تاریخ : سه شنبه, ۲ مرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 23 July , 2024
0

لورس :پیکسل تپ چیست؟ آموزش کامل بازی PixelTap

 • کد خبر : 2641609
 • ۰۱ تیر ۱۴۰۳ - ۲۱:۳۰
لورس :پیکسل تپ چیست؟ آموزش کامل بازی PixelTap
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

بازی پیکسل تپ (PixelTap) یکی از محبوب ترین بازی های چند وقت اخیر است که به عنوان انقلابی در دنیای بازی و امور مالی غیرمتمرکز به شمار می رود. این بازی توسط شرکت پیکسل ورس طراحی و تولید شده است.
اگر شما می دانید که تپ سواپ چیست به احتمال قوی با پیکسل ورس هم آشنا هستید. زیرا هر دو در حال حاضر از بازی های ترند تلگرامی هستند. البته بازی پیکسل تپ در مقایسه با تپ سواپ، بیشتر به یک بازی شباهت دارد و بازیکنان علاوه بر ضربه زدن روی صفحه برای جمع کردن سکه، تعامل بیشتری با بازی دارند و می توانند در رقابت های مختلفی شرکت کنند.
پیکسل تپ چیست؟ پیکسل ‌ورس یک پروژه ترکیبی بازی ‌سازی (gamify) و امور مالی اجتماعی (socialfi) است که هیجان بازی ‌های نوبت به نوبت مبتنی بر ماموریت (quest-based battle game) را با قابلیت ‌های پیشرفته فناوری بلاکچین ادغام می کند. این پلتفرم برای ارائه یک تجربه بازی یکپارچه و فراگیر طراحی شده است و ترکیبی منحصر به فرد از سرگرمی، تعامل اجتماعی و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را ارائه می ‌دهد.

ویژگی‌ های اصلی پیکسل تپ چیست؟ پیکسل تپ در حال حاضر بین کاربران ارز دیجیتال و گیمرها بسی..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

بازی پیکسل تپ (PixelTap) یکی از محبوب ترین بازی های چند وقت اخیر است که به عنوان انقلابی در دنیای بازی و امور مالی غیرمتمرکز به شمار می رود. این بازی توسط شرکت پیکسل ورس طراحی و تولید شده است.

اگر شما می دانید که تپ سواپ چیست به احتمال قوی با پیکسل ورس هم آشنا هستید. زیرا هر دو در حال حاضر از بازی های ترند تلگرامی هستند. البته بازی پیکسل تپ در مقایسه با تپ سواپ، بیشتر به یک بازی شباهت دارد و بازیکنان علاوه بر ضربه زدن روی صفحه برای جمع کردن سکه، تعامل بیشتری با بازی دارند و می توانند در رقابت های مختلفی شرکت کنند.

پیکسل تپ چیست؟

پیکسل ‌ورس یک پروژه ترکیبی بازی ‌سازی (gamify) و امور مالی اجتماعی (socialfi) است که هیجان بازی ‌های نوبت به نوبت مبتنی بر ماموریت (quest-based battle game) را با قابلیت ‌های پیشرفته فناوری بلاکچین ادغام می کند. این پلتفرم برای ارائه یک تجربه بازی یکپارچه و فراگیر طراحی شده است و ترکیبی منحصر به فرد از سرگرمی، تعامل اجتماعی و امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را ارائه می ‌دهد.

ویژگی‌ های اصلی پیکسل تپ چیست؟

پیکسل تپ در حال حاضر بین کاربران ارز دیجیتال و گیمرها بسیار محبوب شده است. برخی از دلایل محبوبیت این بازی عبارت است از:

بازی نبردی مبتنی بر ماموریت در دنیای سایبرپانک

پیکسل تپ حول محور یک بازی روایت ‌محور در دنیای سایبر پانک جریان دارد. سایبر پانک ژانری از داستان ‌های علمی تخیلی است که به کاوش در دنیایی آینده ‌نگرانه و اغلب دیستوپیایی (ضد آرمان شهر) می ‌پردازد که در آن فناوری پیشرفته با مسائل اجتماعی و اخلاقی پیچیده در هم آمیخته است. بازیکنان به ماموریت های مختلف می‌روند، در نبردها شرکت می ‌کنند و یک دنیای مجازی را کاوش می کنند که مملو از چالش ‌ها و پاداش ‌ها است.

ادغام بازی سازی و امور مالی اجتماعی

پیکسل‌ تپ نه تنها روی بازی تمرکز می ‌کند، بلکه عناصر امور مالی اجتماعی را نیز در خود جای داده است. بازیکنان می ‌توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند، انجمن تشکیل دهند و در رویدادهای جامعه ‌محور شرکت کنند.

ادغام بلاکچین و ان اف تی (NFT)

یکی از ویژگی ‌های کلیدی پیکسل ‌تپ، استفاده از فناوری بلاکچین و توکن‌ های غیرمثلی یا ان اف تی است. بازیکنان می ‌توانند دارایی ‌های منحصر به ‌فرد درون بازی را معامله کنند و از آنها کسب درآمد داشته باشند. این ویژگی شفافیت، امنیت و یک بازار غیرمتمرکز را برای تمامی تراکنش ‌ها فراهم می‌ سازد.

معرفی توکن PIXF

یکی از سوالات اصلی در مورد بازی پیکسل تپ این است که اصلا توکن پیکسل تپ چیست؟ توکن PIXFI ستون اصلی اکوسیستم پیکسل ‌ورس است و به عنوان رمزارز درون بازی کاربردهای مختلفی دارد که عبارت است از: تسهیل تراکنش‌ های NFT و عمل به عنوان توکن گس در بلاکچین اختصاصی پیکسل تپ (Pixelchain)

علاوه بر این، PIXFI یک توکن حاکمیتی است که به بازیکنان اجازه می‌ دهد تا پاداش کسب کرده و در فرآیند تصمیم گیری مشارکت کنند.

کل عرضه پیکسل تپ ۵,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ توکن است و تعداد آن از طریق توکن سوزی در طول زمان کاهش پیدا خواهد کرد. این فرآیند به حفظ ارزش پیکسل تپ در آینده کمک می کند.

قیمت توکن پیکسل تپ

در حال حاضر، توکن پیکسل تپ (PIXFI) به طور رسمی لیست نشده است و قیمتی در صرافی‌ های ارز دیجیتال ندارد. اما برخی از تحلیلگران ارز دیجیتال معتقد هستند که قیمت توکن پیکسل تپ بعد از لیست شدن در صرافی ها مانند قیمت نات کوین، روند رو به رشدی خواهد داشت. برخی از دلایل آنها برای این تحلیل عبارت است از:

 • عرضه کل PIXFI به ۵ میلیارد واحد محدود شده است؛ این موضوع می ‌تواند به نفع ثبات قیمت آن عمل کند.
 • توکن پیکسل تپ کاربردهای زیادی در بازی دارد و بازیکنان از توکن های خود برای ارتقای شخصیت، خرید آیتم، مبادله و … استفاده می کنند. این تقاضا برای توکن می ‌تواند به افزایش قیمت آن کمک کند.
 • پیکسل تپ از پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک بازی محبوب برخوردار است. با افزایش تعداد بازیکنان، تقاضا برای PIXFI نیز افزایش خواهد یافت و به تبع آن، قیمت توکن نیز رشد می کند.

با این حال، توجه به این نکته ضروری است که بازار ارزهای دیجیتال به شدت نوسانی است و هیچ تضمینی برای قیمت PIXFI در آینده وجود ندارد.

آموزش بازی پیکسل تپ

بازی پیکسل تپ رابط کاربری آسانی دارد، به طوری که حتی اگر قبلا تجربه بازی های تلگرامی را نداشته باشید، صرفا با مطالعه راهنمای زیر می توانید در بازی پیکسل تپ به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید. برای شروع بازی مراحل زیر را دنبال کنید:

بات پیکسل تپ (@pixelversexyzbot) را در تلگرام اجرا کنید و روی start کلیک کنید.

استارت ربات پیکسل تپ

روی Launch bot کلیک کنید تا بازی شروع شود.

شروع بازی پیکسل تپ

معرفی گزینه ‌ها و امکانات ربات پیکسل تپ

ربات پیکسل تپ مانند سایر بازی های تپ تو ارن گزینه های مختلفی دارد که در ادامه به بررسی هر کدام از آنها می پردازیم:

بخش Earn

بخش Earn در واقع همان صفحه اول بازی پیکسل تپ یا داشبورد اصلی است. برای جمع کردن سکه های درون بازی کافی است که به طور مکرر روی دکمه زرد بزرگ وسط صفحه ضربه بزنید. همچنین می توانید با استفاده از دکمه Claim هر ۸ ساعت یک بار، سکه دریافت کنید.

بخش earn در پیکسل تپ

بخش Balance

بخش Balance یا «موجودی» به شما نشان می ‌دهد که در حال حاضر چه تعداد سکه پیکسل تپ در حساب خود دارید.

بخش موجودی در پیکسل تپ

بخش Daily Income

بخش Daily Income یا «درآمد روزانه» نشان دهنده تعداد سکه هایی است که می توانید به طور روزانه و بدون انجام هیچ اقدامی به دست آورید. این میزان سکه با ارتقای سطح بازی و جمع آوری کارت ‌های خاص افزایش پیدا می کند.

بخش درآمد روزانه در پیکسل تپ

بخش Invite

بخش Invite در ربات پیکسل تب، فرصتی عالی برای به اشتراک گذاشتن این بازی جذاب با دوستان و کسب جوایز ارزشمند است. با استفاده از این قابلیت، می ‌توانید دوستان خود را به پیکسل تب دعوت کرده و به ازای هر دوست جدید، پاداش ‌های ویژه ‌ای دریافت کنید. میزان پاداش برای هر دعوت جدید، به نوع حساب تلگرام شما بستگی دارد:

 • کاربران عادی تلگرام: با دعوت از هر دوست جدید، ۲,۰۰۰ سکه PIXFI دریافت خواهید کرد.
 • کاربران تلگرام پریمیوم: با دعوت از هر دوست جدید، ۱۰,۰۰۰ سکه PIXFI دریافت خواهید کرد.

برای استفاده از قابلیت Invite در ربات پیکسل تب، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • روی گزینه‌ Invite در پیکسل تپ کلیک کنید.
 • کد دعوت منحصر به فرد خود را دریافت کنید.
 • کد دعوت خود را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
 • از دوستان خود بخواهید که با استفاده از کد دعوت شما به بازی ملحق شوند.

دعوت از دوستان در pixceltap

بخش Fight

کاربران می توانند با کلیک روی بخش Fight با سایر بازیکنان وارد رقابت مستقیم شوند. برای موفقیت در نبرد، باید ربات خود را ارتقاء داده و از قویترین تجهیزات و کارت‌ ها برای پیروزی در نبرد استفاده کنید. نحوه بازی پیکسل تپ به این صورت است که باید پس از ورود به مسابقه روی بخش‌ هایی از صفحه بازی که برای شما مشخص می شود کلیک کنید تا به ربات رقیب شما ضربه وارد شود. در صورتی که شما زودتر موفق به انجام این کار شوید و انرژی رقیب خود را به صفر برسانید، برنده بازی خواهید شد.

در صورتی که تعداد سکه های شما برای این بخش کافی نباشد با تصویر زیر روبرو خواهید شد.

بخش fight در پیکسل تپ

بخش Top

در بخش Top در پیکسل تپ، می ‌توانید لیستی از ۱۰ کاربر برتر بازی را مشاهده کنید که در صدر جدول دعوت ‌ها یا ریفرال ‌ها قرار گرفته ‌اند. هر هفته، جایزه ۱۰ میلیارد سکه ‌ای به برترین کاربر از نظر تعداد دعوت ‌ها در این بخش تعلق می ‌گیرد.

بخش top در پیکسل تپ

بخش Rewards

در این بخش از بازی پیکسل تپ با وارد کردن کارت‌ های روزانه، می توانید مقداری سکه بدست آورید. پاداش ها به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

بخش reward در پیکسل تپ

Daily Combo : هر روز باید ۴ کاراکتر را به درستی حدس بزنید تا حداکثر پاداش نمایش داده شده روی این صفحه را دریافت کنید.

Daily Rewards: پاداش روزانه از سوی بازی پیکسل تپ به کاربران است.

بخش پاداش روزانه در پیکسل تپ

چگونه در پیکسل تپ توکن‌ های بیشتری کسب کنیم؟

برای بدست آوردن توکن‌ های بیشتر PIXFI در پیکسل تپ، می ‌توانید در فعالیت‌ های مختلف درون بازی شرکت کنید که برای پاداش دادن به مشارکت فعال و تعامل با جامعه طراحی شده ‌اند. در ادامه به برخی از این فعالیت ها اشاره می کنیم:

شرکت در کمپین بازی برای دریافت ایردراپ

کمپین بازی برای دریافت ایردراپ پیکسل تپ، ۱۰ میلیون توکن پیکسل تپ را بین بازیکنان فعال و مشارکت کننده توزیع می کند. برای واجد شرایط بودن و جمع آوری امتیاز، باید در فعالیت‌ های مختلف درون بازی مانند نبردهای تیمی شرکت کنید.

دعوت از دوستان

با دعوت از دوستان برای پیوستن به بازی، نه تنها جامعه پیکسل تپ را گسترش می دهید بلکه برای این معرفی، امتیاز کسب خواهید کرد.

خرید و فروش در بازار پیکسل تپ

با تجارت NFT و سایر دارایی‌ های درون بازی، به طور فعال در بازار پیکسل تپ می توانید تعداد سکه های خود را افزایش دهید.

تکمیل ماموریت ‌ها و فعالیت ‌های روزانه

با شرکت در ماموریت ‌های روزانه و سایر فعالیت ‌های درون بازی پیکسل تپ مانند دنبال کردن کانال ‌های دیسکورد، تلگرام و اکانت‌ های توییتر (ایکس) پیکس تپ، می توانید سکه های بیشتری بدست آورید.

ایردراپ پیکسل ورس

ایردراپ پیکسل تپ فرصتی هیجان انگیز برای کاربران این بازی بلاکچینی است تا توکن ‌های PIXFI را به طور رایگان دریافت کنند. طبق اعلام رسمی بازی، این ایردراپ عمدتاً بر اساس تعداد بردهای هر کاربر در نبردها توزیع خواهد شد. به عبارت دیگر، هر چه در میدان نبرد، پیکسل تپ پیروزهای بیشتری کسب کنید، توکن ‌های بیشتری در ایردراپ نصیب شما خواهد شد.

در این نبردها، سکه ‌های بازی نقشی کلیدی ایفا می‌ کنند. شما می‌ توانید از این سکه‌ ها برای خرید ربات و ارتقای آنها استفاده کنید. ربات‌ های قدرتمندتر شانس شما را برای پیروزی در نبردها افزایش می‌ دهند و در نتیجه شما می توانید در ایردراپ تعداد سکه های بیشتری بدست آورید.

وایت پیپر پیکسل تپ

وایت پیپر پیکسل تپ (pixeltap whitepaper) به این سوال که پیکسل تپ چیست و چه راهی پیش رو دارد به خوبی جواب داده است. اما جای تعجب دارد که در مورد برخی موضوعات مهم، شفاف سازی نکرده است. برای مثال هیچکس به درستی نمی داند پیکسل تپ روی کدام بلاکچین عرضه می ‌شود؟ زیرا در وایت پیپر هیچ توضیحی درباره بلاکچین میزبان وجود ندارد.

تیم توسعه دهنده پیکسل تپ

بازی پیکسل تپ حاصل تلاش تعداد زیادی متخصص در حوزه بلاکچین و بازی است. برخی از اعضای تیم که نقش مهمی در موفقیت پروژه دارند به شرح زیر است:

volgin kirill – مدیرعامل

کیریل یک کارآفرین موفق است که با راه اندازی Step App به شهرت رسیده است. Step App یک پروژه‌ نوآورانه است که تناسب اندام را با فناوری بلاکچین ادغام می ‌کند.

Mahamadou Luc Cisse – مدیر ارشد بازاریابی

Mahamadou یک بازاریاب و استراتژیست بسیار موفق است که به خاطر نقش خود به عنوان مدیر ارشد استراتژی در Cross The Ages، یک بازی کارتی تجارت پذیر پیشرو در حوزه وب ۳، شناخته می شود.

Kori Leon – مدیر ارشد فروش

کوری کارآفرینی متخصص در توسعه کسب و کار و استراتژی‌ های ورود به بازار برای پروژه ‌های ارز دیجیتال است. او پلتفرم Binance NFT را راه اندازی و بخش توسعه‌ کسب و کار را در Trust Wallet تأسیس کرد. آخرین نقش او مدیر ارشد لیستینگ در صرافی Binance بوده است.

آیا پیکسل تپ کلاهبرداری است؟

در حال حاضر، به طور قطعی نمی ‌توان گفت که پیکسل تپ کلاهبرداری است یا خیر. زیرا پیکسل تپ مانند بازی همستر یک پروژه نسبتاً جدید است و هنوز در مراحل اولیه توسعه خود قرار دارد و هیچ مدرک قطعی مبنی بر کلاهبرداری بودن پیکسل تپ وجود ندارد. علاوه بر این، تیم توسعه دهنده این بازی، به طور فعال در حال به روز رسانی و بهبود آن هستند و به نظر می ‌رسد که در مسیر راه اندازی و توسعه بازی پیکسل تپ بسیار جدی هستند.

با این حال، برخی از نشانه ‌های هشدار دهنده نیز وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال، توکن PIXFI هنوز به طور رسمی لیست نشده و قیمتی در صرافی ‌های ارز دیجیتال ندارد. این موضوع می‌ تواند نشان دهنده عدم شفافیت در پروژه باشد. به طور کلی، برای تعیین اینکه آیا پیکسل تپ کلاهبرداری است یا خیر، به اطلاعات و شواهد بیشتری نیاز است.

بنابراین باید گفت که این مطلب صرفا جنبه آموزشی دارد و پیشنهادی برای فعالیت در بازی پیکسل تپ نمی باشد.

جمع بندی

پیکسل تپ یک بازی تلگرامی با هدف سرگرمی و کسب درآمد است. شما می توانید در پیکسل تپ از طریق ضربه زدن روی صفحه یا رقابت با سایر بازیکنان سکه جمع کنید. اگر به دنبال کسب درآمد از ارزهای دیجیتال هستید اما به ترید کردن علاقه ای ندارید، بازی کردن می تواند یک گزینه جذاب برای شما باشد. اما فراموش نکنید که هیچ تضمینی برای لیست شدن پیکسل تپ و کسب سودهای آنچنانی از آن وجود ندارد.

نظر شما در مورد بازی پیکسل تپ چیست؟ آیا آینده روشنی پیش رو دارد؟

نوشته پیکسل تپ چیست؟ آموزش کامل بازی PixelTap اولین بار در صرافی آنلاین اریترون. پدیدار شد.

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2641609

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها