اخبار ارز دیجیتال

۳ آلتکوین دست کم گرفته شده با پتانسیل رشد در میان التهابات بازار

آشنایی با ۳ آلتکوین دست کم گرفته شده و پر پتانسیل

معامله‌گر بازار رمزارزها و یوتیوبر معروف، تایلر سووپ (Tyler Swope)، از ۳ آلتکوین دست کم گرفته شده نام برده است که به گفته وی در میانه التهابات اخیر بازار رمزارز، آماده یک انفجار قیمتی هستند.

در ویدئویی جدید، این تحلیلگر رمزارز به ۲۴۳۰۰۰ دنبال کننده یوتیوب خود گفته که در حال بررسی ار‌ال‌سی (RLC)، توکن اصلی پلتفرم محاسبات ابری غیرمتمرکز آی‌اگزک (iExec) است. سووپ می‌گوید که یک موج جدید صعودی را برای آلتکوین‌ها پیش‌بینی می‌کند و یکی از رمزارزهایی که می‌تواند رشد خوبی داشته باشد، RLC است چرا که به تازگی در یکی از صرافی‌های بزرگ رمزارز لیست شده است.

“شما همه می‌دانید که iExec به تازگی در صرافی رمزارز کوین بیس (Coinbase) لیست شده است. این یک آلتکوین سازمانی است. من مدتی است که در مورد این موضوع صحبت می‌کنم … مشاهده می‌کنیم که هر روزه تحقیقات بیشتری در مورد مشارکت آنها با اتحاد سازمانی اتریوم (Enterprise Ethereum Alliance) و برخی از اینترنت‌های نسل بعدی در اروپا انجام می‌شود و سرانجام، نتایج این اقدامات به بار خواهد نشست.”

ادامه لیست سووپ

یکی دیگر از آلتکوین‌هایی که این معامله‌گر رمزارزها انتظار دارد آن را در روندی صعودی ببیند، توکن اصلی بلاکچین یونی برایت (Unibright) است که به گفته وی از قبل با صرافی کوین بیس ارتباط داشته.

“یونی برایت قرار است روند صعودی بسیار قدرتمندی را شروع کند …

یونی برایت نیز درست مثل هر آلتکوین دیگری، در دوره صعودی چند ماهه بازار، روند خوبی داشته است. اما الگوی آن سهموی نشده است. منظور من این است که روند بسیار خوبی را تا به اینجا داشته است اما هنوز حرکت سهموی خود را انجام نداده است و من انتظار دارم که به زودی حرکت سهموی این رمزارز را نیز ببینیم.”

سووپ همچنین تأکید می‌کند که رمزارز بومی یونی برایت نیازی به تأیید صرافی متمرکزی مانند بایننس (Binance) ندارد.

“صرافی‌های غیرمتمرکز آینده بازار هستند. یونی برایت نیازی به بایننس ندارد.”

وی اضافه می‌کند که صرافی غیرمتمرکز اکوسیستم پولکادات (Polkadot) به نام پولکاسوآپ (Polkaswap) یکی دیگر از آلتکوین‌های موجود در بازار است که می‌توان رشدی انفجاری را برای آن متصور شد.

نوشته ۳ آلتکوین دست کم گرفته شده با پتانسیل رشد در میان التهابات بازار اولین بار در ایکس بلاکچین. پدیدار شد.

منبع

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا