اخبار ارز دیجیتال

پلن بی: روند صعودی بزرگ بیت کوین هنوز تمام نشده است

روند صعودی بزرگ بیت کوین هنوز تمام نشده است

آیا روند صعودی بزرگ بیت کوین به پایان رسیده است؟ پاسخ پلن بی (PlanB)، خالق مدل انباشت به جریان (S2F)، به این سوال منفی است.

به نظر می‌رسد که روند صعودی قیمت بیت کوین پایین‌تر از تراز ۶۰۰۰۰ دلار و پس از رسیدن این رمزارز به بالاترین تراز قیمتی تاریخی خود در ماه مارس متوقف شده است. با این حال پلن بی، تحلیلگر رمزارز فعال در توییتر، فکر می‌کند که بیت کوین (BTC) همچنان می‌تواند رشد زیادی را شاهد باشد. وی دیروز جمعه گفته است:

“به نظر من ما به تازگی وارد چهارمین ماه بازار صعودی شده‌ایم و هنوز تا پایان آن راه زیادی باقی مانده است. بیت کوین تازه شروع کرده است.”

وی برای اثبات نظر خویش به نمایش روند حرکت بیت کوین یکی از چارت‌های مدل انباشت به جریان خود را اشتراک گذاشته است. مدل‌های انباشت به جریان متعددی برای بیت کوین وجود دارند که روند حرکت قیمت این رمزارز را نسبت به رویداد هاوینگ و عرضه آن در طول زمان به تصویر کشیده‌اند.

تون ویز (Tone Vays)، یوتیوبر و معامله‌گر مشتقات رمزارز، نیز فکر می‌کند که از منظر کلان بیت کوین در یک بازار صعودی بزرگ قرار دارد. هرچند وی افت قیمت بیت کوین به ترازهای پایین‌تر را غیرمحتمل ارزیابی نکرده است! ویز در این خصوص گفته است:

“بیت کوین در حال تثبیت قیمت است، اما من همچنان دیدگاه صعودی به بازار این رمزارز دارم. در حالی که همچنان امکان دارد بیت کوین به پایین‌ترین کف قیمتی ماهانه خود در محدوده تراز ۴۸ هزار دلاری برسد، من اعتقاد دارم که این رمزارز تا پیش از پایان ماه ژوئن به بالای تراز ۷۰ هزار دلار راه خواهد یافت.”

پس از اینکه قیمت بیت کوین در ماه جاری به بالاتر از تراز ۶۱۰۰۰ دلار راه یافت، قیمت این رمزارز با یک اصلاح قیمت ۱۱۰۰۰ دلاری مواجه شده و تا تراز ۵۰۰۰۰ دلار کاهش یافت. این افت قیمت حدوداً در طول ۲ هفته روی داد و در این بین بازیابی قیمت جزئی را نیز شاهد بوده است؛ بر خلاف اصلاح قیمت ۱۰۰۰۰ دلاری پیشین که طی یک روز رخ داد. بر اساس داده‌های بدست آمده از سایت تریدینگ ویو، بیت کوین در زمان نگارش این مطلب در تراز ۵۵۰۰۰ دلار در حال معامله است و روز گذشته را نیز با یک حرکت قیمت عمدتاً مثبت پشت سر گذاشته است.

در همین حال، دیگر دارایی‌های رمزارزی نیز روندی مثبت را در پیش گرفته‌اند.

نوشته پلن بی: روند صعودی بزرگ بیت کوین هنوز تمام نشده است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا