند. انتظاری که اکنون بعد از پول بک فعلی داریم، حمایت دوباره خریداران از این رمز ارز و سپس رشد قیمت است.

تحلیل ارز DYDX

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد تشکیل گره‌های معاملاتی‌ای هستیم که می‌توانند قیمت را به بالا برگردانند. فعلا بازار به گره بالا واکنش نشان داده، اما در صورتی که برای ورود هنگام برگشت قیمت به گره پایینی صبر کنیم می‌توانیم ریسک به ریوارد بهتری بگیریم. در عین حال ناحیه مقاومتی نارجی رنگ مشخص شده در چارت تارگت کوتاه مدت DYDX خواهد بود.

۳- تحلیل تکنیکال ارز آپتیمیزم (OP)

آپتیمیزم یکی از دارایی‌های دیجیتال بسیار محبوب بازار کریپتو است که در دوران کوتاه عرضه خود رشد بسیار خوبی را تجربه کرده است. اما آیا قیمت فعلی برای خرید OP مناسب است؟

بخوانید  ریسک الگو سقف دوقلو در نمودار قیمت بیت کوین؛ ۵ نکته مهم این هفته برای تریدرها چیست؟
تحلیل ارز آپتیمیزم

ارز OP نیز مقاومت روزانه خود را رد کرده و اکنون باید منتظر برگشت قیمت به این ناحیه فیلیپ شده باشیم. تارگت روزانه OP نیز در محدوده بیس تشکیل شده در چارت است که در تایم فریم پایین‌تر به وضوح قابل مشاهده است.

تحلیل OP

دقیقا در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد تشکیل همین الگو یعنی شکست ناحیه مقاومتی هستیم و در محدوده فیلیپ زون می‌توانیم ریسک ورود داشته باشیم. حد ضررمان نیز در این صورت زیر آخرین LOW خواهد بود.

واچ لیست ارز دیجیتال هفته (۸ الی ۱۴ آبان ۱۴۰۲)

بیت کوین همچنان در حوالی محدوده ۳۴ هزار دلار در حال معامله است و در هفته‌های اخیر شاهد رشد پرقدرت رمز ارزها نیز بوده‌ایم. در ادامه سعی می‌کنیم ارزهایی که بیشترین پتانسیل رشد را دارند با یکدیگر بررسی کنیم. در ویدیو می‌توانید جزئیات کامل رمز ارزهای بررسی شده به همراه نقاط ورود و حد ضرر و حد سود را مشاهده کنید.

۱- تحلیل تکنیکال ارز آوالانچ (AVAX)

آوالانچ یکی از پروژه‌های جذاب بازار کریپتوکارنسی با فاندامنتال قدرتمند است که می‌تواند در بولران بعدی از ارزهای پرسود بازار باشد. اگر قصد خرید AVAX را دارید، پیشنهاد می‌کنیم ابتدا تحلیل آن را مطالعه کنید.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

آوالانچ در تایم فریم روزانه خود مدت‌هاست که درون یک الگوی کنج در حال معامله بوده است، اما اکنون بازار توانسته بالای سقف این الگو کلوز کند و باید منتظر یک شکست کامل و پول بک برای ورود باشیم. اما در تایم فریم پایین‌تر می‌توانیم نقاط دقیق‌تری برای خرید پیدا کنیم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

اگر چارت ۴ ساعته آوالانچ را نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که بازار یک محدوده مقاومتی ۴ ساعته را فیلیپ کرده و در صورتی که یک پول بک به آن بزند می‌توانیم ریسک ورود داشته باشیم. البته این صرفا یک تحلیل شخصی است و باید باتوجه به استراتژی خودتان هم روند آن و احتمال رشد AVAX را بررسی کنید.

۲- تحلیل تکنیکال ارز پپه (PEPE)

میم کوین پپه در دو هفته اخیر رشدی بیش از ۱۰۰ درصد را تجربه کرده است و به نظر می‌رسد بعد از یک اصلاح قیمتی بتوانیم بار دیگر شاهد ادامه روند صعودی آن باشیم. در ادامه سطوح کلیدی که می‌توانند برای خرید پپه مناسب باشند را بررسی خواهیم کرد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

پپه در سوئینگ صعودی فعلی خود یک بیس دیمند معتبر و قدرتمند تشکیل داده که می‌تواند برای خرید مناسب باشد. اما برای ریسک کم‌تر بهتر است سعی کنیم در نیمه این بیس وارد بازار شویم تا استاپ لاس کوچک‌تری داشته باشیم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته ناحیه مورد نظر ما مشخص شده و این بیس دیمند می‌تواند برای معامله‌گران کم‌ریسک‌تر ناحیه‌ای جذاب برای خرید باشد. البته باید حتما به حد ضرر خود پایبند باشیم و از آنجایی که پپه یک ارز نوسانی است، حتما در صورت برخورد قیمت با حد ضرر از بازار خارج شویم.

بخوانید  موج جدید کلاهبرداری‌های رمزارزی | سوءاستفاده از عقاید مذهبی مردم

۳- تحلیل تکنیکال ارز اپتوس (APT)

اپتوس یک بلاک چین لایه یک و بسیار سریع است و حجم خرید بالایی نیز دارد. اکنون قیمت این ارز دیجیتال در حال نزدیک شدن به محدوده مناسبی است و بنابراین احتمال اینکه بتوانیم با خرید اپتوس در این محدوده سود کنیم زیاد است.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

اپتوس در تایم فریم روزانه به یک بیس سوپلای بسیار مهم برخورد کرده و کمی ریزش کرده است. اکنون دو سناریو برای آن قابل تصور است: در حالت اول اگر بازار این مقاومت را پشت سر بگذارد، می‌توانیم در پول بک ریسک ورود داشته باشیم. در سناریو دوم نیز ممکن است بازار تا بیس تایم فریم پایین‌تر مثل ۴ ساعته ریزش کند و در نتیجه در این ناحیه می‌توانیم وارد شویم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

ناحیه‌ای که در تایم فریم ۴ ساعته اپتوس مد نظر داریم در تصویر بالا قابل مشاهده است. این بیس می‌تواند ناحیه‌ای باشد که قیمت را به سمت مقاومت اصلی بر‌می‌گرداند.

واچ لیست هفته؛ چه ارزهایی را تحت نظر داشته باشیم؟ (۱ الی ۷ آبان ۱۴۰۲)

این هفته و هفته قبل شاهد رشد پرقدرت بیت کوین بودیم و انتظار داریم وضعیت صعودی این ارز دیجیتال فعلا ادامه داشته باشد. با این تفاسیر اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در آلت کوین‌ها به شمار می‌رود. در واچ لیست این هفته، سه ارز دیجیتالی که بیشترین پتانسیل رشد را دارند، مورد بررسی قرار داده‌ایم پس اکر قصد سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را دارید، پیشنهاد می‌کنیم به هیچ وجه این واچ لیست را از دست ندهید.

۱- تحلیل تکنیکال ارز گراف (GRT)

گراف یکی از ارزهای دیجیتال حوزه هوش مصنوعی است که در بازه‌های زمانی مختلف رشد خوبی را تجربه کرده است. به طور کلی ارزهای هوش مصنوعی می‌توانند در بلند مدت برای سرمایه گذاری مناسب باشند و خرید گراف نیز در محدوده فعلی سرمایه گذاری خوبی به نظر می‌رسد.

تحلیل توکن GRT

همانطور که در چارت روزانه این ارز دیجیتال قابل مشاهده است، گراف در حال حاضر خط روند نزولی خود را شکسته و در حال حرکت به سمت یک مقاومت روزانه است. بنابراین تارگت روزانه این رمز ارز در حوالی ناحیه مشخص شده در چارت خواهد بود و در صورت شکست آن می‌توانیم ریسک ورود برای تارگت‌های بالاتر را داشته باشیم.

تحلیل ارز گراف

در تایم فریم ۴ ساعته نیز بازار به محدوده شدوی یک کندل اسپایک رسیده و انتظار داریم در این ناحیه یک واکنش داشته باشیم. بعد از آن احتمالا قیمت به سمت پر کردن این شدو پیش برود و نهایتا شاهد محقق شدن سناریوو صعودی روزانه باشیم.

بخوانید  نقطه عطف جدید بون در زمینه احساسات اجتماعی

۲- تحلیل تکنیکال ارز فایل کوین (FIL)

فایل کوین یکی دیگر از پروژه‌های محبوب و قدیمی بازار کریپتو است که هم از نظر تکنیکالی و هم از نظر فاندامنتالی پتانسیل رشد خوبی دارد. اما آیا اکنون زمان خرید فایل کوین است؟ بهتر است نگاهی به چارت این رمز ارز داشته باشیم.

تحلیل ارز دیجیتال FIL

فایل کوین در تایم فریم روزانه به محدوده مهمی رسیده است و در حال شکستن مقاومت اصلی خود است. در صورتی که این ارز دیجیتال بتواند در کندل امروز یا روزهای آتی بالای این ناحیه کلوز کند، می‌توانیم بعد از یک پول بک وارد شویم.

تحلیل فایل کوین

همانطور که می‌دانید بازار به صورت فرکتالی کار می‌کند و دقیقا همین سازوکار بالا در تایم فریم ۴ ساعته فایل کوین نیز قابل مشاهده است. بازار اکنون در این تایم فریم محدوده مقاومتی خود را شکسته و یک فیلیپ زون تشکیل داده است. علاوه بر این FIL اکنون پول بک خود را نیز به این ناحیه تکمیل کرده و می‌توانیم به صورت کوتاه مدت در ناحیه فعلی ریسک ورود داشته باشیم.

۳- تحلیل تکنیکال ارز چین لینک (LINK)

چین لینک یکی از توکن‌های پرسود بازار در بازه‌های زمانی مختلف بوده است و اکنون یک ناحیه بسیار مهم را در چارت خود شکسته است. بنابراین در بازه فعلی خرید ارز لینک به عنوان یک سرمایه گذاری جذاب چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت می‌تواند تصمیمی هوشمندانه باشد.

تحلیل ارز LINK

همانطور که در چارت روزانه ارز لینک قابل مشاهده است، این رمز ارز اخیرا کانال نزولی خود، که نزدیک به ۵۰۰ روز در آن معامله‌ می‌شد، را به سمت بالا شکسته است و روند کلی آن از اینجا به بعد کاملا صعودی به نظر می‌رسد. تارگت بعدی این ارز دیجیتال سقف فعلی کانال و سپس سقف کانال بالایی خواهد بود.

تحلیل چین لینک

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد تشکیل یک کانال با اعتبار کم‌تر هستیم. در حال حاضر بازار سقف این کانال را شکسته و در حال تکمیل پول بک خود است. در نتیجه می‌توانیم با تکمیل پول بک ریسک ورود داشته باشیم.

واچ لیست هفته ارز دیجیتال (۲۴ الی ۳۰ مهر ۱۴۰۲)

بیت کوین در روزهای اخیر رشد نسبتا خوبی را تجربه کرده است و به نظر می‌رسد احتمال ادامه این وضعیت وجود داشته باشد. در نتیجه می‌توانیم ریسک ورود به آلت کوین‌ها را نیز داشته باشیم. در واچ لیست این هفته، سه ارز دیجیتالی که بیشترین پتانسیل رشد را دارنند مورد بررسی قرار می‌دهیم.

۱- تحلیل تکنیکال ارز سند باکس (SAND)

سند باکس جزو توکن‌های محبوب حوزه بازی‌های بلاک چینی است که حجم معاملات قابل قبولی دارد. اکنون قیمت این ارز دیجیتال به یک ناحیه خوب رسیده و در نتیجه به نظر می‌رسد خرید سند باکس گزینه سرمایه گذاری منطقی‌ای باشد.

بخوانید  هم‌بستگی بیت کوین و طلا به بالاترین سطح خود در یک سال گذشته رسید؛ آیا این روند ادامه خواهد داشت؟
واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

سند باکس در تایم فریم روزانه به یک بیس سوپلای رسیده است و به نظر می‌رسد به دلیل ممنتوم بالای حرکت بتواند این ناحیه را حذف کند. در صورت شکست این بیس می‌توانیم انتظار رشد بیشتر قیمت SAND را داشته باشیم.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته این مسئله با وضوح بیشتری قابل مشاهده است: بازار در حال نزدیک شدن به یک بیس سوپلای است و در صورتی که بتواند آن را به سمت بالا بشکند، می‌توانیم یک ورود داشته باشیم. کما اینکه خط روند نزولی نیز توسط قیمت شکسته شده است.

۲- تحلیل تکنیکال ارز کارتسی (CTSI)

کارتسی جزو توکن‌هایی است که معمولا با تاخیری کوتاه و بعد از رشد بیت کوین شدیدا پامپ می‌شود و به همین دلیل در واچ لیست این هفته ما قرار دارد. پیش از خرید ارز CTSI تحلیل آن را مطالعه کنید.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همانطور که در چارت مشخص شده و قبلا هم بار ها اشاره کرده‌ایم، بازار معمولا شدوهای بلند کندل‌های اسپایک را در هنگام برگشت به طور کامل پر می‌کند. از آنجایی که کارتزی فاز صعودی گرفته و در حال واکنش نشان دادن به خط روند خود است، می‌توانیم انتظار داشته باشیم این اتفاق در چارت CTSI نیز به وقوع بپیوندد.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته نیز شاهد فشردگی شدید قیمت هستیم و این ارز شدیدا به خط روند نزولی خود نزدیک شده است. در صورتی که بازار این تریگر لاین را رد کند، می‌توان ریسک ورود را داشت.

۳- تحلیل تکنیکال ارز لایت کوین (LTC)

لایت کوین یکی از پروژه‌های جذاب بازار کریپتو است و از آنجایی که این رمز ارز به طور کلی ریزش‌های زیادی را در بازار خرسی تجربه کرده، خرید لایت کوین می‌تواند یک گزینه سرمایه گذاری بلند مدت جذاب باشد. اما آیا در کوتاه مدت هم می‌توانیم شاهد رشد LTC باشیم؟

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

همانطور که در چارت روزانه لایت کوین قابل مشاهده است، این ارز دیجیتال با قدرت به یک بیس سوپلای مهم رسیده و احتمالا بتواند آن را حذف کند. در صورت وقوع این مسئله، تارگت بعدی قیمت در بیس مهم بعدی خواهد بود.

واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید

در تایم فریم ۴ ساعته نیز می‌بینیم که بازار بعد از برخورد به یک بیس درون الگوی رالی بیس رالی، رشد خود را شروع کرده و اکنون به محدوده فعلی رسیده است. از آنجایی که خط روند ۴ ساعته نیز شکسته شده، می‌توانیم انتظار ادامه این حرکت صعودی را داشته باشیم.

واچ لیست ارز دیجیتال چیست؟

واچ لیست ارزهای دیجیتال یک لیست از رمز ارزهایی است که به دلیل پتانسیل رشدی که دارند، باید توسط معامله‌گر زیر نظر گرفته شوند تا فرد در زمان مناسب به بازار وارد شود. از آنجایی که بیشتر افراد دانش تکنیکال ندارند و به دنبال سرمایه گذاری هستند، ما در پول نو سعی کرده‌ایم هر هفته ارزهایی که می‌توانند رشد خوبی داشته باشند را در تایم فریم‌های مختلف تحلیل کنیم. در نتیجه می‌توانید با ترکیب استراتژی شخصی‌تان، تحلیل‌های ما را نیز دنبال کرده و با مسئولیت خودتان وارد معامله شوید. توجه داشته باشید که واچ لیست ارز دیجیتال پول نو به هیچ وجه توصیه به سرمایه گذاری نیست.

بخوانید  کلاهبرداری رمزارزی بزرگ در پایتخت: سرقت ۳۰۰ میلیارد ریال از ۳۰ شاکی!

مزایای داشتن واچ لیست

هنگامی که یک واچ لیست متناسب با بودجه، افق سرمایه گذاری، میزان ریسک پذیری و … داشته باشیم، می‌توانیم با توجه به استراتژی شخصی‌مان به خوبی و در زمان مناسب وارد بازار شده و از آن سود بگیریم. بنابراین با داشتن یک واچ لیست، تنها کافی است یک بار ارزهای مورد نظرمان را تحلیل کنیم و سپس منتظر تاییدیه ورود باشیم. با همه این‌ها نباید معایب واچ لیست را هم فراموش کنیم.

معایب واچ لیست ارز دیجیتال این است که اگر بخواهیم صرفا با تحلیل یک فرد دیگر وارد بازار شویم، احتمال ضرر کردن‌مان زیاد خواهد شد چرا که استراتژی مشخصی نداریم و احتمال رعایت نکردن مدیریت سرمایه نیز برای ما بالا است. در نتیجه بهترین کار این است که اگر هم قصد استفاده از واچ لیست ارز دیجیتال شخص دیگری را داریم، حتما آن را با سیستم معاملاتی خودمان ترکیب کنیم تا نتایج بهتری کسب نماییم.

سوالات متداول

واچ لیست ارز دیجیتال چیست؟

واچ لیست ارز دیجیتال پول نو شامل یک لیست از ارزهایی است که می‌توانند رشد خوبی را در کوتاه مدت تجربه کنند و ما در این مطلب به صورت هفتگی هر دوشنبه، به تحلیل وضعیت ارزهایی که موقعیت خرید خوبی دارند می‌پردازیم.

چرا باید واچ لیست ارز دیجیتال داشته باشیم؟

از آنجایی که بیش از ۲۰ هزار ارز دیجیتال در دنیای کریپتوکارنسی‌ها وجود دارد و تعداد زیادی از آن‌ها نیز ارزش سرمایه گذاری ندارند، داشتن یک واچ لیست مشخص می‌تواند به عنوان راهنمای ما ظاهر شود و ما را از سردرگمی رها کند. در این صورت تنها با یک بار تحلیل بازار می‌توانیم بعد از دیدن تاییدیه ورود، سرمایه گذاری خود را انجام دهیم.

چگونه از واچ لیست پول نو استفاده کنیم؟

ارزهایی که ما در این مطلب برای شما تحلیل می‌کنیم، اکثرا جزو دارایی‌هایی هستند که ریسک سرمایه گذاری کمتری داشته و شناخته شده هستند. همچنین هر هفته این مقاله آپدیت می‌شود و ارزهایی که برای هفته پیش رو مناسب هستند خدمتتان ارائه خواهد شد، بنابراین دوره انقضا تحلیل‌های ارائه شده در واچ لیست، یک هفته خواهد بود.

نوشته واچ لیست ارز دیجیتال؛ این هفته این ارزها را زیر نظر داشته باشید اولین بار در بلاگ پول نو. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2608523

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها