اخبار ارز دیجیتال

چین لینک بدنبال راهکاری برای پذیرش انبوه دیفای توسط مردم

سرگئی نازاروف (Sergey Nazarov)، بنیانگذار رمزارز محبوب چین لینک همزمان با رشد فزآینده اکوسیستم مالی غیرمتمرکز، معتقد است که دو روش برای پذیرش انبوه تکنولوژی دیفای وجود دارد. نازاروف طی یک سخنرانی در اجلاس قرارداد هوشمند، گفت که برای پذیرش هر چه بیشتر دیفای و استفاده هرچه بیشتر شرکت‌های استارتاپی از این فنآوری، دو روش را در نظر دارد. وی در این رابطه گفت:

“تغییرات مورد نظر از دو روش امکان پذیر است. مسیر اول و البته کندتر مربوط به بازده بهره است. ما در حال حاضر در یک محیط کم بهره هستیم. این در حالی است که کاربران برای دست یابی به بازده بالاتر، بسیار مشتاق هستند.

راه دوم و سریعتر، از طریق ریسک متقابل است. اینجا همان جایی است که ضمانت های پرداختی مبتنی بر برند از بین رفته و ضمانت های قراردادی مبتنی بر محاسبات وارد عمل می شوند. روش کندتر جذاب است و روش سریع ترسناک …، اما به هر حال هر دو را خواهیم دید.”

نازاروف در ادامه اضافه کرد:

“یکی از امکانات جالب دیفای این است که وقتی مردم به بلاکچین به عنوان یک محصول مالی نگاه میکنند این بدین معناست که دیگر بلاکچین را فقط برای توکن‌ها نمی‌بینند و دیدی فراتر نسبت به آن خواهند داشت.”

نازاروف اظهار داشت که این صنعت سرانجام مشاهده خواهد کرد که سرمایه گذاران به سمت ارزهای دیجیتال خواهد رفت چون فکر میکنند که این محصول از ارزش بالاتری نسبت به سایر محصولات مالی برخوردار است و دیگر به ارزهای دیجیتال به عنوان روشی برای تنوع سرمایه گذاری نگاه نمی‌کنند.

نازاروف معتقد است که مراقبت از اطلاعاتی مانند داده‌های بازار همیشه ضروری است، اما حفظ حریم خصوصی نیز ضروری است. وی به جدیدترین خرید این شرکت یعنی دکو (DECO) اشاره کرد و گفت که پروتکل دکو از یک روش رمزنگاری پیشرفته و اثبات دانش صفر برای ایجاد حریم خصوصی بیشتر برای کاربران، استفاده می‌کند.

یادآور میشود که چین لینک، یکی از بزرگ ترین نقش آفرینان اصلی در حوزه دیفای است. توکن چین لینک یعن لینک (LINK) ، امسال رشدی انفجاری را تجربه کرده و بازده سالانه آن به بالاترین رقم تاریخی خود رسیده است.

منبع: cointelegraph

نوشته چین لینک بدنبال راهکاری برای پذیرش انبوه دیفای توسط مردم اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا