اخبار ارز دیجیتال

چارلز هاسکینسون چگونه به یک میلیاردر تبدیل شد؟

خالق کاردانو اکنون یک میلیاردر شده است!

پس از سال پرتلاطم ۲۰۲۱ برای بازار رمزارزها، خالق کاردانو (Cardano)، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)‌ می گوید که او اکنون یک میلیاردر است.

در یک مصاحبه جدید، هاسکینسون در مورد موضوعات مختلف، از افت شدید رمزارزها در این هفته گرفته تا مقررات جدید چین بحث می‌کند.

هاسکینسون یکی از اولین توسعه دهندگان رمزارزها است، وی از بنیانگذاران اتریوم (Ethereum) و بنیانگذار IOHK (اینپوا اوتپوت هنگ کنگ)، شرکت ایجاد کننده و توسعه دهنده کاردانو است.

وقتی مدیرعامل IOHK پرسیده شد که میلیاردر شدن چگونه است، می‌گوید ابتدا در سال ۲۰۱۷ بود که تقریبا میلیاردر شد.

“من از زمانی که اولین شرکت رمزارز خود را راه اندازی کردم سه سال طول کشید و برای اولین بار فقط برای مدت زمان خیلی کوتاهی میلیاردر شدم. اما بازارها خراب شدند و همه چیز از بین رفت، اما من حالم خوب بود. و سپس در سال ۲۰۲۱ دوباره میلیاردر شدم.”

IOHK می‌گوید که هاسکینسون به ازای کار با قرارداد در پروژه، رمزارز کاردانو را به عنوان دستمزد دریافت کرده و وی اخیراً اظهار داشت که هیچ رمزارز اتریومی ندارد.

نوسانات اخیر بازار

در رابطه با نوسانات قیمت رمزارزها در این هفته، هاسکینسون خاطرنشان می‌کند که میزان نوآوری رمزارزها از ثبات بازارها جلوگیری می‌کند و به طور واضح سرمایه گذاری‌های برنده را از بین می‌برد. او توضیح می‌دهد مانند اینترنت در دهه‌های گذشته، قبل از ظهور پروژه‌های با ثبات و پیشرو در صنعت، زمان می‌برد.

“به بازار رمزارزها خوش آمدید. این بازار به همین شکل کار می‌کند. حسابی و به شدت بالا می‌رود، و سپس به شدت نیز پایین می‌آید. شما بدون انتظار یک بازگشت قیمتی نمی‌توانید سودهای ۹۰۰ درصدی کسب کنید. این دنیا به همین شکل کار می‌کند. بازار رمزارزها بسیار پر نوسان است. این بازار بسیار ناپایدار است، و در نتیجه درک کنید که این یک بازار مرزی و پیشرو است، و نکته اینجاست که ما در حال بازسازی جامعه هستیم، و همه ما می‌دانیم که با انجام این کار، هزاران میلیارد دلار ارزش جمعی وجود دارد.”

نوشته چارلز هاسکینسون چگونه به یک میلیاردر تبدیل شد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا