اخبار ارز دیجیتال

ونزوئلا: استخراج رمزارز در خانه های تحت پوشش دولت ممنوع است

بنابر گزارش‌ها، دولت ونزوئلا قرار است استخراج رمزارزها در مسکن‌های تحت پوشش دولت را ممنوع کند. این خبر در ویدئویی توسط صفحه توییتر ایستگاه تلویزیونی دولت ونزوئلا منتشر شد.

در این ویدئو، ایلدمارو ویلارول، وزیر مسکن ونزوئلا اظهار داشت که دولت مرکزی با صدور حکمی، نصب تجهیزاتی را که قادر به استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای رمزپایه در منازل تهیه شده بوسیله دولت بوده را ممنوع کرده است.

وزیر مسکن گفت که این حرکت به عنوان بخشی از پویش ترویج مصرف معقول و محافظه کارانه از برق انجام شده است. او بیان کرد:

“در حال حاضر، نصب و راه‌اندازی دستگاه های ماینر در خانه های دولتی بر اساس قوانین اصلاح شده در طرح سامندهی مساکن دیوان عالی مسکن ونزوئلا، ممنوع شده است.”

دیوان عالی مسکن ونزوئلا که بوسیله دولت هوگو چاوز در سال ۲۰۱۱ معرفی شد، برای تأمین مسکن خانواده‌هایی که در شرایط نامناسبی زندگی می‌کنند تنظیم شده است.

وزیر مسکن افزود: این تصمیم همراه با وزارت انرژی گرفته شده و از اثرات مضر استخراج رمزارزها بر میزان تقاضا و مصرف برق در تحولات شهری، سخن گفته است.

استخراج ارزهای رمزپایه در ونزوئلا قانونی است و این کشور براساس گزارش دانشگاه کمبریج جزو ۱۰ مصرف‌کننده برتر برق در جهان برای استخراج رمزارزها است.

در روزهای آغازین این ماه نیز، ارتش ونزوئلا از توقیف یک کامیون مجهز به ۳۱۵ دستگاه استخراج رمزنگاری ثبت نشده مدل آنت‌ماینر خبر داد.

منبع: cointelegraph

🗓

نوشته ونزوئلا: استخراج رمزارز در خانه های تحت پوشش دولت ممنوع است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا