اخبار ارز دیجیتال

وضعیت آلت سیزن و معرفی ۳ رمزارز با بیشترین پتانسیل صعود

وضعیت آلت سیزن چگونه است و موج بعدی آن کی شروع می‌شود؟

مایکل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر برجسته و معامله‌گر رمزارز در حال بررسی وضعیت آلت سیزن است. در ویدئوی جدید خود، ون دی پوپ به ۷۴۰۰۰ دنبال کننده یوتوب خود می‌گوید که آلتکوین‌ها آماده شده‌اند تا در هفته‌های آینده عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین (Bitcoin) از خود نشان دهند.

“آلتکوین‌ها به شدت از بیت کوین پیشی خواهند گرفت، زیرا بیت کوین به احتمال زیاد یک محدوده نوسانی خواهد ساخت و در طی این مدت آلتکوین‌ها عملکرد خوبی خواهند داشت.”

ون دی پوپ به معامله‌گران می‌گوید که با نزدیک شدن به یک آلت سیزن فوق العاده و دامنه نوسانی محتمل برای بیت کوین، مهم است که سعی در پیدا کردن پروژه‌هایی داشته باشند که هنوز رشد زیادی نکرده‌اند.

به عنوان مثال، وی از پروتکل وب توزیع شده، هولوچین (Holochain) نام برد، که در اوایل آوریل با رشد گسترده‌ای روبرو شد و به سقف تاریخی جدیدی در محدوده ۰.۰۳۱ دلار رسید.

در حالی که ون دی پوپ معتقد است هولو دوباره روند خود را ادامه خواهد داد، او پیش بینی می‌کند که روند صعودی دوم آن، بعداً در موج بعدی آلت سیزن اتفاق بیافتد، احتمالاً در اواسط ماه ژوئن.

“آیا به نظر من یه چرخه جدید و موج دومی برای آلتکوین‌ها خواهیم داشت؟ بله. آیا به نظر من رمزارزهایی مانند هولو موج صعودی دیگری نیز خواهند داشت؟ بله ، مطمئناً، اما من فرض می‌کنم که بعداً این موج را خواهیم داشت. من فکر می‌کنم که ما حرکات نوسانی بیشتری خواهیم داشت و سپس حرکات سرعت بیشتری می‌گیرند و آلتکوین‌هایی که هنوز روند صعودی خود را نداشته‌اند، تازه شروع به حرکت خواهند کرد.”

دو رمزارزی که از موج قبلی جامانده‌اند

دو رمزارزی که به گفته این تحلیلگر احتمالاً در کوتاه مدت حرکت خواهند کرد، توکن کیف پول هوشمند سوآیپ (Swipe) و پروژه اوراکل تلور (Tellor) است.

ون دی پوپ اشاره می‌کند که سوآیپ دارای پتانسیل صعودی زیادی است چرا که جفت ارز سوآیپ/بیت کوین (SXP/BTC)، ۸۰ درصد پایین‌تر از سقف تاریخی خود معامله می‌شود. در حالی که تحلیل تکنیکال تلور (TA) نیز قوی به نظر می‌رسد و به احتمال زیاد شروع به گسترش و صعود خواهد کرد چرا که هنوز چرخه صعودی آنچنانی برای این رمزارز مشاهده نشده است.

در مورد بیت کوین، ون دی پوپ می‌افزاید که اگر این رمزارز بتواند به یک باره از منطقه مقاومتی ۵۸۰۰۰ دلار عبور کند، در کوتاه مدت صعودی خواهد بود. با این حال، او میگوید که این سناریو بعید است و به احتمال زیاد این رمزارز دوباره به سمت حمایت ۴۶۵۰۰ دلار بازخواهد گشت و در مجموع یک محدود نوسانی را در طی ماه آینده و یا حتی فراتر از آن خواهد ساخت.

نوشته وضعیت آلت سیزن و معرفی ۳ رمزارز با بیشترین پتانسیل صعود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا