اخبار ارز دیجیتال

ورود شرکت سرمایه گذاری اسکای بریج به بازار بیت کوین

سرمایه گذاری عظیم اسکای بریج روی بیت کوین

شرکت سرمایه گذاری اسکای بریج کاپیتال (SkyBridge Capital) درخواست خود را مبنی بر تاسیس صندوق بیت کوین (Bitcoin) به کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا ارسال کرده است.

این کار سازمان‌های سرمایه گذار را قادر می‌سازد تا هر چه بیشتر در مسیر استفاده از رمزارزها قدم بردارند.

اکنون بسیاری از سرمایه گذاران سازمانی، به سرمایه گذاری در رمزارزهایی همچون بیت کوین، که در صدر لیست رمزارزهای پرطرفدار قرار دارد، علاقه‌مند هستند. حالا دیگر این رمزارز شاخث بدون هیچ شکی به دارایی مورد علاقه سازمانهایی همچون گری اسکیل (Grayscale) و دیگر پلتفرم های مشابه تبدیل شده است.

شرکت اسکای بریج کاپیتال برای رسیدگی بهتر به تقاضاهای رو به افزایش خود، برای سرمایه گذاری در Bitcoin به کمیسیون اوراق بهادار و بورس امریکا (SEC) درخواست داده است.

اسکای بریج کاپیتال در خدمت سرمایه گذاران سازمانی بیت کوین

اسکای بریج کاپیتال، شرکت سرمایه گذاری متعلق به ﺁنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci)، هم اکنون حدود ۹ میلیارد دلار دارایی را تحت مدیریت خود دارد. روز دوشنبه، این شرکت برای طرح سرمایه گذاری صندوق بیت کوین اسکای بریج ال.پی (.SkyBridge Bitcoin Fund L.P) درخواست داده است. پیش بینی می‌شود که اسکاراموچی شخصاً بر عملکرد این صندوق بیت کوین نظارت داشته باشد. علاوه بر این، در صورت تصویب این قانون، شرکت اسکای بریج کاپیتال اجازه خواهد یافت برای جذب سرمایه گذار و اعتبار بیشتر، صندوق بیت کوین خود را تبلیغ کند.

در نهایت، پیشرفت امروز می‌تواند دسترسی به رمزارزهای اصلی را بیش از پیش افزایش دهد. این امر تکمیل کننده پیش‌بینی‌های انجام شده در خصوص گسترش سرمایه گذاری سازمانی روی BTC طی ماه های ﺁینده خواهد بود. با وجود اینکه شرکت اسکای بریج اطلاعات چندانی را در مورد نرخ سود سرمایه گذاران در اختیار عموم قرار نداده است، اما گفته می‌شود که سرمایه‌گذاران می‌توانند با اختصاص حداقل سرمایه ۵۰ هزار دلاری در این صندوق بیت کوین عضو شوند.

بیلیون‌ها دلار سرمایه از سازمان ها به بیت کوین سرازیر خواهد شد

هم اکنون، بسیاری از شرکت ها، بیت کوین در اختیار دارند. روز دوشنبه، مایکرواستراتژی (MicroStrategy) شرکت هوش تجاری که به صورت علنی در حوزه رمزارز سرمایه گذاری کرده است، میزان دارایی BTC خود را به ۱ میلیارد دلار رساند. علاوه بر این شرکت، شرکت‌های دیگر مانند مس میوچوال (MassMutual)، اسکوئر (Square) و غیره نیز مقدار قابل توجهی BTC در صندوق سرمایه گذاری خود نگهداری می‌کنند. استراتژیست جی پی مورگان به تازگی پیش بینی کرده بود که میلیاردها دلار سرمایه جدید در حال سرازیر شدن به بازار این رمزارز است، در حالی که پیش از این شرکت‌های سرمایه گذاری زیادی با آغوش باز از آن استقبال کرده‌اند.

نوشته ورود شرکت سرمایه گذاری اسکای بریج به بازار بیت کوین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا