تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

لورس :پیش خرید و پیش فروش همستر (HMSTR) در صرافی کوکوین

 • کد خبر : 2641622
 • ۰۱ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۰
لورس :پیش خرید و پیش فروش همستر (HMSTR) در صرافی کوکوین
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

در روزهای اخیر با انتشار خبری مبنی بر پیش فروش همستر در پری مارکت کوکوین، شور و هیجان بین طرفداران بازی همستر کامبت افزایش پیدا کرد. همستر کمبات یک بازی مبتنی بر بلاکچین و رمز ارز است که در پلتفرم تلگرام ارائه شده است و بازیکنان می ‌توانند با ضربه زدن روی صفحه، سکه جمع کنند. این بازی بلاکچینی بسیار ساده است و به همین دلیل افراد زیادی با هدف کسب سود به آن روی آوردند. از آنجایی که، شایعه هایی مبنی بر بی ارزش بودن توکن های همستر وجود دارد، فعالان این بازی با لیست شدن توکن (HMSTR) در پری مارکت کوکوین به آینده این پروژه امیدوار شدند.
خبر پیش فروش همستر کامبت در پری مارکت کوکوین در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۴ صرافی کوکوین خبر پیش فروش همستر را در وب سایت رسمی خود (hamster kombat in pre market) منتشر کرد:
کاربر گرامی کوکوین،
با هیجان اعلام می‌ کنیم که جدیدترین عضو پری مارکت کوکوین، همستر کامبت (HMSTR) است. همستر کامبت یک بازی کلیکر جدید و جذاب است که با حالت چندنفره (PvP) ، رقابتی هیجان‌ انگیز را به ارمغان می ‌آورد.
افرادی که از طریق بازی همستر کمبات، موفق به جمع کردن سکه های همستر شده اند، می توا..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

در روزهای اخیر با انتشار خبری مبنی بر پیش فروش همستر در پری مارکت کوکوین، شور و هیجان بین طرفداران بازی همستر کامبت افزایش پیدا کرد. همستر کمبات یک بازی مبتنی بر بلاکچین و رمز ارز است که در پلتفرم تلگرام ارائه شده است و بازیکنان می ‌توانند با ضربه زدن روی صفحه، سکه جمع کنند. این بازی بلاکچینی بسیار ساده است و به همین دلیل افراد زیادی با هدف کسب سود به آن روی آوردند. از آنجایی که، شایعه هایی مبنی بر بی ارزش بودن توکن های همستر وجود دارد، فعالان این بازی با لیست شدن توکن (HMSTR) در پری مارکت کوکوین به آینده این پروژه امیدوار شدند.

خبر پیش فروش همستر کامبت در پری مارکت کوکوین

در تاریخ ۱۰ ژوئن ۲۰۲۴ صرافی کوکوین خبر پیش فروش همستر را در وب سایت رسمی خود (hamster kombat in pre market) منتشر کرد:

کاربر گرامی کوکوین،

با هیجان اعلام می‌ کنیم که جدیدترین عضو پری مارکت کوکوین، همستر کامبت (HMSTR) است. همستر کامبت یک بازی کلیکر جدید و جذاب است که با حالت چندنفره (PvP) ، رقابتی هیجان‌ انگیز را به ارمغان می ‌آورد.

افرادی که از طریق بازی همستر کمبات، موفق به جمع کردن سکه های همستر شده اند، می توانند در معاملات توکن همستر در بازار پیش از عرضه آن شرکت کنند.

پری مارکت کوکوین چیست؟

پری مارکت (Pre-Market) بازاری نوظهور در صرافی پری مارکت است که به کاربران امکان می‌ دهد توکن‌ های جدید را قبل از عرضه رسمی در صرافی معامله کنند. در این نوع معاملات، کاربران می ‌توانند سفارش ‌های خرید یا فروش را برای توکن مورد نظر خود با قیمت ‌های پیشنهادی ثبت کنند. این سفارشات تا زمان لیست شدن رسمی توکن در صرافی انباشته می ‌شوند. پس از لیست شدن، سفارشات جمع آوری شده با قیمت‌ های بازار مطابقت داده شده و معاملات به طور خودکار انجام می‌ شوند.

تاثیر پیش فروش همستر در قیمت اولیه توکن

معاملات پیش ‌بازار نشان ‌دهنده‌ تمایل و تقاضای اولیه‌ خریداران برای توکن همستر است. اگر این تقاضا بالا باشد، می تواند به افزایش قیمت اولیه توکن منجر شود. از طرفی معاملات پیش ‌بازار نقدینگی اولیه ‌ای برای توکن همستر ایجاد می‌ کند. این نقدینگی می ‌تواند به ثبات قیمت توکن در زمان عرضه اولیه کمک کند.

همانطور که حمایت طرفداران نات کوین در پیش ‌فروش پری ‌مارکت بای ‌بیت، به افزایش قیمت نات کوین در زمان لیست شدن آن کمک کرد.

اما توجه به این نکته، حائز اهمیت است که قیمت نهایی توکن همستر (HMSTR)، تحت تاثیر عوامل متعدد دیگری مانند عملکرد کلی بازار، اخبار و رویدادهای مربوط به پروژه و استراتژی ‌های بازاریابی تیم توسعه دهنده نیز قرار می ‌گیرد. بازار ارزهای دیجیتال به طور ذاتی نوسانات بالایی دارد و هیچ تضمینی وجود ندارد که قیمت توکن همستر در زمان عرضه اولیه، دقیقا همان قیمتی باشد که در معاملات پیش بازار معامله شده است.

مزایای پیش فروش همستر در پری مارکت کوکوین

پری مارکت کوکوین به دلیل مزایایی که دارد می ‌تواند فرصتی جذاب برای معامله ‌گران با تجربه باشد که به دنبال کسب سود از بازار ارزهای دیجیتال هستند. برخی از مهم ترین مزایای پیش فروش همستر در پری مارکت برای برای علاقه ‌مندان به این پروژه و سرمایه‌ گذاران آن عبارت است از:

 • امکان کسب سود بیشتر: کاربران می توانند قبل از عرضه رسمی، توکن‌ های همستر را با قیمت اولیه مناسب معامله کنند و از این طریق پتانسیل کسب سود خود را افزایش دهند.
 • مشارکت در پروژه: با خرید همستر در پری مارکت، کاربران می توانند از پروژه همستر کمبات و جامعه بازی های آن حمایت کنند.
 • پتانسیل رشد زیاد: اگر بازی همستر کامبت از چیزی که هست محبوب تر شود و تعداد کاربران آن افزایش پیدا کند، تقاضا برای توکن همستر نیز می تواند افزایش یابد و قیمت آن رشد زیادی را تجربه کند.
 • بهره مندی از جوایز و مزایا: صرافی کوکوین ممکن است برای تشویق کاربران به معامله همستر در پری مارکت، جوایز و مزایایی مانند تخفیف در کارمزد معاملات یا توکن های رایگان ارائه دهد.

آموزش خرید و فروش همستر در پری مارکت کوکوین

برای پیش خرید همستر از پری مارکت، ابتدا باید در صرافی کوکوین حساب کاربری داشته باشید. اگر هنوز حساب کاربری ندارید، می توانید به وب سایت کوکوین (kucoin.com) مراجعه کرده و ثبت نام کنید. برای ثبت نام باید آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید و احراز هویت دو عاملی (۲FA) را نیز فعال کنید. سپس مراحل زیر را به دقت دنبال کنید:

همستر کامبت در پری مارکت کوکوین

مرحله اول – ورود به بازار پری مارکت در کوکوین

برای معامله در پری مارکت کوکوین روی لینک زیر کلیک کنید.

pre market hmstr

مرحله دوم – انتخاب همستر در پری مارکت

توکن همستر را انتخاب کنید.

مرحله سوم – ثبت سفارش خرید یا فروش همستر

در این مرحله باید سفارش خرید یا فروش خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که دو روش برای ثبت سفارش در پری مارکت کوکوین وجود دارد:

 • ایجاد سفارش جدید (Maker)

سفارش گذاران میکر با ثبت سفارش ‌های خرید یا فروش با قیمتی متفاوت از قیمت فعلی بازار، به ایجاد عمق و پویایی در بازار کمک می ‌کنند. این نوع سفارش‌ ها، مبنای معاملات بعدی را تشکیل می ‌دهند و به تثبیت قیمت ‌ها و کاهش نوسانات کمک می ‌کنند.

 • انتخاب از سفارشات موجود (Taker)

سفارش گذاران تیکر از نقدینگی موجود در بازار استفاده می ‌کنند. آنها به دنبال انجام معاملات سریع و بدون معطلی هستند و به همین دلیل، سفارش ‌های خود را با قیمت ‌های فعلی بازار ثبت می کنند. این نوع سفارش ‌ها، معاملات را به جریان می ‌اندازند و به افزایش حجم معاملات کمک می ‌کنند.

برای ثبت سفارش خرید همستر:

  • میزان و قیمت دلخواه خود را برای خرید همستر وارد کنید.
  • دارایی لازم (معادل ارزش سفارش) را به عنوان وثیقه تأمین کنید.
  • سفارش خود را تأیید کنید.
  • منتظر بمانید تا یک سفارش فروش مطابق با قیمت و میزان سفارش شما ثبت شود.
  • پس از تکمیل معامله توسط فروشنده، توکن ‌های همستر را دریافت می ‌کنید. در صورتی که فروشنده در زمان تعیین‌ شده، توکن ‌ها را تحویل ندهد، علاوه بر برگشت وثیقه، غرامت نیز دریافت خواهید کرد.

برای ثبت سفارش فروش همستر:

  • از لیست سفارشات موجود، سفارش فروش توکن همستر را انتخاب کنید.
  • وثیقه لازم را تضمین و سفارش را تأیید کنید.
  • توکن ‌های خود را انتقال دهید. به خاطر داشته باشید که موظف هستید توکن ‌های همستر را در بازه زمانی توافق ‌شده تحویل دهید. در غیر این صورت وثیقه خود را از دست خواهید داد.

نحوه محاسبه کارمزد معاملات همستر در پری مارکت کوکوین

به طور معمول، کارمزد معاملات در پری مارکت کوکوین با فرمول زیر محاسبه می‌شود:

۲.۵ درصد * کل مبلغ معامله = کارمزد معاملات

در صورتی که خریدار یا فروشنده نتواند در زمان تعیین ‌شده، توکن همستر یا تتر را تحویل دهد، صرافی کوکوین کارمزد تسویه حساب دریافت می‌ کند. این کارمزد از وثیقه (Collateral) که در ابتدای معامله بلوکه می‌ شود، کسر خواهد شد.

توجه:

 • سفارش‌هایی که تکمیل نمی‌ شوند، مشمول کارمزد نمی‌ شوند.
 • کارمزد معاملات پری مارکت، با کارمزد معاملات عادی (اسپات) در صرافی کوکوین متفاوت است.

زمان بندی معاملات پری مارکت برای همستر

در حال حاضر صرافی کوکوین در ارتباط با پیش فروش همستر در پری مارکت؛ جزییات زیادی را به کاربران خود ارائه نکرده است اما سفارشات پری مارکت در صورت تأخیر یا لغو لیست شدن توکن به شرح زیر خواهد بود:

 • تأخیر لیست شدن توکن همستر: سفارشات تکمیل‌ شده معتبر باقی می ‌مانند. زمان تحویل جدید، توسط کوکوین اعلام خواهد شد. سفارشات تکمیل ‌نشده در صورت بسته شدن پری مارکت لغو می ‌شوند.
 • لغو لیست شدن توکن همستر: تمام سفارشات باطل می‌ شوند. وجوه بلوکه ‌شده به دلیل معاملات پری مارکت، معمولاً ظرف یک روز کاری به حساب معاملاتی کاربر بازگردانده می ‌شود. کارمزدی برای معاملات نیز دریافت نخواهد شد.

جمع بندی

معامله گران با شرکت در معاملات پری مارکت همستر می توانند در تعیین قیمت توکن نقش داشته باشند. اما نباید فراموش کرد که پیش فروش همستر در پری مارکت کوکوین می ‌تواند به عنوان یک شاخص اولیه برای سنجش تمایل بازار به توکن همستر تلقی شود، اما به تنهایی نمی ‌تواند قیمت همستر در کوکوین را در زمان عرضه رسمی پیش ‌بینی کند.

نوشته پیش خرید و پیش فروش همستر (HMSTR) در صرافی کوکوین اولین بار در صرافی آنلاین اریترون. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2641622

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها