اخبار ارز دیجیتال

پتانسیل رشد ۳ برابری ریپل از نظر تحلیلگر معروف

رشد ۳ برابری ریپل

معامله‌گری که زمان دقیق سقوط بیت کوین را در ژانویه ۲۰۱۸ پیش بینی کرده بود اعلام کرده که ریپل (XRP) در شرف یک جهش بزرگ است. او رشد ۳ برابری ریپل در آینده نزدیک را محتمل می‌داند.

پیتر برانت (Peter Brandt)، در یک توییت جدید به ۴۵۹۶۰۰ دنبال کننده خود گفته است که ریپل پس از سه سال تثبیت، از یک الگوی صعودی گسترده خارج شده است.

“اگر این ارز را معامله می‌کنید، من نمی‌کنم، ریپل در حال لذت بردن از حکم SEC (اوراق بهادار و بورس ایالات متحده) و هجوم دیوانه‌وار خریداران است. الگوهای هفتگی نمودار سر و شانه اغلب خیلی باور پذیر نیستند. اما گاهی اوقات به حقیقت می‌پیوندند. این الگوی سر و شانه معکوس با شانه راستی که به اندازه کافی رشد نکرده، نشان دهنده پتانسیل دست یابی به قیمت‌های بسیار بالا و سقف‌های تاریخی جدید است.”

الگوی سر و شانه در چارت هفتگی ریپل

الگوی سر و شانه

اگر ریپل بخواهد از دستورالعمل برانت پیروی کند، می‌تواند با رشد حداقل ۲۷۶ درصدی از تراز ۱.۰۲ دلاری (در زمان تحلیل برانت) خود را به حداکثر تراز احتمالی یعنی ۳.۸۴ دلار برساند. قیمت توکن ریپل می‌تواند بسیار بیشتر شود زیرا برانت انتظار ثبت یک سقف تاریخی جدید را برای این ارز دارد.

سیگنال خرید قوی ریپل توسط تحلیلگر معروف

سیگنال خرید ریپل

توییت معامله گر کهنه کار در مورد شکست مقاومتی چهارمین ارز رمزنگاری شده بزرگ تنها چند روز پس از آن رخ داد که وی تأکید کرد که جفت ریپل/بیت کوین (XRP/BTC) یک سیگنال خرید بسیار قوی را به نمایش گذاشته است.

“این یک نقطه اتکایی مرکب نامیده می‌شود و می‌تواند یک سیگنال خرید کاملاً قدرتمند باشد.”

نوشته پتانسیل رشد ۳ برابری ریپل از نظر تحلیلگر معروف اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا