اخبار ارز دیجیتال

چرا الان بهترین زمان برای خرید بایننس کوین (BNB) است؟

بهترین زمان برای خرید بایننس کوین

نمودار قیمت بایننس کوین (Binance coin) نشان می‌دهد که برای رمزارز اختصاصی صرافی ارز دیجیتال بایننس روندی جدید ایجاد شده است و ممکن است که این آلتکوین در حال تثبیت شدن و کف سازی باشد. قیمت به سطح ۴۸۵ دلار و زیر سطح ۵۰۰ دلار کاهش یافته است، توکن بایننس بر اساس معیارهای موجود در بازار کمتر از ارزش ذاتی خود معامله می‌شود.

برای معامله گرانی که سود ۱۲۵ درصدی این ارز را در کمتر از یک ماه از دست دادند، این ممکن است بهترین زمان برای خرید بایننس کوین باشد. پس از یک هفته درجا زدن در محدوده ۵۲۲ تا ۵۹۸ دلار، احتمال دارد که این آلتکوین پس از اصلاح در کوتاه مدت به روند صعودی خود ادامه دهد.

نمودار تغیرات قیمت بایننس کوین در یک ماه گذشته

نمودار قیمت بایننس کوین

ارزش بازار بایننس کوین در سطح ۷۵ میلیارد دلار باقی مانده است و در رتبه ۳ در سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) قرار دارد. تعداد هولدرهای بزرگ هنوز کاهش نیافته است، اما ممکن است شروع به تسلیم شدن در برابر فشار فروش کنند، زیرا قیمت به زیر سطح روانی مهم ۵۰۰ دلار کاهش یافته است.

قیمت در حال حاضر بیش از ۲۳٪ از سقف تاریخی فاصله دارد و علی رغم نقدینگی کافی در صرافی‌ها، در صورت ادامه روند، قیمت ممکن است از سقف تاریخی عبور کند. کمتر از شش روز از رسیدن این ارز به سقف تاریخی خود گذشته است و حجم معاملات بیشتر از ماه گذشته است. BNB از توکن‌های برتر NFT در بازار و توکن‌های DeFi نیز بهتر عمل کرده است.

به روزرسانی بعدی اتریوم (ETH) که برای ماه ژوئیه برنامه ریزی شده است، احتمالاً درآمد استخراج را کاهش می‌دهد و این ممکن است فرصتی برای BNB ایجاد کند تا جای اتریوم را به عنوان آلتکوین با بالاترین ارزش بازار بگیرد.

بازدهی بایننس کوین نسبت به تتر و بیت کوین و اتریوم در بازه‌های زمانی متفاوت

بازدهی بایننس کوین

بر اساس داده‌های فوق از مساری (Messari)، اگرچه بازده ۷ روزه عمدتا منفی است، اما بازده ۳۰ روزه، ۹۰ روزه و ۱ ساله در مقایسه با ده آلتکوین برتر بازار نسبتاً زیاد است.

هولدرهایی که BNB را حتی کمتر از ۱۰۰ روز نگهداری کرده‌اند بیش از ۹۰۰ درصد بازده کسب کرده‌اند. حجم معاملات بایننس کوین احتمالاً افزایش خواهد یافت و اگر قیمت تا حد زیادی بالای ۴۰۰ دلار باقی بماند، افزایش قیمت ممکن است ادامه داشته باشد. در حالی که بیشتر آلتکوین‌ها کاهش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده‌اند، برای BNB و هولدرهای آن داستان فرق می‌کند. این معیارها نشان می‌دهد که انتظار می‌رود افزایش قیمت بایننس کوین طولانی باشد.

نوشته چرا الان بهترین زمان برای خرید بایننس کوین (BNB) است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا