اخبار ارز دیجیتال

پتانسیل رشد چین لینک و رشد انفجاری اوراکل ها به دنبال آن

احتمال رشد انفجاری اوراکل ها پس از رشد چین لینک

معامله‌گر محبوب رمزارز، الیوت وینمن (Elliot Wainman) فکر می‌کند چین لینک (Chainlink) و سایر اوراکل‌های (oracles) غیرمتمرکز با ارزش بازار کوچکتر، احتمال زیاد در آینده‌ای نزدیک رشدی انفجاری را تجربه خواهند کرد. رشد انفجاری اوراکل ها تقریبا همواره پس از رشد چین لینک اتفاق افتاده است و این چیزی است که وینمن انتظارش را می‌کشد.

وینمن به ۲۹۹۰۰۰ دنبال کننده یوتوب و ۱۴۲۰۰۰ دنبال کننده توییتر خود می‌گوید که نمودار لینک/بیت کوین (LINKBTC) بسیار امیدوار کننده به نظر می‌رسد. او فکر می کند رشدی دسته جمعی به زودی در تمام پروژه‌های اوراکلی که ارزش بازار کوچکی دارند اتفاق می‌افتد.

“اگر به نمودار لینک/بیت کوین نگاهی بیندازید… می‌بینید که لینک در اینجا تثبیت شده است و واقعاً از پایین پایین می‌آید، دوباره تثبیت شده و برای یک حرکت صعودی دیگر به سمت بالاترین سطح خود آماده می‌شود. و اگر این اتفاق بیوفتد، این رشد بزرگی برای لینک خواهد بود. و هر زمان که این اتفاق می‌افتد ، هر زمان لینک به طرز چشمگیری رشد می‌کند، زمینه را برای انفجار رمزارزهای اوراکل هموار می‌کند. حتی می‌توان گفت که لینک به مانند نوک نیزه برای کل بازار دیفای (DeFi) عمل می‌کند.”

وینمن در ویدئوی جدید خود، به یک ارز اوراکل با ارزش بازار پایین به نام تلور (TRB) اشاره می‌کند که از قبل ارزش آن رشد شدیدی را تجربه کرده است. با این حال TRB میزان زیادی از رشد خود را تا زمان نوشتن این خبر از دست داده است.

رمزارز پیشنهادی و عقیده شخصی وینمن

وینمن همچنین به پتانسیل رشد بالقوه دو اوراکل دیگر با ارزش بازار پایین اشاره می‌کند:

“من معتقدم همانطور که ارزش چین لینک بالا و بالاتر می‌رود این منجر به یک تورم بزرگ خواهد شد. و برخی از این توکن‌های اوراکل، به ویژه برخی از آن‌ها که ارزش بازار پایینی دارند، عملکرد فوق العاده خوبی خواهند داشت… من به اورای چین (Oraichain) و آپشن‌روم (OptionRoom) به عنوان دو گزینه با ارزش بازار پایین نگاه می‌کنم که ممکن است رشدهای بزرگی تجربه کنند، البته اگر بخواهم صادقانه بگویم، به اعتقاد من، پس از اینکه لینک رشد کند و تثبیت شود، نمودار همه اوراکل‌ها بسیار صعودی خواهند بود.”

بر اساس داده‌های سایت کوین گیکو (CoinGecko)، توکن اورای چین به نام اورای (ORAI)، ۶۷۶ امین دارایی دیجیتال از نظر ارزش بازار است، در زمان نوشتن مقاله در محدوده ۳۱.۳۰ دلار معامله می‌شود و در دو هفته گذشته ۲۸ درصد افت کرده است. آپشن‌روم، ۷۴۶ امین دارایی دیجیتال از نظر ارزش بازار است، در زمان نوشتن این مقاله در محدود ۱.۸۳ دلار معامله می‌شود و در ۱۴ روز گذشته ۴ درصد رشد کرده است.

وینمن خاطرنشان می‌کند که مانند بیت کوین برای کلیت بازار رمزارزها، چین لینک به عنوان زنگ خطری برای سایر اوراکل‌های غیرمتمرکز عمل می‌کند.

“همانظور که می‌توان از بیت کوین تقریبا به عنوان شاخصی برای وضعیت کلی آلتکوین‌ها استفاده کرد، زیرا وقتی بیت کوین در حال سقوط است، همانطور که این هفته دیدیم بقیه بازار و آلتکوین‌ها نیز بسیار شدید اصلاح می‌کنند.

و با افزایش قیمت بیت کوین، آلتکوین‌ها به طرز سهمگینانه‌تری روند صعودی را طی می‌کنند. این مسئله در مورد چین لینک و اوراکل‌هایی با ارزش بازار پایین نیز بسیار صدق می کند.”

نوشته پتانسیل رشد چین لینک و رشد انفجاری اوراکل ها به دنبال آن اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا