اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی روند صعودی و سقف قیمتی کاردانو (ADA)

پیش بینی سقف قیمتی کاردانو

بنجامین کوین (Benjamin Cowen)، تحلیلگر بازار رمزارزها، نظر خود را درباره سقف قیمتی کاردانو (Cardano) و روند صعودی که فکر می‌کند این رقیب اتریوم (Ethereum) در این چرخه بازار خواهد دید، به اشتراک می‌گذارد.

کوین خاطرنشان می‌کند که اگرچه به طور کلی انتظار می‌رود که اکثر آلتکوین‌ها در طی این چرخه صعودی افزایش قیمتی قابل توجهی داشته باشند، اما مهم است که این رمزارزها نسبت به بیت کوین (Bitcoin) عملکرد بهتری از خود نشان دهند یا خیر.

“اگر یک آلتکوین نتواند از بیت کوین بهتر عمل کند، نگه داشتن آن هیچ فایده ای ندارد. آیا کاردانو می‌تواند از بیت کوین بهتر عمل کند… تا به اینجای چرخه که توانسته است.”

اهداف قیمتی

حتی با وجود اینکه کاردانو در حال حاضر در مرحله تثبیت و درجا زدن می‌باشد و در ۱۲ ماه گذشته بیش از ۳۰۰۰ درصد رشد داشته است، کوین معتقد است که این بستر قرارداد هوشمند ممکن است بیش از ۵۰۰ درصد دیگر از قیمت فعلی ۱.۶۴ دلار خود در طی چرخه بازار کنونی افزایش یابد.

“در نگاهی کلی به کاردانو، من تمام این حرکات را هنوز یک بخش از روند طولانی مدت می‌دانم. اکنون خرید کاردانو در قیمت ۱.۳۷ دلار بسیار ریسکی‌تر از خرید آن در قیمت ۰.۰۲ دلار است… اما در روند طولانی مدت، من فکر می‌کنم کاردانو همچنان راه زیادی در پیش دارد. به نظر من ۱.۳۷ دلار به هیچ وجه سقف قیمتی نمی‌باشد. قله‌های بازار معمولا چنین شکلی ندارند.

من فکر می‌کنم در طی این چرخه بازار خیلی بالاتر از سطح قیمتی حال حاضر، پیش خواهیم رفت. اگر بخواهم یک هدف قیمتی برای آن تعیین کنم، جایی بین ۵ تا ۱۰ دلار حدس من است.”

اگرچه کوین انتظار دارد قیمت دلاری کاردانو همچنان افزایش یابد، به خصوص پس از آنکه جنب و جوش فعلی اتریوم مقداری کم شود، این معامله‌گر هشدار می‌دهد که ممکن است در طول صعود این رمزارز برگشت‌های بسیار تند و خشنی وجود داشته باشد.

“من همچنین می‌توانم به شما بگویم که مسیر رسیدن به این اهداف، مسیری دیوانه کننده خواهد بود و ما نمی‌توانیم مستقیم به آن سطوح برویم. احتمالاً در این مسیر برخی برگشت‌های قیمتی مهم را خواهیم داشت.”

نوشته پیش بینی روند صعودی و سقف قیمتی کاردانو (ADA) اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا