اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی ادامه چرخه بیت کوین و معرفی ۲ آلتکوین ناشناخته

آشنایی با ۲ آلتکوین پرپتانسیل و پیش بینی ادامه چرخه بیت کوین

یک معامله‌گر برجسته بازار رمزارزها، دو آلتکوین انتخابی خود برای سرمایه‌گذاری در حال حاضر و پیش بینی ادامه چرخه بیت کوین (Bitcoin) خود را به اشتراک گذاشته است.

این تحلیلگر رمزارز معروف به کاپو (Capo) در یک توییت جدید، به ۱۱۲۰۰۰ دنبال کننده خود می‌گوید که او آماده است تا شاهد رشد بسیار خوب توکن ورلد (WORLD) در مقابل اتریوم (Ethereum) باشد.

“ورلد آماده یک برگشت قیمتی رو به بالا است.”

نمودار قیمتی رمزارز ورلد در مقابل اتریوم (WORLD/ETH)

نمودار قیمتی رمزارز ورلد

کاپو همچنین شبکه فالا (Phala) را که یک پروتکل حفظ حریم خصوصی است و بر روی پلتفرم قرارداد هوشمند پولکادات (Polkadot) ساخته شده است، مورد توجه قرار داده است.

این تحلیلگر می‌گوید فالا در حال آماده سازی برای آغاز روندی مانند روند کوآنت (Quant)، پروژه‌ای که به دنبال تسهیل همکاری بین بلاکچین‌ها است، می‌باشد. مطابق نمودار کاپو، روند قیمتی فالا یادآور روند قیمتی کوآنت قبل از پامپ شدن آن است.

“روند قیمتی کوآنت را دیده‌اید؟ من یک نمودار می‌شناسم که هنوز روند خود را آغاز نکرده و شکل ظاهری حرکات قیمت آن درست شبیه به کوآنت است … نمودار رمزارز فالا را ببینید!”

مقایسه نمودار قیمتی فالا (Phala) و کوآنت (Quant) و تشابه آن‌ها

مقایسه نمودار قیمتی فالا و کوآنت

بیت کوین

کاپو همچنین در یک توییت جداگانه، ارزیابی خود در مورد عملکرد بیت کوین نسبت به آلتکوین‌ها را در کوتاه مدت بیان کرده است. این تحلیلگر معتقد است که بیت کوین برای مدت طولانی درجا خواهد زد و احتمالاً فرصتی را برای اتریوم فراهم می‌کند تا جایگاه بیت کوین را به عنوان بزرگترین رمزارز دنیا تصاحب کند. با این حال، کاپو پیش بینی می‌کند که بیت کوین بیش از ۴۰۰ درصد تا قبل از پایان سال افزایش قیمتی داشته باشد.

“پس از این دوره تثبیت و درجا زدن، ما آخرین حماسه قیمتی را تا دسامبر شاهد خواهیم بود که در آن ارزش بیت کوین به بیش از ۲۰۰۰۰۰ دلار خواهد رسید. آلتکوین‌ها احتمالاً همچنان عملکردی بهتری را نسبت به بیت کوین از خود به نمایش خواهند گذاشت و احتمالاً تا قبل از پایان چرخه، بیت کوین جایگاه خود را از دست خواهد داد.”

نوشته پیش بینی ادامه چرخه بیت کوین و معرفی ۲ آلتکوین ناشناخته اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا