اخبار ارز دیجیتال

این ۱۰ آلتکوین پتانسیل رشد زیادی دارند!

معرفی ۱۰ آلتکوین که پتانسیل رشد بسیار بالایی دارند

در حالی که بازار رمزارزها اشتهای بیشتری برای ریسک از خود نشان می‌دهد، لوک مارتین (Luke Martin)، بنیانگذار ونچر کوینیست (Venture Coinist) و تحلیلگر رمزارز، ۱۰ توکن که پتانسیل رشد زیادی دارند را برای زیر نظر داشتن، معرفی کرده است.

در یک قسمت جدید از مجموعه پرافیت مکسیمالیست (Profit Maximalist)، مارتین، گروهی از آلتکوین‌ها را در فضای مالی غیرمتمرکز (DeFi) معرفی می‌کند که به گفته وی پتانسیل صعودی قابل توجهی دارند.

“پروژه های دیفای‌ای که ارزش بازار متوسطی دارند در مقابل توکن‌های دیگر که رشدی آرام و تدریجی دارند، عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان می‌دهند. این امر ممکن است به این دلیل باشد که با ارزیابی و شناخته شدن این توکن‌ها، دیگر جای رشد زیادی برای آن‌ها باقی نمانده است… وقتی ارزش بازار آن‌ها به میلیاردها دلار رسیده است، در مقایسه با یک پروژه جدید که می‌تواند در آینده به ارزش بازار مشابهی برسد، مگر چقدر جای رشد قیمت خواهند داشت؟”

آلت کوین‌های دیفای با ارزش بازار متوسطی که در فهرست مارتین قرار دارند، شامل پروتکل مبادله غیرمتمرکز تور‌چین (THORChain)، پلتفرم تبادل نظیر به نظیر زیرو ایکس (0x)، پروتکل مشتق غیر متمرکز میرور پروتکل (Mirror Protocol) و پروتکل قرارداد دائمی غیرمتمرکز (Perpetual Protocol) است.

مارتین همچنین تأکید می‌کند که گروه دیگری از آلتکوین‌ها را نیز زیرنظر گرفته است که به گفته وی آماده حرکت‌های بزرگی هستند.

“توکن‌هایی که مدت‌هاست جا به جا نشده‌اند… بسیاری از آنها در جفت بیت کوینی خود هنوز در کف تاریخی قرار دارند. اگر در واقع فصل آلتکوین‌های با ارزش بازار بزرگ، شروع شده باشد، این موارد پتانسیل حرکت بسیار زیادی دارند. این موضوع مهم دیگری است که افراد بسیار زیادی به ان توجه نمی‌کنند. همانطور که این هفته را شروع کردیم، اتریوم (Ethereum)، ریپل (XRP)، تزوس (Tezos)، استلار (Stellar Lumens)، لایت کوین (Litecoin) و ایاس (EOS) اسامی هستند که می‌دانم انتظار ندارید در بازار پیشرو باشند، اما در واقع شروع به رهبری بازار کرده‌اند.”

این معامله‌گر رمزارز اضافه می‌کند که عقیده صعودی وی در ارزهای رمزپایه با ارزش بازاری بزرگ، ناشی از اشتهای روزافزون ریسک معامله‌گران در فضای ارزهای دیجیتال است.

“به طور کلی وقتی توکن‌هایی با ارزش بازار بزرگ، پامپ می‌شوند، نشانه بالا رفتن تحمل خطر یا تمایل به ریسک در بازار است، که به طور کلی یک نکته مثبت برای آلتکوین‌ها تلقی می‌شود.”

نوشته این ۱۰ آلتکوین پتانسیل رشد زیادی دارند! اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا