اخبار ارز دیجیتال

ویلی وو: بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۱ ارزش کل بازار طلا را پشت سر بگذارد

بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۱ ارزش کل بازار طلا را پشت سر بگذارد

ویلی وو (Willy Woo)، تحلیلگر معروف و مفسر بازار، بر این باور است که که بیت کوین می‌تواند تا پایان امسال به اصلی‌ترین کانون مالی دنیا تبدیل شود و ارزش کل بازار طلا را پشت سر بگذارد.

ویلی وو در توییت‌های بسیاری توضیح می‌دهد که سرمایه‌گذاری در بیت کوین در سال ۲۰۲۱ مالی به میزان خیلی زیادی موفق خواهد بود. به طوری که قطعا ارزش آن از ارز کل بازار طلا نیز فراتر خواهد رفت. به گفتۀ این تحلیل گر درون زنجیره‌ای، تنها ۴۰ درصد از سرمایه‌های طلا، برای استفاده‌های مالی در دسترس است و بیشتر ﺁنها در صنعت و جواهرات حبس شده‌اند.

برای ﺁن که بیت کوین بتواند ارزش کل ۴.۴ تریلیون دلاری طلا را پشت سر بگذارد، لازم است تا قیمت این رمزارز به تراز ۲۴۰ هزار دلار برسد. این تحلیل گر در توییتر خود اینگونه نوشت:

“۴۰ درصد از طلا برای استفاده‌های مالی در دسترس است؛ بقیه دارایی‌های این فلز با ارزش در صنعت و جواهرات محبوس شده‌اند. طبق محاسبات من قیمت بیت کوین تا انتهای سال ۲۰۲۱ به تراز ۲۴۰ هزار دلار خواهد رسید و بعد از آن قطعا می‌تواند ارزش کل بازار طلا را پشت سر بگذارد.”

توییتر ویلی وو در پاسخ به ادعای پیتر شیف (Peter Schiff) بود که هفته گذشته اعلام کرده بود که طلا در مقایسه با بیت کوین، یک دارایی با ارزش‌تر و واقعی‌تر محسوب می شود، نوشته شده است.

به گفته شیف، سرمایه گذارانی که امروز طلا خریداری می‌کنند، می‌توانند شمش‌های طلای خود را در ﺁینده برای مصارف مالی به عنوان یک فلز کمیاب بفروشند. این در حالی است که بیت کوین ارزش خود را از تفکر و تعمق بازار به دست می ﺁورد.

پیتر شیف در جواب توییت ویلی وو اینگونه نوشت:

“طلا یک دارایی بسیار با ارزش است، چرا که در حال حاضر مردم می‌توانند ﺁن را در ﺁینده به خریدارانی که واقعا نیاز به استفاده از طلا به عنوان یک فلز دارند، بفروشند. ارزش بیت‌کوین از این تفکر می‌آید که در ﺁینده می‌توان ﺁن را با قیمتی بالاتر به دلال‌هایی که همین تفکر را دارند، فروخت.”

ویلی وو در گذشته اعلام کرده بود که رشد قیمت بیت کوین تا تراز ۱۰۰ هزار دلار به نظر منطقی می‌آید. این در شرایطی بود که طبق اعلام وی در خوش بینانه‌ترین حالت ممکن است، احتمال رشد بیت کوین بین ۳۰۰ هزار تا ۱میلیون دلار باشد.

نوشته ویلی وو: بیت کوین می‌تواند در سال ۲۰۲۱ ارزش کل بازار طلا را پشت سر بگذارد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا