تاریخ : دوشنبه, ۳ مهر , ۱۴۰۲ Monday, 25 September , 2023
1

لورس :چند نفر از ثروتمندان دنیا ارزدیجیتال میخرند؟ + آمار دقیق

  • کد خبر : 2611663
  • ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۳
لورس :چند نفر از ثروتمندان دنیا ارزدیجیتال میخرند؟ + آمار دقیق
به گزارش سایت اخبار ارزهای دیجیتال لورس :

صفحه اصلی » آخرین اخبار ارز دیجیتال » چند نفر از ثروتمندان دنیا ارزدیجیتال میخرند؟ + آمار دقیق چند نفر از ثروتمندان دنیا ارزدیجیتال میخرند؟ + آمار دقیق ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸ سپتامبر ۲۰۲۳ در دنیای مدرن امروز، ارزهای دیجیتال به‌سرعت به یکی از مهم‌ترین دارایی‌های مالی تبدیل شده‌اند. این موضوع به حدی جدی است که شرکت مشاوره هنلی و همکاران، که یکی از بزرگ‌ترین منتشرکنندگان گزارشات مرتبط با ثروت ارزدیجیتال است، تازه‌ترین آمارها را در این زمینه منتشر کرده است. این گزارش، که در روز سه‌شنبه این هفته به‌روز شده، نکات جالبی را در مورد تعداد و ثروت افرادی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند، ارائه می‌دهد.
این گزارش نشان می‌دهد که بیش از ۸۸ هزار میلیونر از ارزهای دیجیتال بهره‌مند شده‌اند، که بیش از ۴۰ هزار نفر از آن‌ها بیت‌کوین را در پرتفوی خود دارند. علاوه بر این، ۴۲۵ میلیون نفر در سراسر جهان از این نوع دارایی‌ها استفاده می‌کنند.
در بین این جمع عظیم، ۱۸۲ نفر با دارایی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در ارزهای دیجیتال برجسته هستند. همچنین، ۷۸ نفر از این افراد طلای دیجیتال را نیز در دارایی‌های خود نگهداری..

به گزارش مجله خبری ارزهای دیجیتال لورس :

صفحه اصلی » آخرین اخبار ارز دیجیتال » چند نفر از ثروتمندان دنیا ارزدیجیتال میخرند؟ + آمار دقیق چند نفر از ثروتمندان دنیا ارزدیجیتال میخرند؟ + آمار دقیق ۱۷ شهریور ۱۴۰۲

  • ۰۸ سپتامبر ۲۰۲۳

در دنیای مدرن امروز، ارزهای دیجیتال به‌سرعت به یکی از مهم‌ترین دارایی‌های مالی تبدیل شده‌اند. این موضوع به حدی جدی است که شرکت مشاوره هنلی و همکاران، که یکی از بزرگ‌ترین منتشرکنندگان گزارشات مرتبط با ثروت ارزدیجیتال است، تازه‌ترین آمارها را در این زمینه منتشر کرده است. این گزارش، که در روز سه‌شنبه این هفته به‌روز شده، نکات جالبی را در مورد تعداد و ثروت افرادی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند، ارائه می‌دهد.

این گزارش نشان می‌دهد که بیش از ۸۸ هزار میلیونر از ارزهای دیجیتال بهره‌مند شده‌اند، که بیش از ۴۰ هزار نفر از آن‌ها بیت‌کوین را در پرتفوی خود دارند. علاوه بر این، ۴۲۵ میلیون نفر در سراسر جهان از این نوع دارایی‌ها استفاده می‌کنند.

بخوانید  گردآورنده دیفای چیست؟ آشنایی با defi Aggregator

در بین این جمع عظیم، ۱۸۲ نفر با دارایی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در ارزهای دیجیتال برجسته هستند. همچنین، ۷۸ نفر از این افراد طلای دیجیتال را نیز در دارایی‌های خود نگهداری می‌کنند. گزارش همچنین اشاره می‌کند به ۲۲ معامله‌گر با ثروتی بیش از یک میلیارد دلار، که ۶ نفر از آن‌ها تمام یا بخشی از سرمایه خود را به شکل بیت‌کوین نگهداری می‌کنند.

این آمار و اطلاعات نه تنها نشان‌دهنده رشد چشمگیر ارزهای دیجیتال است، بلکه بیانگر توجه فزاینده ثروتمندان به این بازار جوان ولی پرپتانسیل است

دسته افراد بیت کوین همه ارزهای دیجیتال
میلیونر ها ۴۰,۵۰۰ ۸۸,۲۰۰
میلیونر ها با ثروت بالای صد میلیون دلار ۷۸ ۱۸۲
بیلیونر ها ۶ ۲۲
مجموع کاربران ارزهای دیجیتال به میلیون ۲۱۰ ۴۲۵
مجموع ارزش بازار به میلیارد دلار ۶۰۲ ۱,۱۸۰

در ادامه جالب است نگاهی کوتاه به تحیلیل تجارت نیوز در این خصوص داشته باشیم:

آنچه در این مقاله میخوانید :

بخوانید  ارزهای MDT، SSV، BOB و CFX را در بخش خرید آسان بیت پین معامله کنید!

Toggle

  • آمار انطباق کشورها با ارزهای دیجیتال
  • سنگاپور و امارات متحده عربی؛ بهشت معامله‌گران ارزهای دیجیتال
  • موقعیت مالیاتی در سوئیس و ایالات متحده

آمار انطباق کشورها با ارزهای دیجیتال

شرکت هنلی و همکاران با استفاده از شاخص انطباق خود، یک نگاه جامع به میزان پذیرش و استفاده از ارزهای دیجیتال در کشورهای مختلف ارائه داده است. این شاخص، که عوامل متعددی چون وضعیت مالیاتی، زیرساخت‌ها و عوامل اقتصادی دیگر را در نظر می‌گیرد، یک تصویر کامل از میزان انطباق کشورها با این دارایی‌های دیجیتال را ارائه می‌دهد.

سنگاپور و امارات متحده عربی؛ بهشت معامله‌گران ارزهای دیجیتال

سنگاپور و امارات متحده عربی به عنوان دو کشور پیشرو در این زمینه شناخته می‌شوند. این دو کشور با فراهم آوردن محیطی مالیاتی مساعد، معامله‌گران را به سود رساندن ترغیب می‌کنند. در این کشورها، هیچ‌گونه مالیاتی بر عواید ارزهای دیجیتال اخذ نمی‌شود، که این موضوع آن‌ها را به یکی از مقاصد ایده‌آل برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال تبدیل کرده است.

بخوانید  کیف پول کاغذی چیست و چطور یک کیف پول کاغذی بسازیم؟

موقعیت مالیاتی در سوئیس و ایالات متحده

در مقابل، سوئیس که در رتبه دوم قرار دارد، مالیات‌های معینی را بر عواید ارزهای دیجیتال اعمال می‌کند. این موضوع باعث می‌شود که معامله‌گران در این کشور باید به دقت عواید و دارایی‌های خود را در اظهارنامه‌های مالیاتی ذکر کنند. ایالات متحده نیز، با قرار گرفتن در رتبه پنجم، نشان‌دهنده یک میزان متوسط از انطباق با ارزهای دیجیتال است، ولی با وجود سیاست‌های مالیاتی متفاوت، معامله‌گران باید مراقب باشند.

نتیجه‌گیری

در کل، گزارش شرکت هنلی و همکاران نشان می‌دهد که ارزهای دیجیتال در حال یافتن جایگاهی مستحکم در بازارهای مالی جهانی هستند. کشورهایی که در ارائه زیرساخت‌ها و محیط‌های مالیاتی مساعد موفق بوده‌اند، می‌توانند از این روند بهره‌مند شوند و به عنوان مراکز اصلی در عرصه ارزهای دیجیتال شناخته شوند. این یک قدم بزرگ در جهت توسعه و پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال است و به نظر می‌رسد که آینده‌ای روشن در انتظار این بازار جوان ولی پرپتانسیل است.

بخوانید  نحوه انتقال ارز از صرافی کوکوین به متامسک + آموزش تصویری

اشتراک گذاری: ۰ نفر این مطلب را پسندید. مجموع آرا ۰ برای این مطلب رای ثبت نشده اولین رای دهنده باش! آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ رای شما ثبت شد! بلی خیر اگر بازخوردی درباره این مطلب دارید یا پرسشی دارید که بدون پاسخ مانده است، آن را از طریق بخش نظرات مطرح کنید. ثبت نظر مهدی عباس زاده ۱۲ سال از فعالیتم در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ میگذره و اخیرا به دنیای شگفت انگیز ارزهای دیجیتال علاقه مند شدم. مطالب مشابه نهنگ‌ های شیبا اینو کولاک کردند؛ میلیون ها دلار شیب خریداری شد! چالش جدید شیبا اینو؛ شیباریوم با خطر کلاهبرداری روبروست! حساب توییتری ویتالیک بوترین هک شد و ۶۹۱ هزار دلار از دست رفت! سناتور آمریکایی جلوی مداخلات SEC در کریپتو را می گیرد! یازده هزار سال زندان برای کلاهبرداری مدیر عامل صرافی تادکس ترکیه! پیش بینی جاستین سان از چرخه صعودی بعدی ارز دیجیتال

بخوانید  هشدار بنیانگذار سولانا درباره روش اشتباه رقابت با اتریوم

دیدگاهتان را بنویسید لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه *

نام (الزامی)

ایمیل (الزامی)

وب‌سایت

لینک کوتاه : https://lores.ir/?p=2611663

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

برچسب ها