اخبار ارز دیجیتال

پس از انفجار قیمتی دوج کوین حالا نوبت کدام ارز است که پرواز کند؟

پس از انفجار قیمتی دوج کوین حالا نوبت لایت کوین است

نیکلاس مرتن (Nicholas Merten)، استراتژیست و معامله‌گر مطرح رمزارز معتقد است که این دارایی دیجیتال با وجود ارزش بازار بزرگ خود می‌تواند ارز بعدی باشد که مانند انفجار قیمتی اخیر دوج کوین (Dogecoin)، رشد بزرگی انجام دهد.

در یک ویدئوی جدید، بنیان‌گذار دیتادش (DataDash) به ۴۳۱۰۰۰ دنبال کننده خود می‌گوید که در حال مشاهده علائم یک روند صعودی در جفت ارز لایت کوین/بیت کوین (LTC/BTC) است.

“این درست مثل تکرار گذشته است. این نوع علائم است که ما واقعاً از آن هیجان زده می شویم. مشابه این موقعیت‌ها را واقعاً فقط دو بار در طول تاریخ دیده‌ایم و هربار منجر به حرکات تکان دهنده‌ای در مدت زمان بسیار کوتاهی شده‌اند… در فضای آلتکوین‌ها، مردم دوست دارند سوار این نوع قطارها (روندها) شوند.”

لایت کوین چقدر جای رشد دارد؟

طبق نمودار مرتن، LTC/BTC در مارس ۲۰۱۵ و مارس ۲۰۱۷ از حمایت کلیدی ۰.۰۰۳۵ BTC به بالا برگشت و روند‌های بزرگ و انفجار قیمتی را ایجاد کرد که در طی چند روز سود ۵۰۰ تا ۸۰۰ درصد را ارائه دادند.

این معامله‌گر رمزارز اضافه می‌کند که جفت ارز لایت کوین/بیت کوین پس از برگشت از حمایت تاریخی در حدود ۰.۰۰۳۵ BTC، در حال حاضر علائم صعودی را از خود نشان می‌دهد و این جفت ارز ممکن است تاریخ را تکرار کند. با این حال، مرتن پیشنهاد می‌کند که برداشت سود را در حدود تراز ۰.۰۱۸ BTC انجام دهید زیرا بسیاری از سرمایه گذاران از احتمال وقوع این روند مطلع هستند.

قیمت فعلی این جفت ارز حدود ۰.۰۰۴۸ BTC است، که با توجه به دامنه پیشنهادی مرتن سود بالقوه ۲۷۵٪ را ایجاد خواهد کرد. مرتن هم‌چنین تأکید می‌کند که هنگامی که لایت کوین/بیت کوین شتاب صعودی قابل توجهی ایجاد کند، انتظار دارد که هیاهوی تبلیغاتی، این جفت ارز را به هدف خود برساند.

“مردم تلاش خواهند کرد که روند را حدس بزنند و قصد سرمایه گذاری و تجارت را دارند، به ویژه وقتی هیجان این‌جا باشد. این در بازارهای سهام ارزش واقعی را نشان می‌دهد و در بازارهای رمزارز نیز صادق است.”

در مورد وضعیت کلی بازار رمزارز، مرتن معتقد است که آلتکوین‌ها در ماه‌های آینده با عملکرد خوبی به روند خود ادامه خواهند داد و معاملات این رمزارزها در صرافی‌های ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت.

“برداشت کلی من این است که با ورود به ماه می و احتمالاً در اوایل ماه ژوئن، آلتکوین‌ها هنوز رشد بالایی را تجربه خواهند کرد.”

نوشته پس از انفجار قیمتی دوج کوین حالا نوبت کدام ارز است که پرواز کند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا