اخبار ارز دیجیتال

چرا کاردانو اسب برنده این چرخه صعودی است ؟

کاردانو برنده این چرخه صعودی است

بنجامین کاون (Benjamin Cowen)، تحلیلگر بازار رمزارز، اعتقاد دارد که توکن اصلی بلاکچین کاردانو (ADA) یکی از سریعترین رشدها را در چرخه صعودی فعلی از خود به نمایش گذاشته است.

کاون در ویدیویی جدید به ۴۲۳ هزار مشترک خود در یوتیوب گفته است که ADA از سقوط بازار در سال ۲۰۲۰ به دنبال همه گیری ویروس کرونا تا کنون، به طور قابل توجهی عملکرد بهتری را نسبت به بیشتر رمزارزهای با ارزش بازار بالا، از جمله بیت کوین و اتریوم، از خود به نمایش گذاشته است.

“مسأله در خصوص بررسی نرخ بازگشت سرمایه (ROI) بهنجار شده کاردانو و بسیاری دیگر از رمزارزها نسبت به ۱۳ مارس ۲۰۲۰ است. اکنون، می‌توان گفت که این مقایسه آن دسته از رمزارزهایی را که در سقوط سال ۲۰۲۰ به اندازه کافی با افت قیمت مواجه نشده‌اند را با مشکل مواجه می‌کند … چرا که رمزارزهای دیگر از آن سقوط تاریخی تا کنون نرخ بازگشت سرمایه بالاتری داشته‌آند. شما می‌توانید ببینید که ADA برای زمانی طولانی عملکرد بهتری را از خود به نمایش گذاشته است. این رمزارز یکی از اسب‌های برنده چرخه صعودی کنونی بوده است.

آدا در جولای سال ۲۰۲۰ رتبه اول را در اختیار داشته است. در فوریه سال ۲۰۲۱ نیز جایگاه اول از آن کاردانو بوده است. در افت عظیم بازار طی روزهای گذشته نیز، وی چین (VET) با افت قیمتی بسیار چشمگیرتر از ADA مواجه شده است و بدین ترتیب آدا موفق شده است جایگاه اول را بازپس گیرد.”

کاون همچنین عملکرد کاردانو در افت قیمت گسترده کنونی بازار را به دقت زیر نظر گرفته است. این معامله‌گر عنوان کرده است که ADA برای حفظ روند صعودی بلندمدت خود باید بالاتر از سطوح کلیدی باقی بماند.

“آدا در واقع باید در حدود ۳۰ درصد دیگر پشت سر بگذارد تا بتواند به میانگین متحرک ساده ۲۰ هفته‌ای خود برسد. اگر بخواهید موقعیت SMA-20 هفته‌ای را بررسی کنید خواهید دید که در نزدیکی تراز ۱.۰۸ دلار واقع شده است و SMA-21 هفته‌ای نیز در نزدیکی تراز ۱.۱۲ دلار قرار دارد. بنابراین باید گفت که این یک ناحیه حمایتی برای روند صعودی بازار به حساب می‌آید.”

در زمان نگارش این مطلب ADA در تراز ۱.۳۲ دلار در حال معامله شدن است. با بررسی جفت ارز کاردانو / بیت کوین نیز می‌توان نشانه‌های قدرت را در چگونگی عملکرد این آلتکوین مشاهده کرد بخصوص که دیگر بخش‌های بازار رمزارز با فروش گسترده از سوی معامله‌گران مواجه شده‌اند.

“ADA در واقع یکی از معدود کوین‌هایی است که توانسته است تا حدود زیادی جایگاه خود را نسبت به بیت کوین حفظ نماید. بسیاری از آلتکوین‌ها افت ارزش شدیدی را تجربه کرده‌اند. اما چنین وضعیتی برای ADA رخ نداده است. این رمزارز یک افت ارزش نسبی را تجربه کرده و می‌توان دید که نسبت به بیت کوین ۲۲ درصد افت داشته است. با این حال عملکرد آن نسبت به بسیاری از کوین‌های دیگر، بهتر بوده است.”

با این حال کاون معتقد است که عملکرد کاردانو در کوتاه مدت یا میان مدت به چگونگی عملکرد بیت کوین و توانایی خروج آن از روند نزولی بستگی خواهد داشت.

نوشته چرا کاردانو اسب برنده این چرخه صعودی است ؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا