اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی ادامه روند چین لینک و انفجار قیمتی این رمزارز

پیش بینی ادامه روند چین لینک و آینده این رمزارز

بنجامین کوین (Benjamin Cowen)، تحلیلگر بازار رمزارزها، پیش بینی ادامه روند چین لینک (Chainlink) خود را به اشتراک می‌گذارد و معتقد است که این پروژه برتر اوراکل (oracle) آماده است تا یک انفجار قیمتی دیگر را تجربه کند.

کوین، به آرون (Aaron) و آستین آرنولد (Austin Arnold) میزبانان برنامه آلتکوین دیلی (Altcoin Daily) می‌گوید که چین لینک یک دارایی خاص است که با گذشت زمان به تدریج در برابر بیت کوین (Bitcoin) ارزش پیدا خواهد کرد و جایگاه خود را به عنوان یک دارایی رمزارز قانونی با قدرت پیدا می‌کند.

این استراتژیست مشهور اضافه می‌کند که معامله گران باید به جستجوی رمزارزهای با کیفیت برای سرمایه گذاری بپردازند و عملکرد این توکن‌ها را به جای دلار آمریکا در برابر بیت کوین بررسی کنند.

“آنچه که من فکر می کنم مهمتر این است که به دنبال رمزارزهایی برویم که در گذر زمان پایدار باقی می‌مانند. از آنجا که سردردها و استرس ناشی از تماشای افزایش قیمتی یک روزه توکن‌ها و ۸۰ درصد اصلاح قیمتی آن در روز بعد ارزش آن را ندارد…

یکی از مواردی که به نظر من مهم است و همه باید به آن توجه کنند این است که ارزش نمونه رمزارزهای خود را در برابر بیت کوین بررسی کنید نه در برابر دلار آمریکا. من طرفدار تفکر قطعی نیستم. اما اگر بخواهم درباره هر ارزی قطعی فکر کنم، تفکر من این است که ارزش بیت کوین در مقیاس کلان در حال افزایش است و افزایش پشتوانه بیت کوینی خود ایده بدی نیست. اگر علاقه‌ای به چین لینک دارید، می‌توانید از این نوع تحلیل‌ها برای افزایش دارایی چین لینک خود استفاده کنید.”

اهداف قیمتی

کوین درباره این جفت ارز می‌گوید که، از نظر وی، چین لینک می‌تواند قبل از پایان سال به قیمتی ۳ رقمی برسد.

“من فکر می‌کنم که در مورد چین لینک، فقط مسئله زمان در میان است و برای رسیدن به سطح سه رقمی شدن، تنها مشکل، مدت زمان انتظار است. به نظر من می‌توانیم به ۱۰۰ دلار برسیم… شاید حتی بیشتر، شاید ۲۰۰ دلار.”

این تحلیلگر خاطرنشان می‌کند که به نظر وی، در این چرخه صعودی بازار، همچنان مقدار زیادی سوخت برای ادامه روند صعودی باقی مانده است و حتی خود بیت کوین هم هنوز راه زیادی تا رسیدن به قله خود در این چرخه در پیش دارد.

نوشته پیش بینی ادامه روند چین لینک و انفجار قیمتی این رمزارز اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا