اخبار ارز دیجیتال

چگونه آلتکوین های با پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری پیدا کنیم؟

آلتکوین های با پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری

الکس ساندرز (Alex Saunders)، تحلیل‌گر رمزارز، روش‌هایی را برای یافتن آلتکوین های با پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری به علاقمندان سرمایه گذارای در حوزه ارزهای دیجیتال پیشنهاد داده است.

سندرس در تازه‌ترین مصاحبه‌ی خود بیان کرده که اولین موردی که برای یافتن یک رمزارز آینده‌دار مورد بررسی قرار می‌دهد این است که آیا اعضای تیم توسعه دهنده آن پروژه از جایگاه و اعتبار خوبی در حوزه ارز دیجیتال برخوردار هستند یا خیر.

ساندرز در همین ارتباط به توکن اختصاصی تیم رد فاکس لبز (RedFOX Labs) با نام اختصاری RFOX اشاره کرده که تا این لحظه رشدی ۲۲۶۳ درصدی را تجربه کرده است و از یک تیم مدیریتی با کیفیت بهره می‌برد. وی در این خصوص گفته است:

“من به معنای واقعی کلمه یک برگه تقلب در اختیار دارم، چک لیستی که به نحوی از تمام مراحل آن عبور می‌کنم. [رد فاکس لبز] یک تیم قدرتمند و خوب بود، حتی شخصاً با یکی از مدیران این تیم آشنایی دارم.”

همچنین این تحلیلگر رمزارز ترجیح می‌دهد به سراغ پروژه‌هایی که یک بازار بکر را هدف قرار داده‌اند برود تا پروژه‌هایی که سعی دارند در یک بازار اشباع شده وارد شوند.

“خب رد فاکس لبز در ویتنام مستقر است. بازار رمزارز در آن بخش از آسیا به سرعت در حال رشد است و کاربران موبایل بسیار فراوانی دارد. آنها برای حضور سرویس‌هایی همچون اوبر (Uber)، ایربی‌ان‌بی (Airbnb) و اپلیکیشن‌هایی از این دست التماس می‌کنند. کسب و کارهای دیجیتال در آنجا رو به انفجار است.

بنابراین فضای بزرگ و رایگانی برای حضور در این بازار وجود دارد، بسیار بیشتر از سهم بازار و مشتریانی که خواهید توانست در بازار آمریکا بدست آورید. چرا که آنجا هیچ رقیبی ندارید و جمعیت هدف شما بسیار بزرگتر از بازار آمریکا خواهد بود، پس بنابراین فرصت بسیار بزرگی پیش روی خود خواهید داشت.”

به گفته ساندرز، متنوع بودن یک تجارت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، همچنانکه توسط رد فاکس لبز به تصویر کشیده شده است، چرا که این شرکت در بازارهای اختصاصی توکن‌های غیر قابل تعویض (NFT) و اکوسیستم مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFı) حضور دارد.

“رد فاکس در حوزه گیمینگ و NFT فعالیت دارد که به نوعی اولین حیطه کاری آنها نیز به حساب می‌آید. این روزها حوزه توکن‌های غیرمثلی به موضوع داغ دنیای رمزارزها تبدیل شده است. آنها ویژگی‌های دیفای را نیز به این پلتفرم آورده‌اند. همچنانکه پیش‌تر گفتم، پروژه‌های زیادی نیستند که یک چنین رویکرد چند وجهی را در پیش گرفته باشند.”

سندرز در ادامه اضافه کرد که “ارزش گذاری پایین” نکته کلیدی در یک چنین سرمایه گذاری‌هایی است، چرا که فضای کافی برای افزایش قیمت و دارایی را به شما خواهد داد.

“و هنگامی که شما به پروژه‌ای که ارزش بازار ۳۰۰ هزار دلاری دارد نگاه می‌کنید، یا با توجه به شرایط این روزها پروژه‌ای را پیدا کنید که ارزش بازاری کمتر از ۱۰ میلیون دلار دارد و به این نتیجه برسید که آن واقعا یک پروژه با کیفیت است … من برای سرمایه گذاری به دنبال یک چنین پروژه‌هایی می‌گردم، چرا که تنها چیزی که آنها نیاز دارند این است که سایر افراد نیز متوجه ارزش آنها شده و روی آنها سرمایه گذاری کنند.”

اما این تحلیلگر رمزارز در خصوص پروژه‌هایی که پیش از این با رشد فزاینده قیمت مواجه شده‌اند هشدار داده است.

“من در واقع به همه گوشزد می‌کنم که به سراغ پروژه‌هایی که ۱۰۰ یا ۱۰۰۰ برابر رشد کرده‌اند، نروند. چرا که شما در آن مقطع زمانی بسیار دیر وارد عمل خواهید شد.”

نوشته چگونه آلتکوین های با پتانسیل رشد ۱۰۰ برابری پیدا کنیم؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا