اخبار ارز دیجیتال

کاردانو برای آپدیت آلونزو شروع به استخدام کرده است

استخدام نیروی‌های جدید توسط کاردانو در شرف آپدیت آلونزو

اینپوت اوتپوت هنگ کنگ (IOHK)، شرکتی که پشت پروژه کاردانو (Cardano) است، در حال ارسال فرصت‌های شغلی جدیدی پیش از آغاز آپدیت آلونزو (Alonzo) در ماه اوت است که به هفتمین رمزارز بزرگ جهان قابلیت ایجاد قراردادهای هوشمند را خواهد داد. تیم هریسون (Tim Harrison)، مدیر بازاریابی و ارتباطات IOHK، می‌گوید این شرکت به دلیل افزایش محبوبیت به پلتفرم قراردادهای هوشمند در حال استخدام است.

“ما استخدام می‌کنیم! هر چه بیشتر به تاریخ انعقاد قراردادهای هوشمند کاردانو نزدیک می‌شویم، شاهد افزایش چشمگیر توسعه دهندگان هستیم. دوران هیجان انگیزی است. بنابراین ما در حال ساخت یک تیم اختصاصی جدید هستیم تا بتواند به درستی به این جامعه در حال رشد کمک کند.”

این شرکت به دنبال یک مشاور هسکل (Haskell) برای تیم خدمات حرفه‌ای به منظور طراحی و اجرای قراردادهای هوشمند برای مشتریان سازمانی خود است.

“شما باید پلتفرم کاردانو را به خوبی درک کنید تا بتوانید مشاوره، ساخت و عیب یابی برنامه‌های کاربردی را انجام دهید. این منصب شامل کار با مشتریان تجاری است و مستلزم خلاقیت، اشتیاق به یادگیری و حل مسائل پیچیده است. بخشی از این شغل شامل ملاقات با مشتریان، درک مدل کسب و کار آنها و حل مشکلات آنها با استفاده از فناوری‌های بلاکچین است.”

بخشی از الزامات این شغل شامل داشتن تجربه در توسعه راه‌حل‌های بلاکچینی و قراردادهای هوشمند است.

این لیست همچنین شامل یک موقعیت شغلی برای یک مشاور استراتژی است که روند صنعت را تجزیه و تحلیل کرده و چارچوب‌های حاکمیتی را برای سازمان‌های غیرمتمرکز طراحی کند. موقعیت شغلی بعدی برای یک معمار راه‌حل است که در ارزیابی آخرین فناوری‌ها، تحقیقات بلاکچین و محصولات داخلی پیشگام باشد.

موقعیت‌های شغلی دیگر شامل مهندس داده، تحلیلگر کمی، مشاور فنی و استراتژیست داده است.

در اوایل این ماه، IOHK اعلام کرد که آپدیت آلونزو ، قراردادهای هوشمند را با بلاکچین کاردانو ادغام خواهد کرد.

“قراردادهای هوشمند مرحله بعدی تکامل کاردانو را به عنوان یک دفتر توزیع جهانی تکمیل خواهد کرد. یک بلاکچین در عین حال اینکه از تجارت روزمره حمایت می‌کند، باید تضمین کند که افراد می توانند سرمایه خود را جابجا و هزینه محصولات را به روشی مطمئن پرداخت کنند.”

نوشته کاردانو برای آپدیت آلونزو شروع به استخدام کرده است اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا