اخبار ارز دیجیتال

۲۲ درصد از سازمان‌ها در بازار رمزارز سرمایه گذاری خواهند کرد

جی پی مورگان : ۲۲ درصد از سازمان‌ها در بازار رمزارز سرمایه گذاری خواهند کرد

بر اساس نظرسنجی انجام گرفته توسط جی پی مورگان (JP Morgan)، این طور به نظر می‌رسد که ۲۲ درصد از سازمان‌ها به سرمایه گذاری یا تجارت در بازار رمزارز علاقمند هستند. این رقم (۲۲ درصد) دو برابر پاسخ دهندگانی (۱۱ درصد) است که به این سوال که آیا شرکت آنها در حال تجارت یا سرمایه گذاری در صنعت رمزارزها هستند، پاسخ مثبت داده بودند.

آغوش باز سازمان‌ها به روی رمزارزها

شواهد بدست آمده از آخرین نظرسنجی انجام گرفته توسط جی پی مورگان، این ادعا را که سازمان‌های جریان اصلی بیشتر دارایی‌های رمزارزی را در اختیار خود گرفته‌اند، اثبات می‌کند. در حال حاضر، از ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی تا کنون، شرکت‌های بزرگی مانند تسلا (Tesla) ارزش منابع رمزارزی خود را فاش کرده‌اند. به همین ترتیب، صندوق‌های تامینی بزرگی مانند بلک راک (Blackrock) قصد خود را برای حرکت به سمت رمزارزهایی مانند بیت کوین (BTC) اعلام کرده‌اند.

هنوز هم، همانطور که گزارش مشابه دیگری نشان داده بودند، اکثریت سرمایه گذارانی (در حدود ۷۸ درصد) که موسساتشان هنوز از رمزارزها استقبال نکرده‌اند، اعلام کرده‌اند که هیچ برنامه‌ای برای سرمایه گذاری یا تجارت در حوزه رمزارزها ندارند. علاوه بر این، تقریباً تمام پاسخ دهندگان (۹۸ درصد) بر این باور هستند که تخلف در دنیای رمزارزها شایع است.

از ابتدای سه ماهه آخر سال ۲۰۲۰ میلادی و هنگامی که شرکت اسکوئر (Square Inc)، میزان دارایی‌های بیت کوین خود را اعلام کرد، شرکت‌های بیشتری فهرست خرید رمزارزهای خود نمایان کردند. این واقعیت همچنین توسط آخرین داده‌های سایت بیت کوین تریژریز (bitcointreasaries.org)، وب سایتی که اطلاعات شرکت‌های دولتی و خصوصی که بیت کوین در اختیار دارند ردیابی می‌کند، مورد تایید قرار گرفته است. طبق داده‌های این سایت، در حال حاضر بیش از ۱.۳۶ میلیون بیت کوین یا ۶.۴۹ درصد از دارایی‌های دیجیتال در گردش، در دست شرکت‌های بزرگ و صندوق‌های سرمایه گذاری است.

هنوز هم، با وجود این استقبال آشکار از دارایی‌های دیجیتال توسط سازمان‌های بسیار مهم، حدود ۲۱ درصد از سرمایه گذاران در این نظرسنجی همچنان بازار رمزارزها را یک جریان بسیار زود گذر ارزیابی کرده‌اند.

نوشته ۲۲ درصد از سازمان‌ها در بازار رمزارز سرمایه گذاری خواهند کرد اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا