اخبار ارز دیجیتال

۱۰ برابر شدن کاردانو چه زمانی اتفاق می افتد؟

۱۰ برابر شدن کاردانو تا پایان امسال

یک معامله‌گر برجسته و استراتژیست رمزارز می‌گوید که بازار صعودی کاردانو (ADA) تازه در ابتدای راه است. در یک توییت جدید، جاستین بنت (Justin Bennett)، به ۳۹۲۰۰ دنبال کننده خود گفت که وی معتقد است کاردانو، که در حال حاضر با قیمت ۱.۴۳ دلار معامله می‌شود، هنوز هم ممکن است به ارزش ذاتی خود نرسیده باشد. او عقیده دارد که احتمال ۱۰ برابر شدن کاردانو وجود دارد.

“بسیاری از مردم در تلاشند تا به من بگویند آدا بیش از حد ارزش ذاتی خود معامله می‌شود. ما در یک بازار بسیاری صعودی هستیم. این بدان معناست که ۹۹٪ از رمزارزها با استناد به مدل‌های ارزیابی معمولی، بیش از حد ارزش ذاتی خود معامله می‌شوند یا خواهند شد. درجا زدن آدا به مدت شش هفته به من نشان می‌دهد که بازار اصلاً باور ندارد که این ارز بالاتر از ارزش ذاتی خود قیمت گذاری شده است.”

این معامله‌گر اضافه می‌کند که او در حال خرید و نگهداری کاردانو است زیرا معتقد است که تثبیت فعلی قیمت، بستر لازم برای حرکت بزرگ این رمزارز در آینده نزدیک فراهم می‌کند:

“خریدهای جدیدی در آدا انجام داده‌ام. من مدتی است که این ارز را نگه داشته‌ام اما در اینجا بیشتر اضافه می‌کنم. هر سطحی بین ۱.۱۰ تا ۱.۳۰ دلار یک منطقه خرید مناسب است… من ارزهایی را که عمودی می‌روند نمیخرم. من ارزهایی را خریداری می‌کنم که اخیراً در بازار رنج قرار گرفته‌اند و از آن زمان بیش از یک ماه است که درجا زده‌اند. این یک دستورالعمل برای یافتن حرکت بزرگ بعدی است.”

نمودار یک‌روزه کاردانو (ADA) در صرافی بایننس

نمودار یک‌روزه کاردانو

بنت همچنین در مورد اهداف قیمتی خود برای کاردانو، رقیب اتریوم (Ethereum)، تا پایان سال ۲۰۲۱ گفته است که این رمزارز به طور بالقوه این امکان را دارد تا پیش از پایان سال رشدی انفجاری تا تراز ۱۰ دلاری را تجربه کند.

“آدا احتمالاً تا پایان سال، ۱۰ برابر قیمت فعلی خواهد شد.”

با اینکه بنت در دراز مدت دیدی صعودی روی کاردانو دارد، اما معتقد است که روند این ارز تا زمانی که نتواند سطح کلیدی‌اش را رد کند، همچنان نزولی باقی خواهد ماند.

“اینکه آیا کاردانو در کف خود قرار دارد یا نه، مسئله ایست که هنوز اهالی بازار بر سر آن به توافق نرسیده‌اند. بسیاری از ارزها با سطوح حمایتی اساسی خود درگیرند و آدا در زیر سطح ۱.۵۰ دلاری باقی مانده است. به همین علت، من به سناریوی نزولی کوتاه مدت احترام خواهم گذاشت.”

نوشته ۱۰ برابر شدن کاردانو چه زمانی اتفاق می افتد؟ اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا