اخبار ارز دیجیتال

کوین بوریا جزییات سبد رمزارزی خود را افشا کرد

جزییات سبد رمزارز جدید تحلیل‌گر معروف

بنیانگذار مرکز اطلاعات رمزارز کوین بوریا (Coin Bureau)، در حال افشای محتوای سبد رمزارز جدید خود است. وی در یک ویدیوی جدید، اعلام کرد که پورتفولیو رمزارز او بیشتر از دارایی‌هایی تشکیل شده است که با توجه به ارزش بازار در بین ۲۰ رمزارز برتر قرار دارند.

این معامله‌گر اضافه می‌کند که بزرگترین سرمایه گذاری رمزارز وی پلتفرم قرارداد هوشمند اتریوم (Ethereum) و پس از آن بیت کوین (BTC) است.

“اولین رمزارز سبد من طبیعتاً بیت کوین است که در حال حاضر حدود ۲۷٪ از سهام پورتفولیو من را تشکیل می‌دهد. اتریوم نیز بیش از ۳۰٪ از کل دارایی‌های رمزارز من را تشکیل می‌دهد که آن را به بزرگترین تکه پازل سبد رمزارزی من تبدیل می‌کند.”

سومین بخش بزرگ در سبد سهام وی، پلتفرم بلاکچین دارای قابلیت همکاری پولکادات (Polkadot) است که تقریبا ۱۰٪ از پورتفولیو او را تشکیل می‌دهد. طبق گفته کوین گیکو (CoinGecko)، در حال حاضر پولکادات هفتمین دارایی دیجیتالی بزرگ است و دارای ۴۲ میلیون دلار ارزش بازار است.

کاردانو (Cardano)، یکی دیگر از رقبای اتریوم، به عنوان چهارمین سرمایه بزرگ در سبد سهام وی می‌باشد. کاردانو در حال حاضر ارزش بازاری بزرگتر از پولکادات دارد، و در زمان نوشتن مقاله ۴۷ میلیون دلار از سهم بازار را در اختیار دارد. او همچنین اوراکل بلاکچین چین لینک (Chainlink) را در اختیار دارد و کمتر از ۵٪ از سهام سبد رمزارز وی را شامل می‌شود.

استراتژی سرمایه گذاری کوین بوریا

او اشاره کرد که استراتژی سرمایه گذاری رمزارز وی شامل ذخیره کردن سود پس از تجمعات گسترده می‌شود و صرفاً فقط ریسک‌های که با آن راحت است را می‌پذیرد.

“با اینکه من خودم را بیشتر یک هولدر می‌دانم، وقتی می‌بینم قیمت‌ها به سطحی ناپایدار رسیده‌اند، ذخیره سود می‌کنم. هنگامی که می‌بینم یکی از رمزارزهایی که در دست دارم تثبیت شده و آرام گرفته است، بدون تلاش برای شکار کردن در کف قیمتی، به دارایی‌های خود اضافه می‌کنم.

حتی بعضی اوقات، من تصمیم می‌گیرم که در برخی از آلتکوین‌های جدید که فکر می‌کنم دارای پتانسیل هستند، ورود کنم. گاهی اوقات این نتیجه می‌دهد، اما گاهی اوقات این طور نمی‌شود. به همین دلیل تقریباً ۵۰٪ از سبد من همیشه در بیت کوین و اتریوم قرار دارد. داشتن چنین بخش سنگینی در دو رمزارز بزرگ بازار ممکن است سودهای من را کاهش دهد، اما برای من ریسک را تا مقداری که با آن راحت هستم کاهش می‌دهد.”

نوشته کوین بوریا جزییات سبد رمزارزی خود را افشا کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا