ویلی وو : تا ماه دسامبر قیمت بیت کوین به ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار خواهد رسید

0
7

قیمت بیت کوین تا ماه دسامبر به ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار خواهد رسید

ویلی وو (Willy Woo)، تحلیل‌گر درون زنجیره‌ای پرطرفدار و گزارشگر بازار، معتقد است که هنوز راه زیادی تا پایان رالی قیمت بیت کوین باقی مانده است. وو در ادامه قیمت بیت کوین تا ماه دسامبر را پیش بینی کرده است.

اظهار نظر جدید وو در مورد بیت کوین در حالی مطرح شده که با برت مسینگ (Brett Messing)، رئیس و مدیر ارشد عملیاتی اسکای بریج (SkyBridge)، گفتگو می‌کرد. این مصاحبه در تاریخ ۲۹ آوریل در کانال یوتیوب سالت (SALT) منتشر شده است. وی در این گفتگو عواملی را که از نظر وی باعث خواهند شد رالی قیمت کنونی بیت کوین ادامه یابد، معرفی کرده است:

“ما شاهد جریان خالص کوین‌ها از سوی مشارکت کنندگانی هستیم که کم و بیش و به طور سنتی و در کوتاه مدت بیت کوین خریداری می‌کردند و سپس آنها را برای کسب سود به فروش می‌رساندند – این عده همچون معامله‌گرانی هستند که سرمایه خود را بین آلتکوین‌ها و بیت کوین جابجا می‌کنند. اما در نهایت این سرمایه گذاران جدید هستند که بیت کوین می‌خرند و آنها را نگهداری می‌کنند. این یکی از بزرگترین عوامل محرک این روند صعودی بزرگ و وجود قدرت خرید بوده است.

بسیاری از صحبت‌ها در خصوص سرمایه گذاران سازمانی مطرح شده است. این موضوع واقعیت دارد. اما در کنار آن، من فکر می‌کنم که سرمایه گذارانی با ارزش خالص بسیار بالا وجود دارند که به این بازار وارد خواهند شد. آنها هر بار یک خرید ۱ میلیون دلاری انجام خواهند داد. ما این نوع رویکرد را به شکلی قوی در دو ماه اول سال ۲۰۲۱ شاهد بودیم.”

وی در خصوص پیش‌بینی قیمت بیت کوین در پایان این رالی قیمت صعودی گفته است:

“در نهایت این نوع نگاه دید بهتری در خصوص قیمت خواهد داد، اگر قدرت فروش بواسطه نیمی از کوین‌های تازه استخراج شده تأمین شود، شما یک روند صعودی قدرتمند را شاهد خواهید بود. در تمام دوره‌های پیش از این نیز چنین فرآیندی را شاهد بوده‌ایم. آخرین مورد آنها در سال ۲۰۱۷ روی داد که قیمت از ۱۰۰۰ دلار به ۲۰۰۰۰ دلار افزایش یافت. این رشد در سه ماهه چهارم و در حوالی ماه دسامبر روی خواهد داد.

بنابراین بر اساس مدلی که من برای رشد قیمت بیت کوین متصور هستم، در ماه دسامبر قیمت این رمزارز چیزی در حدود ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار خواهد بود و حتی ممکن است از این محدوده نیز فراتر رود. اما باید دید که عملکرد آن طی ۶ ماه آینده چگونه خواهد بود.”

نوشته ویلی وو : تا ماه دسامبر قیمت بیت کوین به ۳۰۰ تا ۴۰۰ هزار دلار خواهد رسید اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را وارد کنید