اخبار ارز دیجیتال

کاردانو چگونه توجه بسیاری از توسعه دهندگان را به خود جلب کرده است؟

کاردانو و جلب توجه توسعه دهندگان

به گفته تیم هریسون (Tim Harrison)، مدیر بازاریابی و ارتباطات در اینپوت اوت پوت گلوبال (IOG)، کاردانو در آستانه اضافه شدن پلتفرم قراردادهای هوشمند خود توانسته است توجه بسیاری از توسعه دهندگان را به خود جلب کند.

تیم هریسون، مدیر شرکت توسعه دهنده کاردانو، چند آگهی شغلی را به منظور جذب مهندس داده، مشاور ارشد، مشاور جاوا و دیگر جایگاه‌های شغلی منتشر کرده است.

به گفته هریسون، نیروهایی که در این مرحله به تیم توسعه دهنده کاردانو وارد می‌شوند عضوی از تیم اختصاصی آنها خواهند شد. هدف از تشکیل این تیم حمایت از جامعه توسعه دهندگان در حال رشد کاردانو خواهد بود.

علاوه بر این، تیم جدید IOG به کاربران کاردانو کمک خواهد کرد تا همزمان با نزدیک شدن به رویداد آلونزو (Alonzo)، سومین هاردفورک این پلتفرم، زودتر شرایط استفاده از امکانات جدید این پلتفرم را بدست آورند. پیاده سازی هارد فورک آلونزو برای سه ماهه سوم سال ۲۰۲۱ برنامه ریزی شده است و پلتفرم پلوتوس (Plutus) را با هدف اضافه کردن امکان توسعه قراردادهای هوشمند به بلاکچین کاردانو اضافه خواهد کرد.

به گفته هریسون این شبکه در حال حاضر، با اشتیاق بیشتری از سوی توسعه دهندگان مواجه شده است:

“هر چقدر بیشتر به راه‌اندازی پلتفرم قراردادهای هوشمند در کاردانو نزدیک می‌شویم، توسعه دهندگان علاقه بیشتری از خود به نمایش می‌گذارند. دوران هیجان آوری است. به همین دلیل ما در حال ساخت یک تیم اختصاصی هستیم تا بتوانیم به نحوی شایسته به نیازهای این گروه در حال رشد پاسخ گفته و انتقال آنها به پلتفرم کاردانو را تسهیل کنیم.”

تحلیل نمودار 1 روزه قیمت کاردانو (Cardano)

نمودار ۱ روزه قیمت کاردانو (Cardano)

بنابر اعلامیه جدید IOG، تیم توسعه دهنده کاردانو هم اکنون در حدود ۳۰۰ توسعه دهنده را در خود جای داده است. این تیم در سرتاسر دنیا و در بیش از ۵۰ کشور توزیع شده است تا بتواند فرهنگ‌ها و ملیت‌های مختلف را بهتر پذیرا باشد. شرکت اینپوت اوت پوت گلوبال در این خصوص گفته است:

“هدف ما این است که همکاری میان ملیت‌های مختلف را به تجربه‌ای سرگرم کننده، هیجان انگیز و درخور تبدیل کنیم. بسیاری از شرکت‌ها اینگونه ادعا می‌کنند که به دنبال راه‌حل‌های نوین و خلاقانه هستند، اما برای ما این موضوع متفاوت است. ما دوست داریم فراتر از مرزها فکر کنیم.”

پس از بروزرسانی پلوتوس نوبت به آپدیت اوربوروس اومگا (Ouroboros Omega) خواهد رسید که مکانیزم اجماع کنونی کاردانو را بهبود خواهد بخشید. هنوز اطلاعات زیادی در خصوص این بروزرسانی منتشر نشده است اما این امکان وجود دارد که با انتشار آن امنیت، سرعت، حجم پردازش و مقایس پذیری بلاکچین کاردانو افزایش یابد.

تحلیل نمودار 1 روزه قیمت کاردانو (Cardano)

نمودار ۱ روزه قیمت کاردانو

کاردانو (ADA) هم اکنون در تراز ۱.۲۱ دلار در حال معامله شدن است و نسبت به روز گذشته رشدی ۱.۵۹ درصدی را تجربه کرده است. اما در نمودار هفتگی افتی ۴.۸ درصدی را شاهد بوده است. جاستین بنت (Justin Bennet)، معامله‌گر بازار رمزارز، انتظار دارد که قیمت کاردانو حرکتی مشابه ماه آگوست ۲۰۲۰ را از خود به نمایش بگذارد. در آن زمان، کاردانو پس از یک اصلاح قیمت توانست به ناحیه قیمتی فعلی خود برسد.

نوشته کاردانو چگونه توجه بسیاری از توسعه دهندگان را به خود جلب کرده است؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا