اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی عملکرد بیت کوین و اتریوم در ادامه سال ۲۰۲۱ از نظر رائول پال

پیش بینی عملکرد بیت کوین و اتریوم در ادامه سال ۲۰۲۱

رائول پال (Raoul Pal)، صاحب نظر و سرمایه گذار بزرگ حوزه رمزارز، پیش بینی خود در خصوص چگونگی عملکرد بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) در مقابل دیگر دارایی‌ها را در ادامه سال جاری بیان کرده است.

رائول پال، مدیر اجرایی سابق گلدمن ساکس (Goldman Sachs)، در سری پست‌های توییتری خود بار دیگر این دیدگاه را که بیت کوین “یک سیاهچاله بسیار بزرگ است” و بازار رمزارز سرمایه وارد شده در دیگر کلاس‌های دارایی را به درون خود جذب خواهد کرد را مطرح نموده است.

پال عملکرد بیت کوین و اتریوم را با تمام دارایی‌های قابل معامله از ابتدای سال ۲۰۲۱ تا کنون مقایسه کرده و در این میان به برتری نامتقارن قابل توجه دارایی‌های رمزارز بزرگ، از نظر ارزش بازار، اشاره نموده است:

” شاخص اس‌اندپی ۵۰۰ (S&P 500) +۱۱.۵ درصد، شاخص نزدک (NASDAQ) ۷.۸۴+ درصد، نفت +۳۱ درصد، طلا -۶.۸۶ درصد، مس +۲۶.۲۹ درصد، گندم +۱۵.۷۵ درصد، شاخص دلار (DXY) ۱.۴۶+ درصد، سیستم تبادل انتشار اتحادیه اروپا (EU ETS) ۴۹.۲ درصد، الوار ۱۳۰+، ترازنامه فدرال رزرو (Fed B/S) +۶ درصد.

بیت کوین ۹۵.۸۷ درصد، اتریوم ۲۷۴.۷۵ درصد.”

به گفته پال حتی زمانی که تمام ریسک‌هایی که یک سرمایه گذار با ورود به بازار رمزارز متحمل خواهد شد را در نظر بگیریم، باز هم بازار رمزارز هر دارایی و بازار دیگری را تحت الشعاع خود قرار می‌دهد.

“همچنین در صورتی که حجم و ریسک سرمایه گذاری در این دارایی‌ها را نیز لحاظ کنیم، باز هم رمزارزها پیروز این میدان خواهند بود.

چه این موضوع را دوست داشته باشید و چه نداشته باشید، این بهترین معامله‌ای می‌توانست باشد که طی ۱۲ ماه گذشته انجام داده‌اید.

بیت کوین تا ۱۳۸۶ درصد رشد را از پایین‌ترین سطح قیمت در ماه مارس ۲۰۲۰ تجربه کرده است.

اتریوم نیز تا ۲۹۸۵ درصد رشد را از پایین‌ترین سطح خود در ماه مارس ۲۰۲۰ شاهد بوده است.”

پال باور دارد که بیت کوین و اتریوم همچنان برترین سرمایه‌گذاری‌ها در میان دارایی‌های با ارزش با ارزش بازار بالا را در اختیار خواهند داشت.

“تئوری من این است که هیچ سرمایه گذاری دیگری در سال جاری نخواهد توانست عملکرد بهتری از رمزارزها را به نمایش بگذارد و این بازار هر روز سهم بیشتری را از دیگر دارایی‌ها جذب خواهد نمود.”

نظرات پال با صحبت‌هایی که پیش‌تر مطرح کرده بود سازگاری دارد. وی پیش‌تر گفته بود که در مقایسه با دارایی‌های رمزارز اینطور به نظر خواهد رسید که سایر سرمایه گذاری‌ها تلف کردن وقت بوده‌اند.

نوشته پیش بینی عملکرد بیت کوین و اتریوم در ادامه سال ۲۰۲۱ از نظر رائول پال اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا