اخبار ارز دیجیتال

پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین و نابودی ۵۹۵ میلیون دلار توکن BNB !

پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین امروز انجام شد

صرافی ارز دیجیتال بایننس (Binance) روز جمعه اعلام کرد که در پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین خود، بیش از ۱ میلیون توکن بایننس کوین (BNB) را، به ارزش حدود ۵۹۵ میلیون دلار، سوزانده است. سوزاندن بایننس کوین هر سه ماه یکبار انجام می‌شود.

پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین، از نظر دلاری، بزرگترین دوره سوزاندن در این صرافی است. این بدان دلیل است که قیمت BNB در طی سه ماهه گذشته، از حدود ۳۵ دلار به حدود ۶۰۰ دلار رسیده است و بیش از ۱۶ برابر شده است.

“سوزاندن (Burning)” به فرآیند حذف دائمی تعدادی از توکن‌ها از زنجیره گردش اشاره دارد. وقتی بایننس BNB را در سال ۲۰۱۷ راه‌اندازی کرد، متعهد شد نیمی از کل توکن‌های آن، که معادل ۱۰۰ میلیون BNB می‌شود را بسوزاند. بایننس از سود خود برای خرید بایننس کوین در بازار آزاد استفاده می‌کند و سپس توکن‌های خریداری شده را می‌سوزاند. هدف آنها کاهش توکن‌های عرضه شده به ۱۰۰ میلیون واحد است.

کاهش عرضه یک چیز، به طور کلی باعث افزایش قیمت آن می‌شود و به نفع صاحبان آن است. طبق تحقیقات بلاک (The Block)، تاکنون، بایننس ۱۵.۳٪ از کل ۲۰۰ میلیون توکن BNB خود را سوزانده است. حدود ۳۵% دیگر از توکن‌ها هنوز برای سوزانده شدن مانده است که در فصل‌ها و سال‌های آینده سوزانده خواهند شد.

دوره‌های فصلی سوزاندن بایننس و قیمت آن

دوره‌های فصلی سوزاندن بایننس

بایننس هر سه ماه، BNB ها را بر اساس حجم معاملات سه ماهه قبلی آن می‌سوزاند.

نوشته پانزدهمین دوره سوزاندن بایننس کوین و نابودی ۵۹۵ میلیون دلار توکن BNB ! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا