اخبار ارز دیجیتال

۲ رمزارز پولکادات و کاردانو در آستانه رشد ۲۰ برابری قرار دارند

۲ رمزارز پولکادات و کاردانو در آستانه رشد ۲۰ برابری قرار دارند

روند صعودی آهسته و پیوسته کاردانو (ADA) و پولکادات (DOT) ادامه داشته است و هر دو رمزارز پیشرفت چشمگیری داشته‌اند. حال مدیرعامل یکی از صندوق‌های سرمایه گذاری چنین ادعا کرده است که ۲ رمزارز پولکادات و کاردانو در آستانه رشد ۲۰ برابری قرار گرفته‌اند.

آخرین اعلامیه صندوق‌های سرمایه گذاری اف دی ۷ ونچرز (FD7 Ventures) مبنی بر فروش ۷۵۰ میلیون دلار بیت کوین (Bitcoin)، با هدف تأمین بودجه مورد نیاز برای خرید پولکادات و کاردانو، باعث ایجاد سر و صدای زیادی در جامعه رمزارزها شده است. تصمیم این شرکت مالی مستقر در دبی به ایجاد جو صعودی برای این دو رمزارز کمک کرده است.

طبق اخباری که اخیراً منتشر شده، پراکاش چاند (Prakash Chand)، مدیرعامل اف دی ۷ ونچرز، پیش‌بینی کرده است که طی ۲ الی ۳ سال آینده قیمت کاردانو و پولکادات می‌تواند تا ۲۰ برابر افزایش یابد. این امر بدان معنا است که قیمت کاردانو به تراز ۲۰ دلار و قیمت پولکادات به تراز ۷۰۰ دلار افزایش خواهد یافت.

آیا کاردانو و پولکادات خود را برای رالی بزرگ آماده می‌کنند؟

چاند کاملاً معتقد است که این دو آلتکوین نیز همچون اتریوم، قدرت تغییر در نحوه انجام امور مالی و معاملاتی در سراسر جهان را دارند. او به پایان رفتارهای سنتی معاملاتی اشاره کرده و معتقد است که این آلتکوین‌ها پتانسیل تغییر جهان را دارند. در بیانیه وی آمده است که شرکت‌هایی مانند تسلا نیز که ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین در اختیار دارند، ممکن است بخشی از صندوق خود را به DOT ،ETH و ADA تبدیل کنند. اظهارات چاند در خصوص برترین رمزارز و بیان اینکه “بیت کوین بی‌فایده است” یک فضای آشفته را ایجاد کرده و وی فکر می‌کند که صحبت‌های او درست مطرح نشده است.

وی خاطر نشان کرده که نباید از کلمه بی‌فایده استفاده می‌کرده است. اما به عنوان یک شخص حامی تکنولوژی احساس می‌کند DOT ،ETH و ADA پتانسیل زیادی برای تغییر جهان با پروژه‌های معنا‌دار خود خواهند داشت.

او تحت تأثیر چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، بنیان گذار کاردانو، و مشارکت وی با جامعه توسعه دهنده قرار گرفته است. کاردانو با استفاده از قراردادهای هوشمند توانایی رسیدگی به مشکلات مالی در دنیای واقعی و ایجاد دسترسی بدون واسطه برای میلیون‌ها نفر از ساکنین کشورهای آفریقایی را دارد.

به گفته چاند، از طرف دیگر، پروتکل پولکادات یک اکوسیستم قوی برای توسعه پلتفرم‌های غیرمتمرکز مناسب برای وب ۳ (Web3) فراهم خواهد کرد.

نوشته ۲ رمزارز پولکادات و کاردانو در آستانه رشد ۲۰ برابری قرار دارند اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا