اخبار ارز دیجیتال

۳ آلتکوین با ارزش بازار پایین و پتانسیل رشد قیمت بالا در بایننس چین

۳ آلتکوین با ارزش بازار پایین و پتانسیل رشد قیمت بالا در بایننس چین

لارک دیویس (Lark Davis)، چهره شناخته شده در جامعه رمزارز، ۳ آلتکوین با ارزش بازار پایین در بایننس اسمارت چین (BSC) را که اعتقاد دارد دارای پتانسیل رشد انفجاری قیمت هستند، به تازگی معرفی کرده است.

این معامله‌گر، لیست رمزارزهای مورد نظر خود را با پنکیک سواپ (CAKE) آغاز و اشاره کرده است که این صرافی ارز دیجیتال غیرمتمرکز (DEX) مبتنی بر شبکه بایننس به تازگی توانسته است از نظر تعداد تراکنش‌های پردازش شده طی شبانه روز از شبکه اتریوم پیشی بگیرد.

از نظر دیویس، کیک تمامی مشخصات یک کوین کم ارزشگذاری شده که آماده حرکت و رشدی انفجاری است را دارا می‌باشد:

“من گمان می‌کنم که در آینده نزدیک شاهد روند صعودی توکن پنکیک سواپ و تبدیل شدن آن به یک صرافی غیرمتمرکز برجسته خواهیم بود. کاربران آنجا حضور دارند. حجم روزانه مبادلات بالاست. فقط ارزش بازار این توکن نسبت به یونی سواپ (Uniswap) کمتر است. این در حالیست که یونی سواپ نصف حجم مبادلات پنکیک سواپ را داراست.”

به گفته دیویس، از آنجا که فضای توکن‌های غیر قابل تعویض (NFTs) بسیار نوپا است، پروژه‌هایی همچون ریفاین‌ابل (Refinable)، پتانسیل بسیار بالایی ورود به بازار و گرفتن بخش قابل توجهی از این صنعت را دارند. وی در این خصوص گفته است:

“پروژه‌هایی همچون ریفاین‌ابل (FINE) هنوز شانس و فرصت زیادی برای ورود به بازار و گرفتن سهم قابل توجهی از آن در اختیار دارند.”

به گفته این معامله‌گر پروژه ریفاین‌ابل از سرمایه گذاران قابل توجهی برخوردار است که از جمله آنها می‌توان به بایننس، بزرگترین صرافی رمزارز دنیا، و همچنین مستر بیست (Mr.Beast)، یکی از بزرگترین و موفق‌ترین تولیدکنندگان محتوا در یوتیوب، اشاره کرد.

“بنابراین، بسیار بسیار مهم است که نیم در آینده نیم نگاهی به ریفاین‌ابل داشته باشید. فقط تصور کنید که مستر بیست فروش توکن‌های NFT مختص یوتیوبرها در پلتفرم ریفاین‌ابل را آغاز کند. این مسئله‌ای بسیار مهم و بزرگ خواهد بود، این کار توجه افراد زیادی را به ریفاین‌ابل و خب توکن فاین جلب خواهد کرد.”

توکن FINE ریفاین‌ابل برای عرضه در جمعه‌ای که گذشت برنامه ریزی شده بود، اما به دلیل ترافیک بسیار بالای ایجاد شده روی پلتفرم کیک عرضه آن به تعویق افتاد. این تیم هنوز زمان‌بندی جدید برای عرضه اولیه در صرافی غیرمتمرکز (IDO) خود را اعلام نکرده است.

آخرین توکن مبتنی بر زنجیره هوشمند بایننس که از نظر دیویس می‌توان انتظار داشت رشدی انفجاری را تجربه کند توکن حاکمیتی اسموث فایننس (SMTY) است. اسموثی یک استخر نقدینگی یکتا است که به کاربران خود اجازه می‌دهد دارایی خود را بین استیبل کوین‌های مختلف با نوسان قیمت بسیار پایین جابجا کنند. به گفته این این تحلیلگر رمزارز، SMTY می‌تواند در آینده به جزئی جدایی ناپذیر از زیرساخت اکوسیستم مالی غیرمتمرکز یا دیفای (DeFi) تبدیل شود.

“این توکن پتانسیل بسیار بالایی دارد چرا که جزئی کلیدی از زیرساخت‌های دیفای را تشکیل می‌دهد. شاید این پروژه جذابیت یک توکن NFT همچون FINE را نداشته باشد، اما در واقع جزئی زیرساختی است که به دیفای اجازه می‌دهد عملکردی بسیار خوشایند را برای کاربران مهیا کرد. این قابلیت به پلتفرم‌ها اجازه می‌دهد بدون آنکه کارمزدهای بسیار بالایی از کاربران بگیرند، تجربه‌ای خوشایندی را برای آنها فراهم کنند. همچنین کاربران بخاطر اسلیپیج‌های بسیار بالا ضرر نخواهند کرد.”

نوشته ۳ آلتکوین با ارزش بازار پایین و پتانسیل رشد قیمت بالا در بایننس چین اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا