اخبار ارز دیجیتال

کدام پروژه های مبتنی بر پولکادات پتانسیل رشد انفجاری دارند؟

پتانسیل رشد انفجاری برنده‌های پاراچین پولکادات

الیوت وینمن (Elliot Wainman)، تحلیلگر محبوب بازار رمزارزها، می‌گوید که چندین پروژه با ارزش بازار کوچک و آینده‌دار می‌توانند به دلیل ارتباط با اکوسیستم پولکادات (Polkadot) پتانسیل رشد انفجاری داشته باشند.

وینمن به ۳۲۷۰۰۰ دنبال کننده یوتیوب خود می‌گوید که خریدهای سنگینی روی پروژه‌هایی که برنده جایگاهی روی پاراچین‌های (parachains) پولکادات شوند انجام می‌دهد.

پولکادات که توسط یکی از بنیانگذاران اتریوم (Ethereum)، گاوین وود (Gavin Wood) تاسیس شد، یک زنجیره وابستگی است که به خودی خود از قراردادهای هوشمند پشتیبانی نمی‌کند. در عوض، این قابلیت قرارداد هوشمند را از بلاکچین‌های اضافی (پاراچین‌ها) که به زنجیره خود متصل می‌شوند، دریافت می‌کند. فقط ۱۰۰ جایگاه پاراچین در زنجیره پولکادات موجود است، که باعث ایجاد یک رقابت شدید برای دستیابی به این جایگاه‌ها شده است.

“شما برای داشتن پاراچین شخصی خود و برنده شدن در یک حراج پاراچین از طریق وام مردمی باید ده‌ها میلیون دلار بودجه تهیه کنید. اما ماجرا فقط به بودجه خلاصه نمی‌شود. نه تنها هزینه این کار بسیار گران است و به سختی می‌توان برای آنها بودجه تهیه کرد، بلکه حتی اگر بودجه هم داشته باشید، نمی‌توانید به همین راحتی یک پاراچین خریداری کنید. شما باید برای تعداد بسیار محدودی از جایگاه‌های موجود رقابت کنید، و این بدان معنی است که پروژه‌هایی که برنده این وام‌های مردمی می‌شوند و در این حراج‌های پاراچین برنده می‌شوند، در موقعیت به شدت پر پتانسیلی خواهند بود و ممکن است شاهد پامپ‌های عظیم قیمتی در نمودار خود باشند. پروژه‌ها نمی‌توانند به همین راحتی روی پولکادات ساخته شوند. آنها باید این روند را طی کنند.”

۴ پروژه پیشرو

به گفته این تحلیلگر، آکالا (Acala)، یکی از پروژه‌های پیشرو برای برنده شدن یکی از پاراچین‌ها است. آکالا از قبل در شبکه آزمایشی پولکادات به صورت مستقیم فعالیت می‌کند، اما تا زمانی که پروژه یک پاراچین را در اختیار نگیرد، توکن حاکمیتی خود را راه اندازی نخواهد کرد.

از نظر وینمن سه پروژه پیشرو دیگر که شانس برنده شدن یک پاراچین را دارند پروژه‌های کارورا (Karura)، فالا نتورک (Phala Network) و مون‌بیم (Moonbeam) می‌باشند.

نوشته کدام پروژه های مبتنی بر پولکادات پتانسیل رشد انفجاری دارند؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا