اخبار ارز دیجیتال

پیشنهاد تحلیلگر معروف برای خرید ۷ آلتکوین بزرگ بازار در طی اصلاح فعلی

پیشنهاد تحلیلگر معروف برای خرید در هنگام اصلاح

کریدبل کریپتو (Credible Crypto)، تحلیلگر معروف بازار رمزارزها، از چند دارایی که در جریان آخرین اصلاح بازار خریداری کرده است، نام می‌برد. پیشنهاد این تحلیلگر شامل ۷ رمزارز بزرگ بازار می‌شود.

در یک توییت جدید، کریدبل کریپتو ادعا می‌کند که برخی از آلتکوین‌های بزرگ بازار، در طی اصلاح ناگهانی اخیر، بدون هیچ کاهش چشمگیر قیمتی، همچنان قوی به نظر می‌رسند. به گفته این معامله‌گر، این افت قیمت یک فرصت خرید عالی را فراهم می‌کند.

این معامله‌گر بی‌نام افشا می‌کند که وی بیشتر، دارایی بومی ریپل (XRP)، شبکه عمومی غیرمتمرکز هدرا هشگراف (Hedera Hashgraph)، پلتفرم برتر قرارداد هوشمند اتریوم (Ethereum)، بیت کوین کش (Bitcoin Cash)، مرکز برنامه غیرمتمرکز ایاس (EOS)، توکن حفظ حریم خصوصی زی کش (Zcash) و لایت کوین (Litecoin) را خریداری کرده است.

“بزرگان بازار به شکلی کاملاً زیبا در برابر این افت ناگهانی در حال مقاومت کردن هستند. این دقیقاً همان چیزی است که می‌خواهید هنگام خرید در کف اصلاح (dip) ببینید. شخصا در حال جمع آوری ‘XRP, HBAR, BCH, EOS, ZEC, ETH, LTC’ هستم.”

کریدبل کریپتو ادامه می‌دهد تا به طور خاص بیت کوین کش را برجسته کند، با این فرض که احتمالاً نزدیک به ۲۰۰۰۰۰ دنبال کننده وی این رمزارز را به اندازه کافی در سبد خود ندارند.

“من تکرار می‌کنم. شما به اندازه کافی بیت کوین کش ندارید.”

مقایسه نمودار یکروزه تغیرات قیمتی بیت کوین کش با اتریوم کلاسیک

مقایسه نمودار قیمتی بیت کوین کش با اتریوم کلاسیک

هدرا هشگراف

کریدبل کریپتو همچنین با تجزیه و تحلیل عمیق پلتفرم محبوب هدرا هشگراف، ادعا می‌کند که با وجود رشد قیمتی این رمزارز در چند ماه اخیر همچنان این احتمال وجود دارد که در ادامه روند فعلی خود از قیمت ۰.۳۱ دلار بتواند به هولدرهای خود سودی در حدود ۵۴۵ تا ۱۵۱۲ درصد اعطا کند.

“هدف امسال ما برای هدرا هشگراف چیزی بین ۲ دلار تا ۵ دلار است. به نظر من به این اهداف خواهیم رسید.”

طبق گفته این معامله‌گر، برای رسیدن به این اهداف و ادامه یافتن روند فعلی، این رمزارز بایستی قدرت حرکتی خود را در بالای محدوده ۰.۳۵ دلار حفظ کند.

نوشته پیشنهاد تحلیلگر معروف برای خرید ۷ آلتکوین بزرگ بازار در طی اصلاح فعلی اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا