اخبار ارز دیجیتال

یک بازی جدید به بازیکنان دوج کوین می‌دهد!

بازی جدیدی به نام میلیون دوج دیسکو (Million Dodge Disco) به کاربران این امکان را می‌دهد تا با پیدا کردن جایزه‌های مخفی‌شده، درآمدزایی کنند. گفته می‌شود که ارزش جایزه‌های این بازی ۲۵۰ هزار دلار است.

به گزارش دیکریپت، میلیون دوج دیسکو که به‌تازگی عرضه شده، یک بازی واقعیت افزوده است که می‌توان آن را پوکمون گو (Pokemon Go) با چاشنی رقص به حساب آورد. این بازی بازیکنان را ملزم می‌کند تا با یک شخصیت کارتونی شیبا اینو به رقص و پایکوبی مشغول شوند و در نقاط مختلف شهر به‌دنبال توکن‌های غیرمثلی دوج کوین بگردند. ارزش جایزه‌هایی که در این بازی قرار داده شده است، حدود ۲۵۰,۰۰۰ دلار تخمین زده شده است.

بازیکنان از طرف وب‌سایت دوج دیسکو می‌توانند در این بازی ثبت نام کنند. این بازی مانند تاماگوچی (Tamagotchi) است و بازیکنان باید به‌خوبی از کاراکتر خود در بازی نگه داری و مراقبت کنند. روی کاغذ، دوجگوچی‌هایی که بازیکن از آنها به‌خوبی مراقبت کرده است، ارزش بیشتری نسبت به آنهایی دارند که بازیکن رسیدگی کافی به آن نداشته است.

این بازی با اثبات پارتی کار می‌کند. این مکانیزم در ازای آپلود ویدیوی رقص بازیکنان به آنها پاداش می‌دهد. این پاداش از طریق اعضای جامعه و به‌صورت دوج کوین پرداخت می‌شود.

برادر ناتنی جاستین ترودو، نخست وزیر کانادا، یکی از افرادی است که این پروژه را راه‌اندازی کرده است. کایل کمپر (Kyle Kemper)، بنیان‌گذار کیف پول سوئیس کی (Swiss Key)، اولین بار در کنفرانس بیت کوین میامی از انتشار این بازی خبر داده بود.

محبوبیت دوج کوین اواخر سال ۲۰۲۰ و اوایل ۲۰۲۱ به‌شدت افزایش یافت. این ارز دیجیتال اولین بار توسط بیلی مارکوس (Billy Markus) و جکسون پالمر (Jackson Palmer) در تب‌وتاب عرضه ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک ارز دیجیتال طنز ایجاد شد.

اظهارنظر افراد مشهور از جمله ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، از جمله عواملی بود که باعث رشد سرسام‌آور قیمت دوج کوین شد.

یک بازی جدید به بازیکنان دوج کوین می‌دهد!

در این باره بیشتر بخوانید

  • افزایش قیمت ۳۷ درصدی دوج ­کوین پس از خبر لیست شدن در بایننس
  • ایلان ماسک نظرسنجی گذاشت: ارز دیجیتال آینده زمین؛ دوج کوین یا بقیه ارزهای دیجیتال؟
  • ایلان ماسک: اگر دارندگان بزرگ دوج کوین حاضر به توزیع ثروت باشند، پول آن را پرداخت می‌کنم!
  • دوج کوین بیت کوین بعدی نیست، اما مشترکاتی وجود دارد
  • دوج کوین بالاخره در کوین بیس، بزرگترین صرافی آمریکا، معامله می‌شود

منبع خبر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا