اخبار ارز دیجیتال

کوین بیس در حال آماده سازی برای لیست کردن ۵ آلتکوین دیگر در پلتفرم خود

کوین بیس و احتمال لیست کردن ۵ آلتکوین دیگر

یک تحلیلگر برجسته بازار رمزارزها پیش بینی کرده است که به احتمال زیاد، کوین بیس (Coinbase)، صرافی ارز دیجیتال مستقر در ایالات متحده، در حال آماده سازی برای لیست کردن ۵ آلتکوین دیگر در پلتفرم خود است.

در یک ویدیوی جدید گای (Guy)، میزبان برنامه کوین بوریا (Coin Bureau)، به ۸۸۱۰۰۰ دنبال کننده یوتوب خود گفت که معتقد است پروژه‌هایی که این صرافی رمزارز، از طریق بازوی سرمایه گذاری خود یعنی کوین بیس ونچرز (Coinbase Ventures)، در آن‌ها سرمایه گذاری کرده است، شانس زیادی برای لیست شدن در این پلتفرم خواهند داشت.

“کوین بیس ونچرز در تعدادی از استارت آپ‌ها و پروژه‌های مختلف سرمایه گذاری کرده است. تقریباً نیمی از این پروژه‌ها، رمزارزهای بومی خودشان را دارند. برخی از این پروژه ها قبلاً توکن‌های خود را در کوین بیس لیست کرده‌اند. پروژه‌هایی از قبیل متیک (MATIC)، کامپوند (Comound)، یو‌ما (UMA)، سینتتیکس (Synthetix)، سلو (Celo) و پروتکل گراف (Graph).”

به گفته گای، کوین بیس ونچرز همچنین در پروژه‌های دیگری سرمایه گذاری کرده است که دارای توکن‌های خاص خود هستند. توکن حاکمیتی ریزرو رایتس توکن (Reserve Rights Token)، پروتکل مخصوص برنامه‌نویسان به نام نیئر (Near)، سرویس جریان صوتی غیرمتمرکز آئودیوس (AUDIO) و صرافی تجمیع نقدینگی دودو (DODO) از این دسته سرمایه گذاری‌ها هستند.

کوین بیس کاستدی

این تحلیلگر همچنین به دنبال کنندگان خود می‌گوید که مراقب دارایی‌های دیجیتالی که توسط بازوی قفل کننده این صرافی به نام کوین بیس کاستدی (Coinbase Custody) پشتیبانی می‌شوند نیز باشند.

“چرا این موضوع برای لیست شدن پروژه‌ها مهم است؟ اگر کوین بیس قبلاً زیرساخت‌های لازم برای ذخیره سازی ایمن، سپرده گذاری و برداشت رمزارزها و توکن‌های موردنظر را آماده کرده باشد، یعنی نیمی از راه را رفته است. برای کوین بیس بسیار آسان است که این توکن‌ها را لیست کند زیرا تمام آنچه که برای این کار نیاز دارد، ادغام ساختار کیف پول با موتور مبادله یا UI (رابط کاربری) است.

بعلاوه تعدادی از پروژه‌های دیگر نیز وجود داشته که ابتدا در بازوی قفل کننده کوین بیس قرار گرفته و سپس در صرافی لیست شده بودند. این پروژه‌ها مواردی مانند فایل کوین (Filecoin)، سینتتیکس و اخیرا سوشی سوآپ (SushiSwap) را شامل می‌شوند.”

نوشته کوین بیس در حال آماده سازی برای لیست کردن ۵ آلتکوین دیگر در پلتفرم خود اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا